Jump to content

Elemental Varlık Yaratma


Önerilen Mesajlar

Elemental Varliklar insanlarin icerdigi bes element yerine bir yada iki element iceren ruhlardir.Yaraticilari tarafindan belirlenen belli zekalari vardir.Astralda yada Psisik dünyada yürütülen belli görevlere yardimci olurlar.Onlar usaginiz olabilirler.

 

 

Ates elementi sekil almadan (formlanmadan) önce ates topu olarak belirir.

 

Su elementi sekil almadan (formlanmadan) önce cam top olarak belirir.

 

Hava elementinin mavimsi bir rengi olacaktir.

 

Toprak elementi ise kil renginde belirir.

 

Bu varliklar bir cok görevde yeteneklidir,iste bir kac tane örnek;

 

-Digerlerinin düsüncelerini ve akillarini etkilerler.

 

 

-Iliskilerden ayrilmanizi saglayabilir yada daha da güclendirebilirler.

 

 

-Arkadaslik,ask iliskileri kurma/sehvet iliskisi kurmanizi saglayabilirler.

 

 

-Iradesi zayif insanlarin iradelerini kirma yada elementler ile onu kontrol etmenizi saglayabilirler.

 

Elemental Varliklari yaratmak icin bilgiler

 

1.Elemantal Varligi yaratmak icin ondan istediginiz dilege karsilik sizinde vereceginiz birsey olmali.

 

 

2.Elemental'a bir isim verin

 

 

3.Istediginizi emir seklinde söyleyerek Elemental Varligi etkilemek zorundasiniz.Bu "Kisa simdiki zaman" ile ifade edilmelidir.

 

 

"-ceksin[-Will]" asla olmaz.Örnegin "Yap!" seklinde emir vermelisiniz.

4.Ayrica Elemental varliginizi etkilemelisiniz ki sizin emirleriniz disina cikmamali.

 

 

BASLANGIC

 

1.Transa gecin.(Konsantre olun)

 

 

2.Kendinizi kullanmak istediginiz elementle beraber hayal edin,cagri yaparmis gibi ama Elemental'e yalvarmayin.Bunun yerine,icinizdeki Elemental varliga odaklanin ve yogunlasin.Elemental varliklar yogunlasmayi ve gücü gerektirir.

 

 

3.Simdi,Elemental varligi istediginiz gibi sekillendirin ve istediginiz iki duygu icin baski yaparken kisa emir cümlecikleri kullanin

 

 

4.Elemental varligin ismini söyleyin.

 

 

5.Eger bir zaman siniri koymak isterseniz ;Elemental varliginiza verdiginiz görevi bitirdikten sonra dönmesini emredin.Elemental varligin da kendi hayatinin olmasi ve bu emrin onu rahatsiz etmesi basarisizlik sonuclarini ortaya cikarabilir.

 

 

6.Elemental varlik ayni zamanda gönderdiginiz insanin aurasindan beslenmek veya kendine saldirmak icinde programlanabilir.

 

 

7.Elemental varligi geri cagirmak icin adini söyleyin.Onu enerji ile sarj edebilir veya yeni bir görev verebilirsiniz.

 

Not , çevirideki düşük cümlelerden tamamen ben sorumluyum, çok daha blackmass tarzı bir anlatımı biraz uyarlamak zorunda kaldım (ceviride yardımcı olan arkadaş ophelia ya da teşekkür ederim ..

elemental varlıklar ile ilgili bilgi sitemizde mevcut.. http://www.gnoxis.com/forum/elementaller-veya-elemental-varliklar-5548.html

Belli bilgi birikim gerektiren bir uygulamadır , güvenmiyorsanız yapamk için uğraşmayın başarı oranınınz pek olmaz yada kötü sonuçlar doğurabilir....

bizzat denenmiştir..

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ateş elementinin varlıkları aslında islamdada geçen cinler, diğer elementlerin varlıklarınıda onların alt tabakaları olarak yorumlayabiliriz..

