Jump to content

Bu Yöntemle %80 çıkarsınız

Barki

Önerilen Mesajlar

arkadaşlar şimdi size kendi bulduğum yöntemi anlatıcam

ilk önce bir yere uzanıyoruz (rahat ve sessiz olmalı)

sonra 2kişi ayaklarınızdan 2 kişi de ellerinizden tutup çektiğini

hayal ediyoruz (biri ruhunuz olsun öbürü bedeniniz)sonra

ruhun bedenden ayrıldığını imajine ediyoruz (2dk kadar)

sonra kulaklarınızın

çok fazla bi şekilde çınladığını (çığlık ve daha bir sürü yüksek ses) hissedersiniz

bir anda her yer kararır sonra yavaş yavaş açılmaya başlar

astral seyahate, bu hareketi 3.deneyişimde çıktım

eğer talimatlarımı uygularsanız başarırsınız

yorumlarınızı beklerim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

wayy oldukça güzel bi kurgulama yalnız bu okurken bile sanki o an oluyormuş gibi hissettim oldukca zorunlu bir hal aldırıyor sanki ya çıkarsın yada çıkarsın gibi :) deneyeceğim birazdan =) 2 saat sonra film bitsin sonra uyuyacağım paylaşımın için teşekkürler :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

wayy oldukça güzel bi kurgulama yalnız bu okurken bile sanki o an oluyormuş gibi hissettim oldukca zorunlu bir hal aldırıyor sanki ya çıkarsın yada çıkarsın gibi :) deneyeceğim birazdan =) 2 saat sonra film bitsin sonra uyuyacağım paylaşımın için teşekkürler :)

zaten olay imgeleme ve ya düşünmede değil şartlandırmada eşşek gibi çıkacaksın ulen tarzında :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

zaten olay imgeleme ve ya düşünmede değil şartlandırmada eşşek gibi çıkacaksın ulen tarzında :)

aynen öyle teknik başarılı arkadaşlar bilginize kısa ve öz bir konu açmış arkadaşımız ama çok etkili birk onu olmuş diyebilirim cidden son noktalarına kadar getiriyor o kadar çok imaj yada uğraşmaya bir gerek kalmıyor o seviyeye sizi hemen getiriyor gevşetiyort uyuşturuyor bedeninizi, 4. denememde başarılı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tabiki de gidebilirsin :) ama öyle sandıgın gibi değil. İlk önce astralde kalıcak kadar konsantre olmalısın, ondan sonra görüntüleri algılamak zorken, biraz daha iyi algılamaya başlarsın, daha sonra ılerlemeye çalışırsın, onuda ögrenebilirsen ki ilk denemelerde zor, aklını dikkatini başka durumlar çekecektir. Onuda yaptın diyelim, görmedigin bi yerden dışarı cıkmak tamamen baglantıyı kopuş noktasına kadar getirebilir, ve dışarıda neyle karşılaşıcam gibi sorular kafanda dönmeye başladığında bağlantın tamamen kopacaktır. yani şehir dışındaki akrabanı bırak, ilk seviyelerde astralde kalabilmek bile bi mücadeledir

O anki duygu, bana göre; Hiç bilmediğin bi şehirde, hiç bilmediğin bi sokakta, kimsenin olmadığı yollarda, çırılçıplak gezmek gibi birşey.

Karanlık ama bir yandanda çok zevkli...

Korkutucu degil ama bir gerilim filminin içindeymişsin gibi...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

astralde uzaklaşmak için önce bi forumu iyice araştır derim =) ewet görürsünde arkadaşın dediği gibi kalabilmekte sanıldıgı kadar kolay değil, nefesini tut ve ewinden dışarıya çık nereye kadar gideceksin test et :) astralde böyle birşey zamanla tecrübe edindikce kalabildiğin süre artıyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bunun dinle bir alakası varmıdır? Yani ben müslümanım mesela ben çıkabilirmiyim :) Sorumu hor görmeyin yeniyim :D

komik bir soru olmuş :) bende müslümanım sözde olanlardan değil ama :) çıkabilirsin bi sakıncası yok :) :) teknikleri hazırlık aşamalarını büyük bir azim ve istek ile uygula elbet birgün başarıya ulaşırsın :) onca emek uğraş ve sonunda meyvasını yemek o his pahabiçilemez :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...