Jump to content

Bizden Zeki Varlıklar Hakkında Ne Biliyoruz?

Harry

Önerilen Mesajlar

Bizden zeki varlıklarla bugüne kadar iletişime geçmiş olan birileri varsa bildiklerini bizlerle paylaşsınlar, çünkü merak ettiğim sorular var:

1-Gerçekten var mı bu uzaylılar veya o tür şeyler?

2-Ne kadar zekiler?

3-Ne ile uğraşır bunlar?

4-Amaçları ne?

5-Bu sorumu direk onlara soruyorum: Bizden niye hammadde araklıyorsunuz ulan? Evrensel bir anayasa yok mu da gizli gizli girip bizim yaşadığımız yerde kafamızı dağıtıyorsunuz? Bizi huzursuz edip "var mısın? yok musun? fake misin? değil misin?" gibi sorularla çıkmazda bırakıyorsunuz? Bu konuda (eğer varsanız) ciddi bir özür bekliyorum bir dünyalı olarak :)

6-Sanat ne alemde onların dünyasında? En merak ettiğim olay bu... Yani zeki varlıklar sanat ile uğraşır mı? Uğraşırsa ne tür sanatlar var orada? Mesela müzik yaparlar mı? Veya film falan çekerler mi? Çekerlerse hangi teknik ile çekerler? Biz de izleyebilir miyiz? Sanat ile uğraşmıyorlarsa neden uğraşmıyorlar? Zekisiniz ve sanatı zaman kaybı olarak mı görüyorsunuz?

siz de sorularınızı bu bölüme yazabilirsiniz, ciddi anlamda aklımda çok soru var aklıma geldikçe yazarım, bilen arkadaşlar varsa özellikle astral seyahate çıkıp onlarla görüşenler varsa bu sorularımı yanıtlarsa çok sevinirim, aydınlanırım, sağolun

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1-Gerçekten var mı bu uzaylılar veya o tür şeyler?

Evet , gerçekten varlar. Ben buraya bildiğim herşeyi yazsam -daha doğrusu okuduğum herşeyi- yine inanmayanlar olacak. Ve benim bildiğim herşeyi yazmak gibi bir şansım yok. Bu soru kişiye kalmış birşeydir. Biraz araştırma yapan biri bunu kolayca bulabilir.

2-Ne kadar zekiler?

Diğer galaksilerden gelen varlıklar şüphesiz dünya insanından zeki olabilir. Bu yolu kat etmek için teknoloji dışında gerekenlerden bir tanesi evren ve tanrı gibi kavramları tam anlamıyla bilmektir.

3-Ne ile uğraşır bunlar?

Örneğin bizim griler olarak tabir ettiğimiz Zetalar , alınma fenomenini en çok gerçekleştiren varlıklardır. Haktan Akdoğan'ın dediğine göre dünyada bir genetik araştırma yapıyorlarmış. Yani değişkenlik gösterir.

4-Amaçları ne?

Amaçlarını da yukarıdakinde belirtmiş oldum. Pleiadesten gelen bir varlıkla Reptilian bir varlığın amaçları bir değildir. Değişkenlik gösterir.

5-Bu sorumu direk onlara soruyorum: Bizden niye hammadde araklıyorsunuz ulan? Evrensel bir anayasa yok mu da gizli gizli girip bizim yaşadığımız yerde kafamızı dağıtıyorsunuz? Bizi huzursuz edip "var mısın? yok musun? fake misin? değil misin?" gibi sorularla çıkmazda bırakıyorsunuz? Bu konuda (eğer varsanız) ciddi bir özür bekliyorum bir dünyalı olarak :)

Dünya bizim değildir. Dolayısıyla istediklerini alacaklar. Buna kimse karşı çıkamaz. Nefilimlere göz atarsanız çok daha uçuk şeylerin olduğunu göreceksiniz.

6-Sanat ne alemde onların dünyasında? En merak ettiğim olay bu... Yani zeki varlıklar sanat ile uğraşır mı? Uğraşırsa ne tür sanatlar var orada? Mesela müzik yaparlar mı? Veya film falan çekerler mi? Çekerlerse hangi teknik ile çekerler? Biz de izleyebilir miyiz? Sanat ile uğraşmıyorlarsa neden uğraşmıyorlar? Zekisiniz ve sanatı zaman kaybı olarak mı görüyorsunuz?

