Jump to content

Lost

mescalin

Önerilen Mesajlar

32.jpg

Korkunç bir uçak kazası... Issız bir adaya düşerek kurtulan 48 kazazede... Ve onları bu adada bekleyen daha korkunç bir tehlike... Bu ıssız Güney Pasifik adasında hayatta kalmayı başaran toplumun her kesiminden gelen bu insanlar, sadece adada hayatta kalabilmek için değil, aynı zamanda adanın içinde yaşayan başka şeylerden de kendilerini korumak için birlik olmak zorundalar...

33.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ohoo bir sezonda 24 bölüm var 3. sezonda olduğunu düşünürsek daha baya bir bölüm var önünde. ama 3. sezonun ortalarına doğru artık sanki biraz suyu çıkıyor gibi dizinin.. ayrıca prison breaki de öneririm oda çok güzel dizi..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende bu dizinin sevenlerindenim işte size çok güzel bir site

http://www.yuzsekiz.com herşey var burda arkadaşlar dizinin bölümleri altyazılar,yorumlar fln..Ayrıca 3. sezonun 11. bölümünden itibaren dizi tekrar eski heyecanını yakaladı..İzlemek isteyenler topluca indirip izlesin yoksa kafayı yememek içten deil..:p

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ohoo bir sezonda 24 bölüm var 3. sezonda olduğunu düşünürsek daha baya bir bölüm var önünde ama 3. sezonun ortalarına doğru artık samki biraz suyuy çıkıyor gibi dizinin.. ayrıca prison breaki de öneririm oda çok güzel dizi..

toplam 6 sezon sürecek lost dizisi.. su an 3. sezon 17. bölümün yayınlanmasını bekliyorum :p :p :p bence hala gizemlerini koruyan cok sey var

.. ki bu dizi üstüne yapılan bi sürü komplo teorisi var.. bunları okuyun derim.. ama tabi son bölüme kadar izlediyseniz.. yoksa bi anlamı kalmıyor..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

gercekten sahane bır dızı

daha once yayınlananlara bız dızı mı dıyorduk

tekrar bı dusunelım

1 saatlıkbır dızı bızı sıkarken ben ıkı gundur ıs yerıne uykusuz gelıyorum dızıyı ızlemek ıcın sezon 2 bolum 3 e geldım eve gıtmeyı sabırsızlıkla beklıyorum :DDDDDDDDDDDD

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

gercekten sahane bır dızı

daha once yayınlananlara bız dızı mı dıyorduk

tekrar bı dusunelım

1 saatlıkbır dızı bızı sıkarken ben ıkı gundur ıs yerıne uykusuz gelıyorum dızıyı ızlemek ıcın sezon 2 bolum 3 e geldım eve gıtmeyı sabırsızlıkla beklıyorum :DDDDDDDDDDDD

sen eve gidemiyorsun.. ben daha adımımı kampüsten dısarı atamadım sırf download etmek için.. :p:p:p:p

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...