Jump to content

"Aramızda uzaylılar var"

Ashtar Sheran

Önerilen Mesajlar

Bulgaristan Uzay Araştırmaları Enstitüsü bilim adamları, Dünya'da halihazırda uzaylıların olduğunu ileri sürdü.

http://img5.mynet.com/ha5/u/uzayli.jpg

Daily Telegraph gazetesinin Bulgar basınına dayanarak verdiği habere göre, Enstitünün Başkan Yardımcısı Lachezar Filipov, uzaylıların varlığıyla ilgili araştırmanın, bunların gerçekten Dünya'da var olduklarına işaret ettiğini ve varlıklarını aramızda dostça sürdürdüklerini gösterdiği düşüncesinde olduğunu belirtti.

Enstitü, kendilerine gönderilen birçok karmaşık sembolü çözme çalışmalarına başladığını açıklarken, Dünya'nın dışındaki yaşamla iletişim halinde olduklarını ileri süren Filipov, bilinmeyenlere cevap olacağına inandıkları dünya genelindeki 150 kadar ekin çemberini araştırdıklarını kaydetti.

Filipov, "Uzaylılar halihazırda aramızda yaşıyor, bizi gözlemliyor. Bize düşmanca yaklaşmıyor, aksine yardım etmek istiyorlar. Ancak biz onlarla iletişim kuracak yeterlilikte değiliz" diye konuştu.

Vatikan'ın dahi uzaylıların varlığını kabul ettiğini belirten Filipov, insanoğlunun Dünya dışı yaşamla, radyo dalgalarıyla değil, düşünce gücüyle iletişim kurabileceğini ve bunun 10-15 yıl içinde kesinlikle olacağını savundu.

---

Haktan Akdoğan'ın yorumuyla; "Sinemada yanınıza otururlar , haberiniz olmaz." Bu biliniyordu ve biz de çok kez söylüyorduk.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

...insanoğlunun Dünya dışı yaşamla, radyo dalgalarıyla değil...

bu adamlar karşılıklı radyo dalgası alışverişi falan mı yapıyorlarmış??

Hani böyle paslaşma hesabı... Yoksa biz mi boşu boşuna kendi dalgalarımızı mı yolluyoruz?

Cevap gelirse sevinirimm

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu adamlar karşılıklı radyo dalgası alışverişi falan mı yapıyorlarmış??

Hani böyle paslaşma hesabı... Yoksa biz mi boşu boşuna kendi dalgalarımızı mı yolluyoruz?

Cevap gelirse sevinirimm

insanoğlunun Dünya dışı yaşamla, radyo dalgalarıyla değil, düşünce gücüyle iletişim kurabileceğini ve bunun 10-15 yıl içinde kesinlikle olacağını savundu.

SETI projesi ile , uzaydan gelen radyo dalgaları inceleniyor. Sanırım onu kastediyor. Veya evrene yapılan radyo sinyallerinden.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben Dünya dışı canlıların radyo dalgalarıyla uğraşacağını hiç zannetmiyorumm... Zaten telepati ile iletişim ihtiyaçlarını karşılıyorlar. Fakat uzaydan geri gelen dalgalardan anlamlı birşey gelirse, insanoğlu çok daha hızlı bir şekilde alıştırılma sürecini atlatacağına inanıyorum. Vede insanların aklına şu yerleştirilmeli; eğer uzaylıların çoğunluğu kötü niyetli olsalardı dünyayı istila etmeleri 2 dkdan kısa sürerdi. Veya kimseyi öldürmeden bizi sömürge olarak kullanırlardı...

Galiba biraz konudan saptım :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yanlış bir sanı. Bizden kat kat gelişmişler nasıl ki varsa , bizim seviyemizde ve bizden daha ilkel ırklar ve gezegenler de vardır. Yollanan radyo dalgaları dengimiz ve bizden biraz daha gelişmiş ırklar ve gezegenler için işe yarayacaktır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aslında doğru söylüyorsunuz. Evrende ki her ırkı çok fazla gelişmiş veya bizden çok daha geri diyerek sınırlandırmam, biraz dar açılı baktığım bir ana geldi herhalde :)

Yoruma açık bir konu olduğu için , dün ile bugün tutmuyor. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

. Ancak biz onlarla iletişim kuracak yeterlilikte değiliz" diye konuştu.

Hadi biz onlarla iletişim kuracak yeterlilikte değiliz , onlarda mı bizimle iletişim kuracak yeterlilikte değil. Bugün biz hayvanlarla bile iletişim kurup kendimizi anlatabiliyoruz onlar mı anlatamayacak. Geçelim bunları , amaçları başka...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hadi biz onlarla iletişim kuracak yeterlilikte değiliz , onlarda mı bizimle iletişim kuracak yeterlilikte değil. Bugün biz hayvanlarla bile iletişim kurup kendimizi anlatabiliyoruz onlar mı anlatamayacak. Geçelim bunları , amaçları başka...