Yukarıdaki serenominin olumlu sonuçlanması için uzuun bir yolculuk gerekli ( ki bu yüzden rahat rahat yazdım)

Yani majisel anlamda yeterli birikimi olmayan , farkındalık çalışmalarında belli bir yolu katetmemiş kişilerin yapacağı uygulamalar pekde başarılı olmayacak yada ASKIDA KALACAKTIR. (askıda kalmaktan kastettiğim varlığın sizinle beraber yaşamasıdır ki genelde astral formda olan bu varlıkların eterik bedene de büründüğü birçok bilgide mevcuttur)

imajine etmek, kendinize hakim olmak burada çok önemli, sinir, korku gibi auramızın yapısını anlık değiştiren duygular eterik beden ile astral beden arasındaki bağın zayıflamasına yol açabiliyor, işte bu durumda forumda ve birçok yerde okuduğunuz musallat olma olayı gerçekleşiyor, bu yüzden bahsettiğim birikim ve çalışma şart...

Kimse hayrına, elemantal yaratmaz, onlarla oynamaz, onlara emirler verip, oraya buraya salmaz.Amaç sonuç ilişkisi ise sizin majisel anlamda enerjiyi kullanma becerinize bağlıdır..

elemental varlık ister yukaradaki isterseniz başka bir çalışma ile bağ kurduğunuzda ondan güçlü olduğunuzu hissetmelisiniz. ve ne yazık ki veren siz alan o olduğunda roller değişiyor ve kurtulma çabaları da hayatınıza farklı bir renk katıyor :)

sorunuza gelince , Diyelimki tüm bunlar gerçekleşti ...

elemental varlıkların kullanılacağı durumlar tabiki yukaradaki ile sınırlı değil bu birazda size ve varlık ile aranızdaki bağa bağlı..

Majideki çekim yasasını unutmamak gerekli ..

 

İlk çalışmalarda elemental varlıkları vizyon olarak algılarsınız ki en tehlikeli dönem de budur. bu dönemi ne kadar çabuk atlatırsanız o kadar iyi .

Şöyle anlatayım , vizyon olarak algıladığınız zxaman içinde elemental varlıklar astral bedendedir , fiziki alemi astral aleme taşıdığınızda algılamanız çeşitlilik gösterecek ve varlık düşünce formundan bedensel forma bürünecektir..

buraya kadar bahsettiğim natural elementaller,

birde sizin yaratacağınız elementaller var ki yukarıdaki uygulama tamamen buna yönelik..

imajine gücünüzle astral boyutta yarattığınız varlık bir robot gibidir , siz ne proglamlarsanız ona göre hareket edecektir.

Bu işlemde kullanılan malzeme, astral âleme ait ve imajinasyon alanında kullanılabilir türden olan yapı taşlarıdır. Diğer bir deyimle, astral elementlerdir. Bu sebeple, yaratılan varlığa "elemental" denir. Astral elementler, majisyen tarafından belirli bir imaj biçiminde bir araya getirilmedikçe âtıl ve etkisizdirler. Ama, uygun bir oranda birleştirildiklerinde, majisyenin göndereceği tesiri taşıyabilecek türden bir astral çanak oluştururlar.bu durumda yaratılan elemental kesinlikle hayal ürünü değildir..

Astral ortamda bulunan elementali yönlendiren imajine gücünüzdür ve varlığı astral ortamdan fiziki ortama tesir etmesini sağlayabilirsiniz..

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Anlatılılanlara aldanmayın, kolay gözüküyor olabilir ama günümüzde tam anlamıyla elemental varlık yaratabilen majisyenlerin sayısı çok sınırlıdır. Geçmiş dönemlerde kadim ilmin hala daha gözde olduğu yıllarda pek çok majisyen çalışmalarında kendilerine yardımcı olması için sık sık bu yönteme başvururdu. Emeğine sağlık never harika bir konu.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Uygulama çok basit gibi göründü. Söylenmesi gereken sözler yok mu? Bir de bu varlığı fizik boyutta görebilir miyiz?