Irklara göre değişkenlik gösterebilecek bir soru daha. Örneğin Arkturuslular gözlerini pek kullanmazlar. Yani resim veya film söz konusu değildir. İletişim için telepatiyi seçtiklerine göre de müzik dinlediklerini pek sanmıyorum. Bunu tekrar editleyip daha doğru ve birinci ağızdan gelmiş bilgileri yazacağım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

benimde bazı sorularım var:

1.neden kendilerini bu zamana kadar göstermediler? ve hala göstermiyorlar?

2.2012 de gelicekleri söyleniyor, geldiklerinde tam olarak ne olacak?

3.insanlar ve uzaylılar birlikte yaşayabilirler mi?

4.insan görünümlü uzaylılar olduğunu duymuştum, bunlar aramızda yaşıyor olabilir mi?

5.insanları onlardan ayıran özellikler neler?

6.dinleri, dilleri, kültürleri var mı? ülkeleri var mı? varsa yönetim biçimleri nasıl (monarşi, demokrasi, kapitalizm komünizm)?

şimdilik bu kadar soru geldi aklıma, cevaplandıkça daha da gelicek:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben cevap verebiileceğim kadarına cevap vermek isterim.

1.kendilerini göstermediler değil gösterdikleri kişiler şimdi bile var ki daha önce kendilerini mısırlılara gösterdikleri söylenyor ki hatta piramitlerin yapımına yardım ettikleri bile söyleniyor.yani sana bana görünmüyolar diye kendilerini göstermiyolar diyemeyiz..

2. 2012 de gelceklerinde neler olcaına dair bisürü konu var gnoxis de bile yeterince bilgi alabilirsinufak bi araştırmayla=)

4. evet oldukları söyleniyor ve aramızda da yaşıyolar diyen araştırmacı sayısı çok fazla.

5. dış görünüşleri farklı olabiliyor.. beslenme şekilleri .. beyin yapıları.. kısacası herşeyleri bizden farklı.. tabi benzer olanlarda yok deil.

6. okuduğum bir yazıda Allah'a inandıkları ve onu bizden daha iyi anladıkları söyleniyordu..çoğu anlaşmak için bir dil kullanmak zorunda deil diye biliyorum genellikle telepati kullanıyolar..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında Türkçe kaynak olarak siriusufo.org sitesinden ve Haktan Akdoğan'ın televizyon programlarındaki kayıtlarından başlayabilirsiniz..Ruhsal açıdan bizi foton kuşağı ile şekillenecek geleceğe hazırlamak için 2012 den bir süre önce geleceklerini düşünüyorum.Kendilerini gösteriyorlar aslında.Ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Gökyüzünde koca bir filo görürsek dünyayı panik, heyecan ve korku kaplar. Hemen saldırmak isteriz uçaklarımızı göndeririz. Vahşi bir ırkız çünkü. Yeterince gelişebilseydik dünyaya barış hakim olurdu para yada silahlar değil. Kısacası onların varlığına hazır değiliz.Onlar da bizi yavaş yavaş hazırlamak adına görünüyorlar arada.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben cevap verebiileceğim kadarına cevap vermek isterim.

1.kendilerini göstermediler değil gösterdikleri kişiler şimdi bile var ki daha önce kendilerini mısırlılara gösterdikleri söylenyor ki hatta piramitlerin yapımına yardım ettikleri bile söyleniyor.yani sana bana görünmüyolar diye kendilerini göstermiyolar diyemeyiz..

niye sadece beş on kişiye gösteriyolar kendilerini? yani neden dünyanın tamamına varlıklarını ilan etmiyorlar?

2. 2012 de gelceklerinde neler olcaına dair bisürü konu var gnoxis de bile yeterince bilgi alabilirsinufak bi araştırmayla=)

evet ama hepsi ayrı telden çalıyo.

