Jump to content

Telepati hakkındaki sorularınız ve deneyimleriniz

Amethyst

Önerilen Mesajlar

internette yazışmak zaten bir iletişim türüdür . Soruda mantık hatası var :D

Evet ayrıca yazıştığı kişinin düşüncelerini ileri derecedeki telepatlar okuyabilir.

Ama bildiği bazı şeyler varsa bunların tesadüf olamayacağını karşıdaki kişi deneyerek anlayabilecek kapasitede olmalıdır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

zaten yeteri kadar dikkatli bir insan karşısındakinin hareketlerinden neyin ne olduğunu anlayabilir.. mesela ben biriyle yazışırken ritmi git gide hızlandırıp sonunda önemli bi soru sorarım.. mesajın gelme süresi bana doğru olup olmadığı veya bana söylemek isteyip istemediğini belli eder..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biraz önce balkonda oturuyordum.Bir tane çocuk geçiyordu apartmanın önündede siyah bir araba duruyordu beynimden arabaya dokun diyordum ve dokununca şaşırdım şans olabilr diye bi kere daha yapmaya karar verdim iki adam yürürken konuşuyorlardı bir tanesine başını kaşı komutları gönderiyordum yolun sonuna doğru adam başını kaşıdı ve yine bir adam yürüyordu eli cebindeydi elini cebinden çıkar komutları gönderdim adam ellerini cebinden çıkardı ama iki kişiye yapamadım sizce bu şans mı telepati mi ?

edit: daha ilk defa yapıyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

beynin yolladığı kısa dalgalı frekanslar gbi bi zımbırtı vardı şimdi tam emin değilim adından o yüzden zımbırtı diyorum aklından geçenlerle insaları etkileme olayı işte bi nevi telepati yani hani yolda arkadaşınla yürürken aklından geçen bi şarıyı bi anda onun mırıldanması gibi çoğu zaman gerçekleştirilen ama tesadüf kalplerin karşılılık durumu adlarıyla geçiştirilen durumlar...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

webcan : Bazen bu ayaklarına baktırmayı vb. yaptırabiliyorum ama bazende olmuyor konsantreden kaynaklanana bir şey olabilir mi ?

Mor kuşlaR : Ne yazıkki daha çalışmalarda bulunmadım ama bundan sonra bulunacağım.Umarım gelişebilirim :)

[/url]TheCaSPiaN : O zımbırtının adını bulmam gerekiyor araştırıyım :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayatımın son bir kaç yılında bazı şeyleri zamanla yahut belli belirsiz vakitlerde ne olacağını anlayabildiğimi fark ettim. Bir haftadır çalan telefonlarda kimin arayacağını tahmin ettim ve çoğunu da bildim ve son iki gündür tarot kartlarımdan bazılarının kayıp olduğunu gördüm, onları normalde bulamayacağım yerlerde olduğu halde ilk aramamla buldum.. Rüyalarımın daha doğrusu bazı kabuslarımın gördüğüm şeylere yakın gerçekleştiğini fark ettim.. Kişilerin benim hakkımda yahut benim tek yakınım olan kişiyle ilgili ne hissedebileceğini anlayabiliyorum.. Bazen duyguları duyu olarak algılayabiliyorum( ki bu yaklaşık 8 aydır oluyor.) Doktorum bana geçirdiğim depresyon sonucu sinestezik bazı olaylar yaşayabileceğimi söylese de ben buna pek ihtimal vermiyor ve güvendiğim tek yere başvuruyorum.