--------------------

yardımcı olabilicek yok mu?

sorularınız cevapsız kalmayacak , su an uygun olmadığım için uzun uzun yazacak durumum maalesef yok , gece konuyla ilgileneceğim

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Anlatılanlara aldanmayın sözüm aslında grim'in mesajına cevap mahiyetindeydi never.Şimdi elemental varlık yaratma olgusunun temel zorluğu çok üst düzey bir imajinasyon yeteneği gerektirmesi, izlenecek yolun kesin çizgilerle belirlenmemiş olması ve bireyin elementsel enerjileri çok iyi bir şekilde yönetebilmesi gibi gereklilikler taşımasından kaynaklanır. Aslında majiyi özümsemiş deneyimli bireyler için yapılacak en kolay işlerden biridir çünkü son derece serbest bir çalışma sahasıdır.Gerekli donanıma sahipseniz belirlediğiniz özelliklere uygun enerjileri kullanarak bir elemental yaratabilirsiniz. Yaratılan bir elementali fiziksel boyutta görüp göremeyeceğiniz tamamen onun yapısına yani sizin onu nasıl şekillendirdiğinize bağlıdır eğer yeterince güçlü bir enerjiyle yapılandırılmışsa fiziki planda gözükebilir.

 

Gelelim elemental varlık ile tulpa ve psi pet'lerin farkına. Elemental varlık gerçekten tulpa ile büyük ölçüde benzeşim gösterir fakat bir elemental yaratıyorsanız bir tulpanın aksine karakteristik özellikleri belirlerken seçtiğiniz elemente uygun davranmanız gerekir ve yarattığınız elemental, kendi elementinin enerjileri üzerinde güçlü etkilere sahiptir.Tulpaların böyle bir özelliği yoktur ve nasıl elemental gerçeklerken özelliklerine, karakterine özen gösteriliyorsa tulpada özelliklerden ziyade tezahürüne yani görünümüne önem verilir.Tulpalar genellikle gruplarca üretilir ve yine genellikle spesifik bir amaca hizmet etmek için üretilirler.Elementallerse yaratıldıktan sonra majisyenin bir çok farklı amacına uygun davranışlarda bulunabilirler.Tulpanızdan "sıkılırsanız" onu ortadan kaldırmak için yoğun bir çaba harcamanız gerekir ancak bir elementali ihtiyacınız olmayan dönemlerde serbest bırakabilir, ihtiyaç duyduğunuzda tekrar çağırabilir ya da tamamen ortadan kaldırmak isterseniz uygun ritüellerle kolaylıkla yok edebilirsiniz. Ayrıca tulpalar genellikle "efendilerinin" enerjileriyle şekillendirildiği için kişinin ruhsal enerjisini düşürür ve psikolojisini bozabilir, elementaller ise daha ziyade evrensel-doğal enerjiler yardımıyla üretilir. Psi petlerse adından da anlaşılacağı gibi sadece evcil hayvanlardır demek yanlış olmaz sanırım :)

 

Yaratış süresi...

