Jump to content

Gözcü nasıl çağrılır (Babil ritüeli )


nevermore

Önerilen Mesajlar

Bu evcilleşmemiş Ruhun Rahip'e karşı başkaldırmaması için çok fazla özen gösterilmelidir ve bu nedenle temiz ve yeni bir kase içinde aşağıdaki üç işaret güzel bir üslüpta kase üzerine oyulmaları yada siyah mürekkeple resmedilmeleri gerekir. Kurban olarak taze ekmek, ........ ve Olieribos otu kullanılmalıdır. Bunlar yeni kase içinde yakılmalı ve Mührü oraya koyulmuş olan Gözcünün, kılıcı elde tutulmalıdır. Çünkü Gözcünün çağrısı sırasında orada oturacak ve ayrılması için yekti verildiğinde ayrılacaktır.

 

http://usersites.horrorfind.com/home/horror/demon/necro42.gif

 

Gözcü bazen kapının veya dairenin civarında etrafı kolaçan eden, her zaman için bariyerlerin civarında sinsice dolaşıp kurbanlığı bekleyen idimmu'yu korkutup kaçıran büyük ve öfkeli bir köpek olarak ortaya çıkar. Ve gözcü bazen, Alev kılıcını yükseklerde tutan yüce ve soylu bir ruh olarak belirir. Ve bazen gözcü uzun bir elbise içinde, matruş, feri sönmüş gözleriyle bir insan şeklinde görünür.

Ve bazen gözcü, büyülü sözleri hatalı söyleyen veya kurbanlıkları unutun yada akte karşı gelecek şekildeki davranışlarda Rahibi yemeğe hazır bir düşman olarak belirir.

 

 

BAŞLANGIÇ YAKARIŞI

 

Gözcüyü ilk kez çağırmanın zamanı geldiğinde, çağrıyı yapacağın yer temiz olmalı ve çevrene undan iki daire çizilmiş olmalı. Ve sunak olmamalı, yalnızca üzerine oyulmuş üç işareti ile birlikte yeni Kase olmalı. Ve Ateş çağrılışı yapılmalı ve kurbanlıklar oraya yanmakta olan kasenin içine yığılmalı. Ve artık kaseye "AGA MASS SSARATU" denir ve gözcüyü çağırmak dışında başka amaçlar için kullanılmamalıdır.

 

Ve kase, Kuzeydoğuya bakacak şekilde daireler arasına yerleştirilmeli

Ve rahip elbiselerin ve başlığın siyah olmalı

Ve kılıç elde olmalı, ama henüz yerde olmamalı

Ve gecenin en karanlık saati olmalı. ve AGA MASS SSARATU için olan dışında, ışık olmamalı

Ve üç'ün çağrılışı okunmalı şöyle ki;

 

ISS MASS SSARATI SHA MUSHI LIPSHURU RUXISHA LIMNUTI!

IZIZANIMMA .......... YA DABABI!

DINA DINA ALAKTI LIMDA!

ALSI KU NUSHI ILANI MUSHITI!

IA MASS SSARATI ISS .......... IDS MASS SSARATU!

 

Ve bu özel çağırış, rahibin ister hayatı ister ruhu olsun, kendisini tehlikede hissettiği herhangi bir zamanda edilebilir. ve üç gözcü ve tek gözcü imdadına yetişecektir.

 

Bu söylenirken IDS MASS SSARATU kelimelerinin olduğu yerde kılıç yere AGA MASS SSARATU'nun ardına güç kullanılarak saplanmalıdır. Ve gözcü rahip tarafından verilecek talimatları almak üzere belirecektir.

 

GÖZCÜNÜN NORMAL YAKARIŞI

 

Bu büyülü sözler herhangi bir tören esnasında, gözcünün dairenin ve kapının dışındaki bölgelere başkanlık etmesine gerek duyulduğunda söylenmelidir. Kılıç önceden olduğu gibi yere, Kuzeydoğu bölümüne saplanmalı, EĞER GÖZCÜNE BİR AYLIK SÜRE İÇİNDE, Ona bu veya daha önceki bir başka tören ile yeni bir kurban vermen gerekli olduğu zaman içerisinde KURBAN VERMEMEN DURUMU DIŞINDA, AGA MASS SSARATU da gerekli değildir.

 

INANNA'nın çağrısı sırasında kullanılan bakır hançeri kaldır (bir bakır hançerin üzerine bazı semboller çizilerek yapılıyor) ve büyülü sözleri berrak bir sesle, gür veya yumuşak biçimde söyle:

 

IA MASS SSARATU!

GIRRA'nın ateşiyle seni çağırıyorum

Batık Varloorni'nin peçeleri,

ve SHAMMASH'ın ışıklarıyla,

Seni çağırıyorum buraya, önüme, görülebilir gölge içine görülebilir biçimde, bu kutsal daireyi (....)'nın bu kutsal dairesini gözlemek ve korumak için

İsmi söylenemeyen, sayısı bilinmeyendir o,

Onu ki hiç kimse hiçbir zaman görmemiştir,

Onu ki hiçbir geometri ölçemez,

Onu ki hiçbir büyücü çağırmamıştır

ÇAĞIRIYORUM ŞİMDİ SENİ BURAYA!

Ayaklan, ANU ile, Seni çağırıyorum!

Ayaklan, ENLIL ile, Seni çağırıyorum!

Ayaklan, ENKI ile, SEni çağırıyorum!

EGURRA'nın Uykucusu olmak için.

Bırak KUR dağlarının altında uyanmadan yatmayı

Ayaklan, kadim büyük yangınların çukurlarından!

Ayaklani NARR MARRATU'nun uçurumundan!