5. dış görünüşleri farklı olabiliyor.. beslenme şekilleri .. beyin yapıları.. kısacası herşeyleri bizden farklı.. tabi benzer olanlarda yok deil.

hangileri benzer? ne açıdan benziyolar?

ve açıkçası ben sirius uforumda yazılanları pek güvenli bi kaynak olarak görmüyorum.....bana çok uçuk geliyor orada yazılanlar.

smother tarafından düzenlendi
harf hatası.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sence dünyanın tamamına ilan ettiklerinde dünyada bi kaos oluşmaz mı.. dünyadaki tüm insanlar bizim kadar bile bilgiye sahip deil onlar hakkında.. =) biraz ucuk bi örnek olcak ama gora yı hatırlarsın aksarayda ne oluyodu=)) hepsinin de ayrı telden çalmasına göz yumacaksın o zmn çok okuyup en mantıklısını sececeksin arasından.. hangileri benzer sorunda siirius sitesinde ayrıntılı bilgi var..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

biz dünya varlıkları oksijen soluyup, karbondioksit vermekteyiz. Bize uygun ortam hazırlanmadan başka bir gezegende yaşabilme olanağımız neredeyse yoktur. Aynı şekilde diğer dünyadışı varlıklarında kendilerine özgü bir yaşam şartları vardır. Sayısını bilmediğimiz gezegen ve yıldız varken kalkıp zaten dolu olan bir gezegene inip huyunu suyunu bilmedikleri varlıklarla sıkı dostluk kurmaları onlar için pek de gerekli değil gibi. Araştırmacı olanları gelip araştırıyorlar ve dönüyorlar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sayin ashtar sheran gayet guzel aciklamis , kistas olarak insani almak pek dogru olmaz sanirim , cunku ; zekilik vs gibi kavramlardan ziyade yukselislerini tamamlamis varlik ve tanri bilincine ulasmis farkindaliklari ust duzeyde farkli formlardaki varliklari henuz varlik bilincine bile ulasmamis bizler gibi dusuk enerjili varliklarlar ile karsilastirmak cok mantikli gelmiyor bana.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bana göre kendi fikirlerim doğrultusunda şunlar demek isterim :

1- Bence bizden başka varlıklar kesinlikle var, yani düşündüğüm zaman diyorum o kadar gezegen var. O kadar büyük bir evren de yalnız biz mi varız ? Eğer varız dersek bencillikten başka birşey olmaz zaten. O yüzden kesin birileri var.

2- Bize kendilerini gösterdiklerinde kesin bir kaos olacaktır. Alışma süresi ne olur onu bilemem ama kaos kesindir. Neden ?

- İnsanların çoğu hollywood tutkunu bu kesin :D , bu da diğer varlıkları öcü gibi gösteriyor. Alien serisi filmini ele alalım, yaratık çıkıyor ortaya, herkesi yiyor çoğalmaya çalışıyor. Dünyanın sonunu getirecek , insanlar ölecek Aman Allah'ım! Bu nedir inceden inceye insanları diğer varlıklara karşı kışkırtmaktır. Bir komplo teorisi olarak görünebilir ama diğer varlıklara karşı kışkırtılmak doğru mu? Herşeyin bir iyisi ve bir kötüsü vardır. Ama neden hep bilim kurgu da kötü olan yaratıklardır? Neden insanlar o filmlerde kötü olamıyor? Sorulacak en basit ve can alıcı soru bence budur...

- İnsanlar, yaşamayı çok seven varlıklardır. Halk deyimi olarak : Canı Tatlı insanlardır. Başka varlık gelipte " Merhaba Dünyalı Bir Dostuz " dediği zaman gören adam küreği kaptığı gibi varlığın peşinden koşmaya başlar :D Şaka bir yana adamın aklına hemen bana zarar verecek beni öldürecek düşüncesi gelir.

- Bencil olan yani egosu üst düzeyde olan insanlar çoktur. Koca evreni versen tatmin olmazlar ki bunlar genellikle siyasetçilerdir. Mars'ı Türkiye'ye hediye etseler. Abi yanına Plüton'uda alsak derler. Meze yapıyorlar sanki :D Gene şaka bir yana insanlar kendilerinden başka varlıkları kabul etmek istemezler.

- Son olarak Kaos sürecinde en doğru kararı verecek olanda başka varlıklara saygı gösterenler olabilir. Mesala adam bu dünyaya geldi ya neden geldi abi ? Belki yardım isteyecek şeklinde düşünen insanlar olabilir. Varlıkta olsa konuşa konuşa anlaşmak daha iyidir diye düşünüyorum :)

3-) Bizim gibi şeyler yaptıkları kesindir. Örnek olarak biz yemek için bazı şeyleri karıştırıyoruz. Menemen için yumurta - domates - biber üstüne baharat gibi :) , Onlarda hayatta kalmak için yemek yemek zorunda olabilirler. Yani bir nevi kendilerini şarj etmek zorundadırlar bizim gibi...