Eğer zorlu işlerde yardımını istediğiniz bir varlığı şekillendirmek isterseniz uygun gezegen zamanlarını kollamanız son derece faydalı olacaktır.Dolayısıyla gezegenlerin durumlarına, sizin kapasitenize ve yaratmak istediğiniz elementalin özelliklerine göre bir kaç haftayla bir kaç yıl arasında değişebilir yaratış süreci. Yaratış sürecinde zihni berraklaştırmak ve amaca yoğunlaşmak için mantralar kullanılabileceği gibi çeşitli majikal formüller de zikredilebilir.Zira majide sesin yarattığı titreşim en büyük enerji kaynaklarından, enerji kaynaklarıyla iletişim kurmanın en uygun yollarından biridir.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Anlatılanlara aldanmayın sözüm aslında grim'in mesajına cevap mahiyetindeydi never.Şimdi elemental varlık yaratma olgusunun temel zorluğu çok üst düzey bir imajinasyon yeteneği gerektirmesi, izlenecek yolun kesin çizgilerle belirlenmemiş olması ve bireyin elementsel enerjileri çok iyi bir şekilde yönetebilmesi gibi gereklilikler taşımasından kaynaklanır. Aslında majiyi özümsemiş deneyimli bireyler için yapılacak en kolay işlerden biridir çünkü son derece serbest bir çalışma sahasıdır.Gerekli donanıma sahipseniz belirlediğiniz özelliklere uygun enerjileri kullanarak bir elemental yaratabilirsiniz. Yaratılan bir elementali fiziksel boyutta görüp göremeyeceğiniz tamamen onun yapısına yani sizin onu nasıl şekillendirdiğinize bağlıdır eğer yeterince güçlü bir enerjiyle yapılandırılmışsa fiziki planda gözükebilir.

 

Gelelim elemental varlık ile tulpa ve psi pet'lerin farkına. Elemental varlık gerçekten tulpa ile büyük ölçüde benzeşim gösterir fakat bir elemental yaratıyorsanız bir tulpanın aksine karakteristik özellikleri belirlerken seçtiğiniz elemente uygun davranmanız gerekir ve yarattığınız elemental, kendi elementinin enerjileri üzerinde güçlü etkilere sahiptir.Tulpaların böyle bir özelliği yoktur ve nasıl elemental gerçeklerken özelliklerine, karakterine özen gösteriliyorsa tulpada özelliklerden ziyade tezahürüne yani görünümüne önem verilir.Tulpalar genellikle gruplarca üretilir ve yine genellikle spesifik bir amaca hizmet etmek için üretilirler.Elementallerse yaratıldıktan sonra majisyenin bir çok farklı amacına uygun davranışlarda bulunabilirler.Tulpanızdan "sıkılırsanız" onu ortadan kaldırmak için yoğun bir çaba harcamanız gerekir ancak bir elementali ihtiyacınız olmayan dönemlerde serbest bırakabilir, ihtiyaç duyduğunuzda tekrar çağırabilir ya da tamamen ortadan kaldırmak isterseniz uygun ritüellerle kolaylıkla yok edebilirsiniz. Ayrıca tulpalar genellikle "efendilerinin" enerjileriyle şekillendirildiği için kişinin ruhsal enerjisini düşürür ve psikolojisini bozabilir, elementaller ise daha ziyade evrensel-doğal enerjiler yardımıyla üretilir. Psi petlerse adından da anlaşılacağı gibi sadece evcil hayvanlardır demek yanlış olmaz sanırım :)

 

Yaratış süresi...

Eğer zorlu işlerde yardımını istediğiniz bir varlığı şekillendirmek isterseniz uygun gezegen zamanlarını kollamanız son derece faydalı olacaktır.Dolayısıyla gezegenlerin durumlarına, sizin kapasitenize ve yaratmak istediğiniz elementalin özelliklerine göre bir kaç haftayla bir kaç yıl arasında değişebilir yaratış süreci. Yaratış sürecinde zihni berraklaştırmak ve amaca yoğunlaşmak için mantralar kullanılabileceği gibi çeşitli majikal formüller de zikredilebilir.Zira majide sesin yarattığı titreşim en büyük enerji kaynaklarından, enerji kaynaklarıyla iletişim kurmanın en uygun yollarından biridir.

Sorulan sorularada böylece açıklık getirmişsin sayın maverick :)

alınganlığımı bağışlamanı dilerim , şahsi değil olması mumkunde değil kendime fazla yuklenmemden kasynaklana bir sinir harbi yaşıyorum ... neyse ..