Gel, ANU ile!

Gel, ENLIL ile!

Gel, ENKI ile!

Akit adına, Gel ve Ayaklan önümde!

 

IA MASS SSARATU! IA MASS SSARATU! IA MASS ..... KANPA!

BARRGOLOMOLONETH KIA!

SHTAH!

Bu noktada gözcü kesinlikle gelecek ve rahibin, BARRA MASS SSARATU! BARRA! formülünü telafuz ederken, sol eli ile kılıcın kabzasının vuruşu ile, ayrılması için yetki verilene kadar kapının veya dairenin dışında bekleyecektir.

 

Gözcüye bu yetkiyi vermeden önce, kutsal alanlarını terk etmemelisin, aksi halde seni yer. Kurallar böyledir.

 

Ve o gözlediklerini umursamaz, yalnızca Rahibe itaat eder.

 

not: maalesef sümer dilinin kullanıldığı yerler aynen yazılmış bu yüzden çevirmek (benim için)olanaksız

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
birden düşündüm çağıryımı felan diyorum ama korktum özelliklede rahibi yeme kısmını görünce :confused: (neler yaptırabiliriz yada hangi durumlarda bize düşman olur

sayın feonms sitede demonlar ile ilgili okadar çok bilgi varki , demonlar bile kendiler hakkında bukadar bilgiye sahip değildir :)

Neler yaptırabileceğinize gelince, maalesef sizin için hiçbirşey diyeceğim ,nefilim varlıklar ile iletişime geçebilmek düşündüğünüzden çok daha zor bir eylem :)

kaldı ki siz bu konu hakkında bilgi sahibi olmadığınız için uzunca bir süreç sizi bekliyor olacaktır...

Bu süreç içerisinde fikriniz de değişebilir, yapmak istediklerinizde..

Dediğim gibi site içerisinde arama yaptığınızda bir çok konu mevcut bununla ilgili:)

kolay gelsin..

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

.... Kullanılan yerlerde çağıracağınız gözcünun ismini telafuz etmeniz gerekiyor , kadim uygarlıklarda nefilim varlıkları çağırma sebebi okadar fazlaki , majisyenler bilgi alışverişi için de kullanıyordu , karanlık büyücüler blackmass tarzı ayinler içinde kullanıyordu , .

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
kaynak nedir acaba?

ben daha önce doküman olarak bilgisayarıma indirdiğim konuları açıyorum , buda onlardan biri, ama google'da ararsaniz onlarca site ismi çıkacaktir. 'ALINTI' diyelim . .

--------------------

Orjinal metne http://www.lovecraft.ru/texts/necro/simon_eng/index.html buradan ulaşabilirsiniz

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Kayıp Ruh Parçası (Soul Retrieval) : Şamanlar Travmaları Nasıl Şifalandırır?

   Soul Retrieval (Ruhun kayıp parçalarından bir veya birden fazlasının şaman tarafından bulunup bedene geri üflenmesi) : Şamanlar Travmaları Nasıl Şifalandırır   Soul Retrieval: Mending the Fragmented Self (Ruhun Geri Getirilmesi: Parçalanmış Benliği Tamir Etmek) kitabım için araştırma yaptığım sırada dünya üzerindeki çoğu şamanik kültürün ruh kaybının hastalık nedeni olduğuna inandığını gördüm.   Duygusal veya fiziksel travma yaşadığımızda, ruhumuzun bir parçasının bu deneyimi atlatabilmek için

   , Yer: Witchcraft

  • Tarot ile Zamanlama Nasıl Tahmin Edilir?

   Bir Kelt Haçı açılımı yaparken, olayın ne zaman olacağını ortaya çıkarabilecek üç kart vardır: öneri kartı (7. kart), sonuç kartı (10. kart) ve destenin en altında kalan kart. Sezginiz size hangisinin büyük olasılıklı olduğunu söylese de, her üç olasılığı da kabul etmek en iyisidir.     Büyük Arkana     Joker - Ne zaman hazır olursan Büyücü - Çoktan başladı Azize / Azize - Tam olarak ne zaman olduğunu biliyorsun İmparatoriçe - Hasat mevsimi boyunca İmparator - Neredeyse bitti Aziz / Yükse

   , Yer: Tarot

  • Pineal Gland-Epifiz Bezi Kireçlenmesini Nasıl Temizler ve Koruruz?

   http://imagizer.imageshack.us/a/img537/6314/aHFmgr.jpg   Birinci adım olarak kireçlenmeyi meydana getirici maddelerden uzak durmamız lazım. 1 – Kimyasallar Flouride, Chlorine ve Bromide gibi kimyasal maddeleri hayatımızdan uzaklaştırmamız lazım, bilhassa fluoride pineal gland tarafından kolayca çekilen bir madde, burada calcium fosfat kristalleri oluşturuyor, diş macunu ve genelde musluk sularında mevcut, ağır zehir içeriği olup pineal glandde kireçlenme yoluyla işlevsiz hale getiriyor, kay

   , Yer: Evrensel Enerjiler ve Farkındalık

  • Uyumlama nasıl yapılıyor?

   Merhaba arkadaşlar.  Ben bi witch shoptan para kesesi, para spell jar vs aldım aldığım yer arındırıp kendinize uyumlayın dedi.  Ama uyumlama nasıl yapılır bılmıyorum yardımcı olursanız sevinirim

   , Yer: Witchcraft

  • Nasıl Yemek Yersiniz?

   Şahsen ben kendimi kaybederek yiyorum kibarlıkla uğraşamam :D

   , Yer: Anketler

Arka Oda

Arka Oda

  Chat izniniz bulunmuyor
  ×
  ×
  • Yeni Oluştur...