'GNOXİS'

Kısaca bana ne olduğunu bilen yahut tahmin eden varsa bilmek istiyorum?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayatımın son bir kaç yılında bazı şeyleri zamanla yahut belli belirsiz vakitlerde ne olacağını anlayabildiğimi fark ettim. Bir haftadır çalan telefonlarda kimin arayacağını tahmin ettim ve çoğunu da bildim ve son iki gündür tarot kartlarımdan bazılarının kayıp olduğunu gördüm, onları normalde bulamayacağım yerlerde olduğu halde ilk aramamla buldum.. Rüyalarımın daha doğrusu bazı kabuslarımın gördüğüm şeylere yakın gerçekleştiğini fark ettim.. Kişilerin benim hakkımda yahut benim tek yakınım olan kişiyle ilgili ne hissedebileceğini anlayabiliyorum.. Bazen duyguları duyu olarak algılayabiliyorum( ki bu yaklaşık 8 aydır oluyor.) Doktorum bana geçirdiğim depresyon sonucu sinestezik bazı olaylar yaşayabileceğimi söylese de ben buna pek ihtimal vermiyor ve güvendiğim tek yere başvuruyorum.

'GNOXİS'

Kısaca bana ne olduğunu bilen yahut tahmin eden varsa bilmek istiyorum?

Telepati olabilir ama Durugörüye'de benziyor. Kartları bulmak vs...Tabi her ikiside olabilir.

ESP Zener kartlarını hiç denediniz mi? Büyük ihtimalle durugörü. Aynı durumlar (telepati ağırlıklı) doğuştan bendede var o yüzden tarifiniz benzerlik gösteriyor. (Tabi başka bir şeyde olabilir sitede usta arkadaşlar cevap verecektir mutlaka)

Ama doktorun görüşünüde hafife almamak lazım. Doktor nede olsa. Dediği gibi sinestetik bir durumda olabilir. Eğer öyle ise buna durugörü/telepati diyemeyeceğimiz gibi gnoxis veya parapsikoloji alanı etkisiz kalır. Neticede "tıbbın" konusudur artık öyle bir durumda...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sinestetik duyuları karıştırma değil miydi bununla ne alakası var ki?

Depresyon yada psikolojik travma gibi hastalıklar korteksimizi olumsuz etkiler. Hastalığın tedavisinden sonra (gerek iyileşme sürecinin zor koşullar altında gelişmesi, hastalığın yarattığı tahribat yada tedavinin yan etkiler gibi bir çok değişken sebebi vardır) duyu ve algılarımızda "geçici olarak" sapma, bozulma meydana gelebilir.

Sinestetik durum duyuları karıştırmak değil,yukarıda anlattığım süreç yaşandığında duyuların geçici olarak yıpranması, bozulmasıdır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet bu mesajınız sizi çok aklı başında, derli toplu, mantıklı, iyimser kısaca dört dörtlük bir insan yapıyor.

Siteye üye olur olmaz ilk mesajınızda tanımadığınız bir kişiye hakaret ediyorsunuz.

Yazdığınız mesajda küfür/argo kullanıyorsunuz.

Bunun site kurallarının ihlali olduğunu bildiğiniz halde dikkate almıyorsunuz.

GNOXİS'i genel olarak kapsayıcı bir şekilde hastalıklı/şizofren diye tanımlıyorsunuz ama buna rağmen GNOXİS'e üye olmuşsunuz.

Aramıza hoş geldiniz sayın şizofren. Diğer hastalarımız gibi uslu olursanız, tatsızlık çıkmaz. İlaçlarınız akşam ve sabah verilecektir. Tahminimce bir 3 ila 4 aylık tedavi süreciniz olacak. Sizi kapalı klinikte tutacağız (malum hastahanemizde yer kısıtlı). Yer açıldığında açık servise alabiliriz sizi.

Geçmiş olsun acil şifalar dilerim.

Nora tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bence burada ben bumuyum yada ben kimim sorularını sorgulamanın bir anlamı yok ve çok gereksiz bir hareket kişi kendisini bilmiyorsa bir başkası ki böle bir sanal ortamda o kişiden daha üstün bir kişi çıkcağını sanmıyorum cevap vermesi olanaksızdır kişi kendini kendi içinde bulmalıdır benim fikrim bu yönde sadece dikkat çekmek yada sırf yazı yazmak için buralara taşındığını düşünüyorum burası bir form doğru ama bu sorunlar için hiç bir sanal ortam yeterli gelmez gelemez..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