Bu konu hakkında fazlasıyla bilgi ve döküman var .. Tecrube ile sabitlenmiş durumlarda mevcut . arkadasların ilgisi doğrultusunda konu uzayacak ve elemental varlık yaratma ve elemental varlıkları çağırma arasındaki farkı anlatmaya çalışacağım...

ikisinin farklı şeyler olduğunu iyi idrak etmemiz gerek :)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

elemental varlklrla duydum -en azndn türkçe- çk az şey var am bildiim kadryla özellkle ateş elmnti en zor olanları b zoru severim dien varsa o ayrı ama ateşi yöntmk büyk güç gerktrr eer sz onu yöntmezsenz o sizi yöneteblr!

bnce en iyilri hava ve toprk...

suynda kontrolü zor deil ama su elmntleri kelmnin tam anlmıyla ''tehlklidr!'';sebebi şu ki tehlikyi beklersnz ona bi nevi karşı koyablrsnz ama su elmntnde tehlikyi hiç beklemzsnz ama o szi hiç beklemdiinz yerdn bulr...

En büyük tehlike kullandığınız yazım türünün tekrar karşıma çıkmasıdır.!! sayın SoOrrcHhHaaA

Lütfen cimrilik yapmayınız ve kelimeleri tam yazınız...

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kadim dünyada kişinin inanç ve hayal dünyası ile fiziksel gerçeklik dünyasının varlığın birbirleriyle organik ilişki içinde olan çeşitli katmanları olduğu kabul edilmekteydi oysa bu anlayış Avrupa'daki felsefi ve bilimsel değişimler neticesinde önce Ruh dünyasının yadsınması daha sonra da Zihin ile Madde arasında derin bir uçurum koyulmasıyla neredeyse kaybolmaya yüztuttu. Örneğin İsa peygamber denizdeki kasırgayı istekleriyle durduramamalarını havarilerin yetersiz inancına bağlamış ve onları azarlamıştı. İslam tasavvufunda Muhyiddin Arabi hayalin yaratıcı gücü olduğunu apaçık bir şekilde belirtmiştir. Arabi insan-ı kâmil ile ilgili izahlarında onun bütün ruhani enerjisini yoğunlaştırarak herhangi bir nesneye tesir edebileceğini hatta mevcut olmayan bir nesneyi dahi varlığa büründürebileceğini ifade eder. Her insan kendi hayal aleminde bir şeyi var kılabilir yada hayalinde var olan şeyi ruhani gücüyle zihninin dışına yansıtabilir.

elemental varlık yaratmayı bu şekilde örneklendirerek açıklayabiliriz..

--------------------

Ben hala anlayamadım tam olarak, İlk mesajda verilenleri yaparsak oluşturabilicek miyiz elementali?

--------------------

Bu konuda tam anlamıyla bilgisi olan ve bu yeteneği kullanmakta yardımcı olabilicek varsa özelden söyleyebilir mi msn imi veriyim.

yukarıdaki teknik tamamen sizin imajinasyon gücünüze ve majikal bilginize dayalı, Her türlü majikal çalışmada olduğu gibi elemental varlık yaratma da sabır , sukunet bilgi, ve farkındalık isteyen bir çalışma.. ben bunu bilgi olsun diye yazdım ... Kendine güvenen bilgisini sınamak isteyen varsa deneyebilir.. elbet başka tekniklerde var :)

--------------------

elemental varlklrla duydum -en azndn türkçe- çk az şey var am bildiim kadryla özellkle ateş elmnti en zor olanları b zoru severim dien varsa o ayrı ama ateşi yöntmk büyk güç gerktrr eer sz onu yöntmezsenz o sizi yöneteblr!

bnce en iyilri hava ve toprk...

suynda kontrolü zor deil ama su elmntleri kelmnin tam anlmıyla ''tehlklidr!'';sebebi şu ki tehlikyi beklersnz ona bi nevi karşı koyablrsnz ama su elmntnde tehlikyi hiç beklemzsnz ama o szi hiç beklemdiinz yerdn bulr...

