Jump to content

South Park

selim

Önerilen Mesajlar

http://www.cnbce.com/Images/Serials/southpark.jpg

GÜLER MİSİN, ŞAŞIRIR MISIN?

Büyümekte olan dört çocuğun, Cartman, Stan, Kyle ve Kenny’nin gözünden dünyadaki politik, sosyal ve güncel olayların ironik bir şekilde ele alındığı dizi, yetişkinler için hazırlanmış içeriğinden anlatımına kadar “kendine has” bir yapım.

Matt Stone ve Trey Parker adlı Coloradolu iki genç tarafından 1997’de yaratılan “South Park”ta her dakika güleceğinizi kimse garanti edemez, ama yaratıcılarının da iddia ettiği gibi çok sık “şaşıracağınız” muhakkak!

“South Park”, gerçekten var olan bir kasabadan esinlenilerek yaratılmış. ABD’nin Colorado eyaletinde yer alan Fairplay, “South Park” dizisinde mekan olarak kullanılan kasabanın bulunduğu yer. 1859 yılında altın bulunmasıyla “altın arayıcı”larının hücumuna uğrayan “gerçek South Park” aynı zamanda dünyada en çok UFO görülen yerlerin de başında geliyor. Nasıl, diziyle ilgili bazı şeyler yerine oturmaya başladı, değil mi?

Gerçekten süper bir çizgi dizi her pazar 24'te cnbc de izleyebilirsiniz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13. Sezon 4. Bölüm netten aratın bulursunuz.İzlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum :rofl: :rofl:

Fortlak kareşler :rofl: :rofl:

Bunların hepsi iyi ve güzel , ama biz Yol Savaşçısı yapabiliyoruz.

-Hayır! Giriyoruz! Öldürürüz! Daha fazla konuşma! Öldürürüz! Yakında benim savaş köpeğim! Ama bunu benim yolumdan apmalıyız! Kaybedenler! Kaybedenler! :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...