merhabalar siteye yeni üye oldum 3.5 yıldır telepati ile ilgili bi problemim var umarım bu sitede cevabı bulabilirim 3.5 yıl önce yine sınıfta bir kızın üzerinde telepati deneyi yapıyodum deney süresini uzun tutunca kızı sevmeye başladım sonra aşka dönüştü önce düşüncelerini duymaya çalıştım aşık olduğumdan heralde baya kolay oldu sonra dokunmaya sonrada onun gözünden görmeye başladım 2 defa çıkma teklifi yaptım ikisinde de reddetti iyiki reddemiş kabul etseydi normal bir aşk olmayacağı kesindi neyse şimdi net düşünemiyorum ve (açık konuşacam) bana cinsel olarak dokunuyo ve ben bunu istemiyorum bu özellikten kurtulmak için ne yapabilirim alın çakrasını kapatmayı denedim ama net düşünemediğimden tam başarılı olamıyorum (bu anlattıklarım %100 doğrudur) ne önerirsiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sizinki negatif bir enerji blokajı gibi görünüyor. Uzman birisi olmadıkça 3.gözünüzle ilgili bir işlem yapmanızı önermem asla. Auranızda bir kalkan oluşturarak arkadaşınızın bu psişik saldırısından kurtulabilirsiniz.

Bunun için Size bir imgeleme egzersizi önericem her akşam yaparsanız kısa sürede işe yarayacağını göreceksiniz,

** Gözlerinizi Kapatın, gevşeyin ve kendinizi parlak bir ışıkla çepeçevre kuşatılmış olarak imajine edin.Beyaz ışığın, hem ön hemde arkanızdan genişleyerek başınızın üstünden

geçtiğini ve ayaklarınızın altına kadar sizi kuşatmasını isteyin. (Beyaz ışık olumsuzlukları yok etme gücüne sahiptir ve koruyucu kalkan görevi yapar)

**Ayrıca Kuvars Kristali kullanmanızı tavsiye ederim, Kuvars Kristali negatif enerjileri püskürtme görevi yapacaktır ve çevrenizdeki pozitif enerjiyi size toplayacaktır.

Kuvars Kristalini Kullanmadan önce mutlaka toprakta 12 saat gömülü kalarak kendisini temizlemesi gerekir. Taşı siz gömün ve başka hiç kimse elini sürmesin. Tekrar topraktan aldığınızda

5 dk akan suyun altına tutun. özellikle kalp chacrasına yakın olarak kimsenin göremeyeceği şekilde boynunuza asın.. mutkaka her hafta taşınızı bu şekilde temizleyin.

**Odanızın her köşesine aynı yöntemle temizlenmiş oltu taşı koyun, oltu taşı negatif enerjiyi engelleyecektir. Psişik saldırıların çoğu biz farketmesekte gece gerçekleşir.

**Çantanızda veya cüzdanınızda 1-2 yaprak defne yaprağı bulundurun. Defne yaprağı koruyucu bir bitkidir.

Geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

cevabınız için teşekkür ederim sanırım tam anlatamadım bana imgeleme tekniği vermişsiniz ama benim hayal gücüm net değil(telepatiden dolayı) o yüzden tam verim alamıyorum imgelemeden. Bir de kişi bana dokunurken sevgiyle dokunuyor(saçıma falan) o yüzden negatif enerji olduğunu sanmıyorum. Kuvars kristali taşıyorum (ametist kolye olarak)işe yarıyor ama kişinin bana dokunmasını engellemiyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

cevabınız için teşekkür ederim sanırım tam anlatamadım bana imgeleme tekniği vermişsiniz ama benim hayal gücüm net değil(telepatiden dolayı) o yüzden tam verim alamıyorum imgelemeden. Bir de kişi bana dokunurken sevgiyle dokunuyor(saçıma falan) o yüzden negatif enerji olduğunu sanmıyorum. Kuvars kristali taşıyorum (ametist kolye olarak)işe yarıyor ama kişinin bana dokunmasını engellemiyor

Kişi senin saçına nasıl dokuabiliyor ki nasıl bir ilişki içindesiniz onu anlamadım ben.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...