En büyük tehlike kullandığınız yazım türünün tekrar karşıma çıkmasıdır.!! sayın SoOrrcHhHaaA

Lütfen cimrilik yapmayınız ve kelimeleri tam yazınız...

“Ona ateşin ve havanın güçlerini çağırmasını önermiştim... 0 ateşin ateşi ile... seremoniye başlayınca herhangi bir elektrik karışıklığı belirtisi yoktu, ancak bir kaç dakikada bir fırtına koptu ve onun mabedine yıldırım çarptı. Başka bir kardeş suyun gücünü çağırdı ve seremoni esnasında evindeki su deposu patladı ve evi su altında kaldı. Buna benzer olaylar güçleri somut bir ifade ile tezahür eden majisyenlerde gözükmektedir. Ancak, böyle insanlara ender rastlanır.”

 

Aleister Crowley

Aslında elemental varlık yaratmada hangi elementi kullanacağınız önemlidir.. Bunun için simyadan astrolojiden ve tabi kendinizden faydalanabilirsiniz..

Ateş elementinin diğer elementlerden farkı yönlendirilmesinin ve enerji depolamasının zorluğundan kaynaklanarır.. Bu da sizin ne kadar güce sahip olduğunuz ile orantılıdır :)

--------------------

elementel varlıklar hakkında bilgim yoktu ..ögrenmiş oldum ....tke bişey soracam , bunlar musallat olmaz dimi la :D bela olmasınlar sonra:) bak bi taraflarımı toparlayamam sonra :D:D:D:D

yukarıdaki elemental varlık YARATMA tekniği sizin kendi enerjiniz ile yarattığınız mevcut elememtin varlığa dönüştürme ona şekil verme durumudur. bu yuzden size bağımlıdır.. Musallat olacak kadar serbest bir varlık değildir.. ( ileride Var olan elemental varlıklar ile biilgili bilgi verdiğimde farkı anlayacaksınız )

--------------------

nevermore harika bir konu teşekkürler ... anlaşma yapmamız gerek demişsin , sen denediğin zaman sunduğun teklif neydi ve sunulabilecek alternatif teklifler neler ?

Benim daha önce bedensiz varlıklar , elemental varlıklar ile yaptığım çalışmalardaki anlaşma tekliflerimi Duymak bile istemezsin sayın psiozzy :)

Bu tamamen siz ve varlık arasındaki bağı korumaya yönelik , mümkün olduğu kadar etkileyici olmalısınız, patronun siz olduğunu hissettirmelisiniz.. Korku, endişe vs vs gibi duygular onun güçlenmesini sağlayacaktır...

--------------------

tulpa konusuna gelince forumda mevcut, sayın maverick de kısaca değinmiş ve arasındaki farkı anlatmış, evet teknik benzer tulpa biraz daha karmaşık formlarla karşımıza cıkabilir, ayrıca tüm tulpa çalışmaları gruplar halinde yapıldığı için tek bir kişinin enerjisi bir tulpa yaratmaya yetmez diye düşünüyorum...

--------------------

BAKINIZ http://www.gnoxis.com/forum/tulpa-nedir-9516.html

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ona reddedemeyeceği bir teklif sun dostum... :D

Şaka bir yana bu tarz teklifler aslında majisyenin özelidir. Kimileri -kendine aşırı güvenden midir bilinmez- ortaya ruhunu koymaktan çekinmezken kimileri yakmalık sunular vs. önerir, bu size kalmış birşey. Bu arada crowley alıntısı son derece yerinde bir açıklama getirmiş konuya never ;)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Ona reddedemeyeceği bir teklif sun dostum... :D

Şaka bir yana bu tarz teklifler aslında majisyenin özelidir. Kimileri -kendine aşırı güvenden midir bilinmez- ortaya ruhunu koymaktan çekinmezken kimileri yakmalık sunular vs. önerir, bu size kalmış birşey. Bu arada crowley alıntısı son derece yerinde bir açıklama getirmiş konuya never ;)

 

Yakmalık sunu derken neyi kastettin acaba ?

