Jump to content

Lusid Rüya İçin Ücretsiz Yazılımlar

nevermore

Önerilen Mesajlar

Dreaming Life lusid rüya görebilmek konusunda yardımcı olabilecek 12 adet ücretsiz program listelemiş.

KAYNAK

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkürler programlar için , peki siz herhangi birini denediniz mi ? Ve denediyseniz sonuç aldınız mı ?

lusid rüya için teknikler denememiştim, tuhaf bir şekilde bundan uzun zaman önce rüyada olduğumu hissettim.. Sonrasında bunun lusid rüya olduğunu öğrendim :) biraz tersten başladım yani :) .. ama yukarıdaki programlardan özellikle BrainWave Generator ve Lucid Dreaming Assistant son derece kullanılan programlar , imajine gerektirmeyen meditasyon uygulamalarımda kullanıyorum .. tavsiye ederim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu programlar nasıl kullanıyor?

nasıl indirecez?

tamamen ingilizce programlardan iyi olanları açıklarsanız nasıl kullacagımızı nasıl ındırecegımızı ben daha ındırmeyı basaramadım :D

paylaşım için teşekkür ederim nevermore

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

şey gibimi mesela bir aralar rek şirketleri insanların bilinçaltlarına kayıt etmek için ürünlerini bizim göremeyeceğimiz ama bilinçaltımızın farkedeceği sekilde biriki salise gösterip geçiyordu bundada kısık kısık telkınlermı gelıor ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

şey gibimi mesela bir aralar rek şirketleri insanların bilinçaltlarına kayıt etmek için ürünlerini bizim göremeyeceğimiz ama bilinçaltımızın farkedeceği sekilde biriki salise gösterip geçiyordu bundada kısık kısık telkınlermı gelıor ?

sizin bahsettiğiniz 25. kare olayı. insan gözü bilmem kaç zamanda 24 kare algılarmış ama 25.kare sıkıştırılınca araya bir yere artık bilinçaltına işler imiş. hatta rusyada eğey kullanılmış yasaklanmış. daha sonra uydu araçlarıyla takip edip bunu yapanları yakalıyolar falan filan işte.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

doğrudur bende tam olarak hatırladığım kadarıyla yazdım saten ama benim asıl sorduğum bu programda onun gibi birşeymi bir müzikle telkinleri aynı anda kaydetmek bunun için programa gerek yok xplerde bulunan movie makerle bile yapabiliriz

hah bende bunu sormustum aslında peki teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

burdakayıtettiğiniz seslerikulağınduymayacağıamabeyninalgılayacağışekildeayarlıyorgoogledabulabilirsinsubliminalrecorderdiyearayıp:)

Arkadaşım programı biraz araştırdım bana çok mantıklı geldı sen kullandıysan bir yararını gördünmü verdiğin telkinler gerçekten işe yaradımı soylermisin şu an ücretsizini bulmaya çalışıyorum bulursam linkini burda paylaşacam

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar programı buldum

indirme linki:http://www.filefactory.com/file/a6e377/n/60.1NCADEM.TR.APP.rar

rar pas yan tarafta yazıor

pasaword filanda içinde

nasıl kullanılacagınıda arkadaşım sen yardımcı olursan bizlere

Birde arkadaşlar şu sitedehttp://www.telkinmp3.com/ ücretsiz telkin mp3leri var yararlanabilirsiniz ne kadar işinize yarar orasını bılemem ama :D

Birde kendi kendimize nasıl telkinler verebiliriz mesela ben hiç ders çalışmıyorum ders çalışmak için kedime nasıl telkin verebilirim ne soylemem gerek?

Arkadaşlar en kısa zamanda cevap bekliyorum hiç birşey anlamadım programdan ingilizcede yok

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar size bir kaç tavsiyede bulunayım.Brainwawe Kullanmayın.Sesler çok ürkütü oluyor ve farkında olmadan bilinçaltınızda korktuğunuz şeyleri harekete geçiriyor.

Kullananlar deneyenler böyle diyor bende kullanmadım. Diğer programlara gelince , bilgisayar başında sadece programı kullanacaksınız düşüncesiyle tasarlanmış . Ekrana birşeyler çıkıyor vb. tamam diyorsunuz. Bunu kendiniz daha iyi yaparsınız bence.Ama yinede deneyin . Belki hoşunuza gidebilir.Ayrıca kalıplaşmış şekilde dinlemeye veya okumaya başladığınız anda etkisi yine sona erecektir.Düşünerek dinleyin , hissedin . Okurkende öyle...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar programı buldum

indirme linki:http://www.filefactory.com/file/a6e377/n/60.1NCADEM.TR.APP.rar

rar pas yan tarafta yazıor

pasaword filanda içinde

nasıl kullanılacagınıda arkadaşım sen yardımcı olursan bizlere

Birde arkadaşlar şu sitedehttp://www.telkinmp3.com/ ücretsiz telkin mp3leri var yararlanabilirsiniz ne kadar işinize yarar orasını bılemem ama :D

Birde kendi kendimize nasıl telkinler verebiliriz mesela ben hiç ders çalışmıyorum ders çalışmak için kedime nasıl telkin verebilirim ne soylemem gerek?

Arkadaşlar en kısa zamanda cevap bekliyorum hiç birşey anlamadım programdan ingilizcede yok

Bu telkinleri kendin yapamazsın diye düşünüyorum.Telkinlerin dili var. Mesela İngilizce , Türkçe vb... Bu nedenle yabancı sitelerdeki telkinler işe yaramaz. Sizin dinlediğiniz müzikle telkinlerin uzaktan yakından alakası yoktur. Telkinler sizin duyduğunuzu hissetmeyeceğiniz fakat beyninizin duyup algıladığı desibelde ses verir.Yani müziğin arkaplanına yerleşir . Mesela bir köpeğin duyacağı ince sesleri siz duyamazsınız fakat bu ses vardır ve beyniniz etkilenir,algılar. Sadece duyduğunuzu anlamazsınız . Buda kulak zarınızın rahatsız olmaması veya titrememesinden olsa gerek.

Telkinlerin ne olduğunu anlayabilmeniz ve ne söylediğini duymanız için bir ses stüdyosuna ihtiyacınız var sanırım. Burada ses ayrıştırıcı aletlerle telkinleri müziklerden ayırabilirsiniz.Ayrıca güvenmediğiniz sitelerden telkin indirmemenizi tavsiye ederim.

Sen tavsiye et dersen , arkadaşın verdiği site gayet güvenilir ve ücretsiz bir çok telkini var. www.TelkinMp3.com

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle merhaba sitenizde yeniyim ilk konumu açıyorum umarım beğenirsiniz :)

Beyin gücünü geliştirmek için bir program yapılmış adı Brainwawe generator Telekinezi gibi olayları geliştirmeye yardımcı olan sesler var içinde. Büyük ihtimalle rahatlamaya yarıyor ben bir kaç kere denedim gerçekten güzel işinize yaraya biLir linkini koyacağım.Umarım işinize yarar.

LİNK: http://www.bwgen.com/download.htm :derisive::derisive::derisive::):)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@aikon hocam öncelikle telkinlerin güvenilir olduğunu nerden biliyosun, ve nasıl anlayabiliriz aydınlatırsan çok sevinirim.

Programları mobilden girdiğim için indirip kullanma fırsatım olmadı fakat İngilizce olduğunu söyleyenler var İngilizce bilmeyen birinede faydalı olur mu?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...