Eskiden değildi , şimdi de büyük ihtimalle değiliz. Eskiden iletişime geçildi , tanrı diye tapıldılar. Şimdi de savaş uçaklarıyla kovalanıyorlar. Eminim senin karşına 2 metre boyunda yeşil veya 1.50 lik bir gri çıksa, saldırırsın.

Örneğin sen bir aslan ile iletişime geçebilir misin? Aslan o yeterliliğe sahip mi? Git sev , kapsın kolunu. Aynı hesap.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ya ben bi ara takıntılıydım balkona çıkıyodum belki görürüm diye enaz bi 15 dk kalıyodum o soğukta. Fakat UFO'yu andıran bir cisim gördüğümde bi tırsıntı basıyordu... Ve şu anda ne kadar karşılaşmak istesemde bir anda yanıma gelip biz burdayız dediklerini düşündüğümde fikrim geçici olarak değişiyorr... Perili köşk hesabı; girmeyi çok istersin fakat yemezz :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eskiden değildi , şimdi de büyük ihtimalle değiliz. Eskiden iletişime geçildi , tanrı diye tapıldılar. Şimdi de savaş uçaklarıyla kovalanıyorlar. Eminim senin karşına 2 metre boyunda yeşil veya 1.50 lik bir gri çıksa, saldırırsın.

Örneğin sen bir aslan ile iletişime geçebilir misin? Aslan o yeterliliğe sahip mi? Git sev , kapsın kolunu. Aynı hesap.

Eğitilmiş , iletişim kurulmuş bir sürü yırıtıcı hayvan var. En basit örnek bakınız hayvan barınakları , sirkler , hayvanat bahçeleri. Ve ayrıca hayır karşıma çıkan hiç bir D.D.V. ye saldırmam. Kaldı ki zaten bir D.D.V. ye saldırmanın mantığı ne olabilir ki , buraya kadar gelmişse zaten silah teknolojiside epey ilerdedir , taşla mı savunacağım kendimi köylüler gibi. Eğer ben onlarla zarar verme eğiliminde bulunmadan iletişim kurabiliyorsam bu dünyadaki herkes bunu yapabilir benim kimseden bir farkım yok. Ayrıca hoşuma gitmeyen birşeyde bu D.D.V. lerin bu kadar savunulması , yandaşı olunması. Ha binlerce sene önce tanrı demişsin ha şimdi hayranları olmuşsun. D.D.V. leri bilelim , araştıralım , öğrenelim ama şakşakcısı olmayalım lütfen. Çıkıp bir açıklama yapmadıkları sürece ben güvenmiyorum , nereden bileyim iyiler mi kötüler mi. Herkes kendi deneyimlerine ve ya senaryolarına göre birşeyler söylüyor. Ben aksi kanıtlanana kadar güven duymuyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eğitilmiş , iletişim kurulmuş bir sürü yırıtıcı hayvan var. En basit örnek bakınız hayvan barınakları , sirkler , hayvanat bahçeleri. Ve ayrıca hayır karşıma çıkan hiç bir D.D.V. ye saldırmam. Kaldı ki zaten bir D.D.V. ye saldırmanın mantığı ne olabilir ki , buraya kadar gelmişse zaten silah teknolojiside epey ilerdedir , taşla mı savunacağım kendimi köylüler gibi. Eğer ben onlarla zarar verme eğiliminde bulunmadan iletişim kurabiliyorsam bu dünyadaki herkes bunu yapabilir benim kimseden bir farkım yok. Ayrıca hoşuma gitmeyen birşeyde bu D.D.V. lerin bu kadar savunulması , yandaşı olunması. Ha binlerce sene önce tanrı demişsin ha şimdi hayranları olmuşsun. D.D.V. leri bilelim , araştıralım , öğrenelim ama şakşakcısı olmayalım lütfen. Çıkıp bir açıklama yapmadıkları sürece ben güvenmiyorum , nereden bileyim iyiler mi kötüler mi. Herkes kendi deneyimlerine ve ya senaryolarına göre birşeyler söylüyor. Ben aksi kanıtlanana kadar güven duymuyorum.

Ha sen onlara taş atmışsın , ha bir köpek gelip seni ısırmış. Ama ne yazık ki biz hayvan değiliz. :) Ki evcilleştirme olayına gelirsek , milyonlarca insan ile iletişim içindeler zaten.