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ateş elementi ile çeviriye başladım , yakın bir zamanda ekliyecegim , mesaj atıp soranlara buradan cevap vermiş olayım . Ayrıca elemental varlıklar ile ilgili geniş bir bilgiyi ve yaratıldıkdan sonra çağırılip yollanılabilmesi için gerekli yüksek imajine gücü ile de uzun bir yazı olacak . .

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • 'Varlık Daveti' konusunda yardim?

   merhaba ben majisyen olmak isteyen ve varlik davetleri tarafindan oldukca ilgisi cekilmis bir insanim.Bir soru sormak istiyordum.Forumda demon gibi varliklarla calismaya baslamadan once daha dusuk seviyeli varliklarla calisin denmis.Benim sorumsa bu varliklarin neler oldugu ve bu varliklarla nasil iletisime gecilebilecegi...

   , Yer: Maji ve Türleri

  • Ruhsal Varlık : Katie King

   http://3.bp.blogspot.com/_C-ood3gRhK4/TDuXMmmDFrI/AAAAAAAAAyw/yQOnYFQuZl4/s320/Katie_King.gif Ruhsal Varlık Katie King ve Sir Daniel Douglas HUME   RUHSAL VARLIK   KATİE KİNG İngiliz medyum Florence Cook ‘un Maddeleştirdiği Katie King adlı ruhsal varlık en ünlü Materyalizasyon olayıdır. Katie King Materyalizasyon özelliğine sahip bir ruhsal varlıktı.Tıpkı normal insanlar gibi yürüyebiliyor ve konuşabiliyordu.Tam anlamıyla madde haline gelebiliyordu. 1850 den 1870 lerin ortasına kadar Katie

   , Yer: Paranormal Varlıklar

  • Reaper tarzı varlık

   Ben geçen sene lanet okumuştum ve kapıda kırmızı varlık belirdi ama hiç etkilemedi. Sonra reaper gibi bir varlıkla konuştum hala da devam ediyorum. Bana zırh gibi üstüme giriyor. Kapıyı falan bakarak hareket ettirebiliyorum. Ağrıları iyileştirebiliyorum. Telkin vs.   Acaba nedir?

   , Yer: Paranormal Varlıklar

  • Geceleri uykuda gelen varlık nedir kimdir ?

   Önce beynine elektrik veriliyidu ben bunu normal bisey zannederim kaç kere oldu hareketsiz kaliyorum o anlık birşey kesin oldüm sabah beni kaldirsinlar diye bekliyorum 20 dk öncede yine transa geçtim bekliyorum beni alsınlar diye bu seferde üst dişinin olduğu damaktan tuttu birşey yarim cm iynatsa çatirt diye kırılacak hissetti sonra sicradim uyandım arkadaşlar dusmanimizi tanıtalım bu gelen zebanimi cinmi seytanmi kimdir ?

   , Yer: Paranormal Olaylar

  • Çok güçlü varlık(Hemde çok)

   Arkadaşlar rüyalarımda çok güçlü bir varlık görüyorum ve uyandığımda beni zorla rüyama geri yolluyor.Baş ucumda beni koruması için bir rüya kapanı ve tılsım var ve hiç kabus görmem.Bir gün yine bu varlık geldi beni yine rüyama yolladı ve rüyamda odamdaydık orada parmağını şıklatarak rüya kapanı ve tılsımını paramparça etti ve sonra beni durdurmazsın ben demonlarla ya da başka varlıklara benzemem ,ben evrenin efendilerindenim dedi ve uyandığımda gerçek hayatta rüya kapanı ve tılsımı paramparça ol

   , Yer: Yaşadığınız Paranormal Deneyimler

Arka Oda

Arka Oda

  Chat izniniz bulunmuyor
  ×
  ×
  • Yeni Oluştur...