Jump to content

Kahve Falı Hakkında

qbatman

Önerilen Mesajlar

yok yok gerçekten okunabilen belirgin yani kısaca net bir şekilde görünüyor. Örneğin benim lise ikiye başlayacağım yıl bi tanıdık bana bir 52 rakamı altına da x işareti çıkmıştı. Ama son derece belirgindi. Sonra okula başladık. İlk sınıfım 52ydi sonra bikaçgün kaldık o sınıfta. Fakat o sınıf bize yar oldumu?? Hayır :D:D

Bizim sınıf kalabalık değil diye bizi ufak bir sınıfa aldılar.. Acaba bundaki keramet nedir

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence kahve falı tamamen niyet ve fal bakan ile bakılan arasındaki bağa , enerji akışına özel bir olaydır. Kişi karşısın dakine hissettiği ve ya öngördüğü şeyleri söyler. Bu imajlar kahve falının içinde de olabilir kişinin zihninde de. Ayrıca kişiler arasında bir spiritüel bağ kurulmuşsa insanların birbirlerinden çok uzaktada fal bakabileceğine inanıyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben uzaktan fal bakabiliyorum karşımda ki enerjisini bana iletirse ve bana açılırsa hepsi herşey enrji ile alakalı eğer sen inanmazsan bakamam

Siz bayağı ilgilisiniz sanırım. Müsait bir vaktinizde banada bakar mısınz? :) Yüzssüzlük mü oldu :whistling:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

geçen hafta eşi yeni ölen bir bayana bakım. eşinin henüz gitmediğini, mavi akım elbisesiyle hala evde durduğunu, ortağına (ismiyle birlikte söyledim) ya da ortağıyla ilgili birşeyler söylemek istediğini söyledim. ve resmen ihanet yazıyordu! ve kadın hepsinin doğru olduğunu felan söyledi. abi hala kaldığından emin değiliz ama mavi akım elbise evde oturduğu yer, giydiği çoraba kadar bilince..:/ şu an hala etkisindeyim..bir daha bakmamak için yemin felan da ediyorum ama ne bilim çekiyo bişeyler

--------------------

t tuşum bozuk olmasa ne demek istediğimi daha iyi yazabilirdim tabe:confused::mad:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

öncelikli olarak çay falından geldiğini duymuştum, görünen şeyler tabi ki var ama yorumlayanın çıkanlardan çok daha marifetli olduğunu düşünüyorum.. herhangi bir şekil kişisel görüş olarak farklı farklı herşeye benzetilir.. yaptıkları; gördüklerini kendi hissiyatınla etkileşim içine sokarak yorumlamak buda tabi ki güzel bir yetenek..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fal bakabilenler neden kendilerine kahve falı bakamaz bilen varmı? Ben çok iyi bakarım demiyorum tabiki de. Hatta her zamanda bakamıyorum ama bazen öyle bir denk düşüyorki kendim bile inanamıyorum çıkanlara. Üstelikte kısa zamanda oluyor söylediklerim. Ancak iş kendime gelince tek kelime bile edemiyorum, çok anlamsızlaşıyor şekiller ve aklıma hiç bir yorum sözü gelmiyor boş boş bakıyorum fincana. Nedenini çok merak ediyorum ama kimse birşey bilmiyor bu konuda. Size de oluyormu?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...