Dost olup olmadıkları konusunda zaten açıklama yapıldı. Haktan Akdoğan'ın o kadar söylediği şeyler var. Onu geçtim yaşanılan olaylar var , onu da geçtim akıl mantık var. Bizden kat kat güçlü bir düşman ırkın dünyayı ele geçirmesi göz açıp kapayıncaya kadar olurdu. :) Düşman ırk tabi ki var fakat bir o kadar da koruyucumuz.

Çıkıp bir açıklama yapmadıkları sürece ben güvenmiyorum , nereden bileyim iyiler mi kötüler mi.

Bunu gerçekten araştırdın mı? :)

Ayrıca hoşuma gitmeyen birşeyde bu D.D.V. lerin bu kadar savunulması , yandaşı olunması. Ha binlerce sene önce tanrı demişsin ha şimdi hayranları olmuşsun.

Hayran kelimesinin köküne inmek gerekir. Ve düşünmek gerekir , kimlere hayran olunur konusunda. Sonrasında pekiştirilir , hangisine hayran olmalıyım? :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ya arkadaşım. Hadi onlarda bizim gibi ruhsal açıdan az gelişmiş savaşa meyilli varlıklar olsun. Böyle dediğimiz de bile hepsini düşman olarak göremeyiz ki... Yani hiç yoktan hepsi bile düşman olsa(hepsi derken milyonlarca ırktan bahsediyorum) aralarından illaki birkaç ırk bize yardım etme konusunda hemfikir olur... Üstelik biz ruhsal ilerlemeleri son bir kaç yıldır hız vermişken, onlarında bu süreçten geçtiğini var sayarsak, ruhsal açıdan da bizden ileri de olmalılar... Üstelik bilinen düşman ırkların bile düşmanlıkları doğuştan gelmiyor. Sebepleri var, Örneğin Orionlular, Bu canlılar Tanrı'nın onları kendi sıfatında yarattığını düşünüp bunu bahane edebiliyorlar. Bu da ruhsal açıdan ilerlediklerine bir işaret. Fakat ruhsal açıdan gelişipte böyle böbürlü davranmayan pozitif varlıklar savaştan nefret ederler. Örneğin; Sirius A ve B gezegeni sakinleri

Birşeye inanmamak istiyorsanız zaten sizi inandıramayız, fakat en azından araştırmaya azıcık başlarsanız eminim ki merakınız artacak ve kendinizi bu konuda geliştiren bir birey olacaksınız.

Saygılar...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Siz iki arkadaşıma söylüyorum , ne olur dediklerimi yanlış taraflara çekilmesin. Evet araştırdım , hatta benim D.D.V lere olan ilgim ve araştırıp okumaya başladığım tarihlerde biriniz yeni doğmuş , ötekiniz daha doğmamıştı. Dolayısıyla ve büyük ihtimalle zaman itibarı ile daha çok kaynak okumuşumdur. Hakan Aktan da babamızın oğlu değil maalesef onada güvenmek ve ya inanmak zorunda değiliz. Yapılmış olduğu iddaa edilen açıklamalara dair kimin elinde bir belge , video ve ya ses kaydı var. Lütfen mişlerle , mışlarla kendimizi kandırmayalım. Evet bu kadar ırkın arasından dostuda olacaktır düşmanıda ama hangisinin ne olduğunu hayal gücüne dayalı makale ve kitaplardan öğrenemeyiz ve ya her öğrendiğimize her duyduğumuza inanmamalıyız.

Birşeyin sempatizanı ne demek , kökünüde , manasınıda gayet iyi biliyor ve anlıyorsunuz bu konuyu uzatıpta kalp kırmak istemiyorum.:)

Genel olarak söylemek isteğim konu doğruluk yanlışlık , düşmanlık dostluk tartışması değildir. Bakmak görmek değildir , işitmek dinlemek değildir , bilmek anlamak değildir. O yüzden her gördüğünüze , her duyduğunuza , her okuduğunuza bu kadar çok kendinizi kaptırıp inanmayın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Olduğuna dair iddaalar var ama olduğuna dair bir kanıt yok. Ayrıca ses kaydı zaten yeterli bir kanıt değildir. Bende müzik ve ses teknolojileri üzerine uğraşan bir insan olarak bir çeşitli oynama ve deformasyonlarla ses kayıtları yaratabilirim. Sonra halka açık değil derim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu spekilasyonlar böyle uzayıp gidecek , taki kanıtlanana dek . . Oysa anu derki ; bedensiz varlıklar olarak tabir ettiğiniz elementaller uzaylılardır . . . Sanırım biz farklı yönlere bakıyoruz onları bulmak için .

--------------------

Onlarla iletişime geçmek için teknolojimizi değil de ,ruhsal yönlerimizi geliştirmemiz gerekiyor:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...