4-) Sanat olayına gelince nasıl biz etrafımız güzel birşey görmek istiyoruz. Onlar neden istemesin ki , işte modern sanat veya mozartın adını bilmediğim fakat bir o kadar da güzel bir senfonisi gibi, Onlarda isterler herhalde fakat başka bir şekilde olabilir.

Demek istediğim benzerliklerimiz elbet vardır. Fakat onların ki başka şekildedir. Şahsi görüşüm budur. İyi günler :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konunun uzaylı kısımlarıyla ilgili bir yorum yapmayacağım.

Her şey tamam ama nasıl oluyor da sanki bir sihirli değnek dokunacakmışcasına "insanın yükseleceği" kavramı var. Arkadaşlar böyle şeyler beklersek, ömrümüz beklemekle geçer. ( 2012 de yükseleceğiz kesin... efendim hesaplama yanlış olmuş 2020 de yükselecekmişiz... Hava şartları iyi değil alçaktan seyredeceğiz 2030 lara doğru iyi bir yükseliriz. Geyik için kusura bakmayın:)) Yükselmek istiyorsak kendimizi(ruhen) geliştirmeliyiz. Böyle hayal ürünü, insanı tembelliğe sevkedecek şeyler de ne? Yoksa şu kuşak gelecek, diğer gezegen yaklaşacak, bilmem ne tabakasına gireceğiz. Çakramız açılacak, şu özelliğimiz artacak falan. Ancak iyimser hayaller.

Uzaylı kısmı reddeilemeyecek kadar ciddi bir konu. O yüzden hayallerle gerçekleri ayıralım bu konuda.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

açıkcası ben dünya da görülen o koca kafalı iri gözlü cılız varlıkların sadece bir deney aracı olarak kullanıldığını düşünüyorum onların geldiği yerdeki varlıklar çok daha üstün ve biçimli olacaktır bence çünkü teknoloji için yaratmak gerekir yaratmak içinde beyin gücü kadar fiziksel güçte gerekir yani dünyada görülenlerde o teknolojiyi oluşturabilecek fiziksel imkan yok son olarakta eğer ordaki varlıklarla bizim bilmediğimiz bir tarihimiz yoksa ilk defa karşılaşılacaksa pek dostça davrancaklarını sanmıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1.neden kendilerini bu zamana kadar göstermediler? ve hala göstermiyorlar?

2.2012 de gelicekleri söyleniyor, geldiklerinde tam olarak ne olacak?

3.insanlar ve uzaylılar birlikte yaşayabilirler mi?

4.insan görünümlü uzaylılar olduğunu duymuştum, bunlar aramızda yaşıyor olabilir mi?

5.insanları onlardan ayıran özellikler neler?

6.dinleri, dilleri, kültürleri var mı? ülkeleri var mı? varsa yönetim biçimleri nasıl (monarşi, demokrasi, kapitalizm komünizm)?

1. Kendilerini tarihin her anında gösterdiler. Tanrı oldukları bile sanıldı. Günümüze bakacak olursak , bir ufo ihbarında hükümetler savaş jetlerini havalandırıyorlar. Sence gökyüzünü ufolar kaplayınca bu insanların durumu ne olur?

2. Bunu belli bir kesim söylüyor. Belli bir kesim ise işin yükseliş kısmıyla ilgileniyorlardı. Ben ise sadece 2012 de gelmeyecekler diyorum. Zaten dünyanın başlangıcından beri buradalar. Ama 2012'ye yaklaştığımızda gözlemler artacaktır.

3. İnsanlar ve uzaylılar dünyanın başlangıcından beri birlikte yaşıyorlar. Gerek öğreti vermek açısından , gerek dünyayı deneyimlemek amacıyla bedenlenen varlıklar her zaman olmuştur. Örneğin bir insan desteksiz bir biçimde Arkturus'ta yaşayamaz. Gezegen koşulları engel olacaktır.

4. Yukarıda söylediğim gibi bu varlıklar aramızdalar.

5. Bu soru insanları hangi varlıklar ile karşılaştırdığınıza bağlıdır. Örneğin insanların henüz konuşarak iletişim kurması büyük farklardan birisi.

6. Dinleri yok fakat çok üstün bir tanrı bilinçleri var. Tüm varolanın tanrı olduğuna ve tanrının bir parçası olduğumuza inanıyorlar. Ülkeleri varlık tiplerine göre değişebilir lakin üstün bir uygarlık olanların tek bir ülke altında toplanması daha olağandır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...