Jump to content

Neden Uzaylı denir ?

kracs

Önerilen Mesajlar

Baştan şunu söyleyeyim isteyen istediğini der . Ama uzaylı demek biraz saçma değil mi sizce? yani bizler uzayın dışında mı bulunuyoruz ki onlara uzaylı diyoruz.:rofl: Kuran'da Gök halkı diye geçer onların ismi bunu zaten biliyoruzdur.Gök halkı gibi bi isim bulamayız mı onlara acaba? yoksa bu kelime sizce çok mu İLKEL?! Uzaylı demek daha mı COOL ! :D O zaman öyle diyelim!..Konu biraz garip gelebilir ama gelmesin bence uzaylı kelimesi bundan daha garip!... :rofl:

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
en azından ahtapot gibi kollarımız yok yada, 50 cm dişlerimiz yok veya derimiz tırnaklarımız gibi değil :D sonuçta en çirkin insan bile insan son tahlilde :D

ya bu tabirli bi uzaylıyı Doctor Who da bile görmedim :D

--------------------

ozaman size çok mantıklı bir yorum yapcammm onlara uzaylı diyoruz çünkü onlar uzayda yaşıyolar ama biz dünyada yaşıyoruz oççün dünyalıyız yaaaaaa :D :D

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
ya bu tabirli bi uzaylıyı Doctor Who da bile görmedim :D

ne fark eder :D

ozaman size çok mantıklı bir yorum yapcammm onlara uzaylı diyoruz çünkü onlar uzayda yaşıyolar ama biz dünyada yaşıyoruz oççün dünyalıyız yaaaaaa :D :D

+1 puan qbatman adlı kullanıcıya gidiyor.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Neden 27?

Bir şey merak ediyorum uzun zamandır, burada yazmak istedim. Duşta, arkadaş ortamında uykumda vb yerlerde kendimi hep "27 tane olacak" diye söylenirken yakalıyorum. Bir yerden aklımda kalma ihtimali olduğunu düşünmüyorum. Transa girmiş gibi bunu sayıklıyorum bazen,uykumda çok net bir şekilde bunu tekrarlamıyormuşum defalarca . Ürkütücü bir hal almaya başladı,  Acaba bunun benim bilmediğim bir anlamı olabilir mi veya fikir yürütebilecek birisi var mı merak ediyorum.

, Yer: Yaşadığınız Paranormal Deneyimler

• Neden - Çünkü

başlıktanda anlaşıldığı gibi bir üye neden........... diyecek alttaki çünkü........... diyecek ama biraz komik yapalım mümkünse komik yapalım     neden küresel ısınma başladı???

, Yer: Forum Oyunları

• Kişiliğinizi İfade Eden Renk Hangisi? Neden?

Bazı insanlar renklerin kendilerini , kişiliklerini anlatığını düşünür.Peki sizin kişiliğinizi ifade eden renk hangisi??Ve neden o rengin kişiliğinizi ifade ettiğini düşünüyorsunuz??

, Yer: Anketler

• Hayatımın Anlamı Ne ? Neden Yaşıyorsun ? Anket!

Merhaba Sevgili Gnoxis Ailesi;     -Kimimiz bazen mutlu olduğunda, -Bazen mutsuz, -Bazen her şeyini kaybettiğinde, -Bazen ise artık arzulayacak bir şey bulamadığında, -Anlamsız bir eksiklik hissi içerisinde, -Hatta kişi artık ölümü arzulamaya başladığında, -Hiç Bir Şey Yokken Bu Sorunun Akla Gelmesi,     Sorduğu bir soru "Hayatımın Anlamı Ne?" sorusunu cesaret edip kendine sormakta, cesaret etmekte çünkü bu soru cevabı keskin, net veya hemen bulunabilecek bir soru olmadığı için

, Yer: Felsefe

• Konularım neden açılmıyor?

Forumda son 6 aydır hiçbir yeni konu açılmıyor bu berbat yönetimin sebebi nedir?

, Yer: Site Kullanımı

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...