Jump to content

Şizofrenik Nağmeler - (Meduz)

EsmerCiX

Önerilen Mesajlar

Seni kırdım mı Meduz? Neden artık gelmiyorsun? Oysa hala fısıltılı sesin kulaklarımda çınlıyor. Çaresiz zamanlarımda yanımda olmana o kadar alışmıştım ki... Şimdi yine çaresizim. Olacağım, oluyorum derken aşık oldum. Hani sana uzak durmanı istediğim kız vardı ya işte ona. Kalbiminm alıcılarıyla oynamadan ilk defa acısız ve ayrılıksız bir aşk filmi çekiyorum... Başrol oynarmısın demek istiyorum ona. Yardımına ihtiyacım var Meduz, bu sefer bütün vazgeçilmişliklerimi 4 metrekarelik bir mezara gömmek istemiyorum...

Unutturulmuşluklarım kalbime sığmıyor artık, beynimin kıvrımlarından dökülen zehirli kelimelerle mantıklı cümle kurmak zorunda olmakdan daha iğrenç ne olabilir ki? Irzına geçilmiş bir çocukluğun ardından, lanetlenmiş bir cenin-i zina gibi ortada kalmak nedir ki? Uzattığın eller Tanrı tarafından birbir kırılıyorken ve kuşatılmışken benliğinin bütün sokakları, hala direniyorum.Çünkü o kabul etmesede ben onu çok seviyorum...

Hatırlıyormusun uçmayı öğrendiğim günü, uçmak isteyipde burnumun üstüne çakıldığım günü... Tüyleri bile çıkmamış bir serçe gibi savunmasızca ve acizce çırpınışlarıma tahammül edemeyen Tanrı merhamete gelmişdi.Şu iğrenç göğüs kafesimden fırlayan kalbim bir uçurtma oluverdi şimdi. Ne olur indirmesinler yere, ben kopardım ipini o konacağı Everest'i biliyor Meduz...

Bir şeyi çok merak ediyorum? Biz ins'in kullanım klavuzu icat edilmedi mi Tanrı nezdinde? Bütün tükenişlerimi ektiğim tarlayı artık hasat etme zamanı; İşte güneş, işte su,işte toprak, işte saban, işte tırpan.... Köklerine vurmak istiyorum bütün acılarımın...Söyle buğday toplamak bu kadar zor mu Meduz?

Aşk nelere kadirmiş? Eskisi gibi kuru-sulu karıştırmıyorum, gerekde duymuyorum. Beynimde ki bütün nöronlar onu zikrediyorken, aşkın çoğul halini yaşıyorum. Bu çakırkeyf halim ondan olsa gerek... Ben hiç ayılmak istemiyorum Meduz!

Sevmediğim şeylerde var tabi... Sevmiyorum onun adını tekil halini... Çünkü ilk defa içinde Aşk,Ben,Sen geçen ve olumlu yapım eki ile nakışlı cümleler kuruyorum.Bu sefer ilk cümlenin arkasından AMA gelmesin ne olur...

Saygılar....

Not: Meduz ismini ben uydurmadım, o söyledi adı buymuş...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...