Jump to content

Ele geçirilen bir DDV

Ashtar Sheran

Önerilen Mesajlar

http://forgetomori.com/wp-content/uploads/2009/05/macacomexico.jpg

Varlık kongrede sunuldu. Kapana yakalandıktan sonra 1-2 gün veteriner tarafından yaşatılmış. Ve daha sonra ölmüş. Cesedi şuan kongreye gelen -adını tam hatırlamıyorum- sivilin elinde.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

pek uzaylıya benzemiyor bu yahu...ufoyu kullananların bu olcagını sanmam....belkide uzaylının birinin üzerinde çeşitli deneyler yapmışlardır , bu hale gelmiştir...bakmışlar işe yaramıo , dünyaya salmışlardır..bizde meşgul oluyoruz bunlarla :D mutasyona ugramış bir uzaylı gibi duruyor...balmumu olabilirmi acaba ??

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fake bu cesedi görmem lazım inanmam için o kuyruk ne öle dik durması için yapılmış gibi... ayrıca kapan o yuvarlak yere basınca kapanır yanındayken kapanmaz o açıdayken hiç olmaz... eliyle yuvarlağa değmiş olsa sağ kolunu öyle kapmazdı. sol koluyla değmiş olsa sol kolu kapmalıydı...

Bu 2 sebep bile fake olduğuna işaret... Tamamen fake hatta criminal inceleme yapan bir polis yuh ya bu kadar kötü senaryo yazılamaz der :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şöyle bir tezim var; bize tanıdık gelen bir beden bu. Bedenine bakacak olursak kaburgaları , karın bölgesi falan kediye köpeğe benzemekte. Ben başka bir gezegene, kendimizi, onları korkutmadan ispat etmek istesem , bir çalkantı ve kaos yaratabileceği düşüncesiyle, kendi bedenimizden birisini göstermezdim. Onlara daha tanıdık gelen fiziksel bedenler yaratmaya çalışırdım.

--

Edit: Monkey daha önce kaç defa kapana yakalandın? Hayır , cesedi görsen ağzından çıkan cümle "Kimi kandırıyorsunuz , tavuk ölüsü bu" olacak cinsten. Belki mutasyondur belki kopuğun tekidir ama bu sonuçta somut bir varlık.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kapanın domuz , ceylan , çakal , kurt vs. gibi hayvanlar için kurulduğunu varsayarsak; kapanın orada işi ne? Fotoğrafın en üstünde bir teneke kutu var. Kapan ise taş veya bir mermerin üstünde. Kapanın bir tuzak olduğunu ve yabani hayvanlar için kurulduğunu düşünürsek;

1. Yabani hayvanın orada işi ne?

2. Kapanı neden ortalık yere kuruyorsun?

Buradan çıkaracağımız sonuçlar ya kapanın ve varlığın yerinden taşındığıdır , ya da görüntünün sahte olduğudur. İkinci varsayıma gelecek olursak , kongredeki adamlar yalan mı söylüyor?

-

Edit: @Siyahkarlar , bir uzaylı görsen ne yaparsın? Polisi mi ararsın veya yerinden kalkıp boğazına mı sarılırsın? Bak bunların hepsi komik değil mi? :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

iyi de cesedi göstersinler o zmn bu dünyada böyle iskelet yapısına sahip olup yaşayabilecek canlı yok gezinemez bile kas yok ki böyle değerli sayılabilcek bişi yakalayıp kapanı açmadan kapanla taşımakta işin cabası... yuh derler adama... bulunduğu araziyle kaldırsalarmış

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1. bu konularda yaşınız kadar okul okumuş bilgi edinmiş profesörler dururken Neden bi veterinere bırakılsın ki bu KONU ,,, yoksa size tuhaf gelmiyormu BU ??

2. kapan ha ortalık yere ha önemsiz yere konulsun sonuçta (varsayalım ki gerçek ve bi uzaylı veya benzer bi varlık) yakalanıyor kapana neden önemsiz bi doktora karşılık önemli bi kurul bunu ele alıyor ,

Lütfen söyle buna gerçekten inanıyomusun :D?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi atıyorum. Silivri Seymen köyünde böyle bir olaya rastlanıyor. Bende diyelim bu varlığı gören çiftçiyim. Ben bu varlığı gidip doçent doktor bilmem kime çıkartana kadar önce köyümüzün düz ayak baytarına götürürüm. Bi bakıversin de kapandan kurtarsın diye.

Benim inanmam veya inanmamam birşeyi ifade etmez. Ben bunu size burada paylaşıyorum. Bu konu kongrede de görüşüldü. Benim gibi kongreye gidemeyen arkadaşlar için iyi bir görüntü bu. Haktan Akdoğan Saba'nın programında bahsederken meraklanmıştım. Şimdi de burada paylaşıyorum.

Son birşey daha söyleyeyim; yatağınıza uzaylı girip size sarılsa "yok canım fotoşoooop" veya "yok aga ben biliyorum bunun kolu yanlış yere sıkışmış" diyeceksiniz yakında. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi atıyorum. Silivri Seymen köyünde böyle bir olaya rastlanıyor. Bende diyelim bu varlığı gören çiftçiyim. Ben bu varlığı gidip doçent doktor bilmem kime çıkartana kadar önce köyümüzün düz ayak baytarına götürürüm. Bi bakıversin de kapandan kurtarsın diye.

Benim inanmam veya inanmamam birşeyi ifade etmez. Ben bunu size burada paylaşıyorum. Bu konu kongrede de görüşüldü. Benim gibi kongreye gidemeyen arkadaşlar için iyi bir görüntü bu. Haktan Akdoğan Saba'nın programında bahsederken meraklanmıştım. Şimdi de burada paylaşıyorum.

Son birşey daha söyleyeyim; yatağınıza uzaylı girip size sarılsa "yok canım fotoşoooop" veya "yok aga ben biliyorum bunun kolu yanlış yere sıkışmış" diyeceksiniz yakında. :D

kongreye niye bu kadar "gözü kapalı" bağlısın? şimdi bana öyle değil filan deme sakın. mesajarından görüyorum. en bariz kanıtı yukardaki mesajlarından birinde "ne yani kongre yalan mı söyliyecek?" diye bir cümlen var. kongreye bu kadar gözü kapalı inanmasan bence gayet tarafsızsın

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://www.siriusufo.org/istanbul2009/tr/jaime_maussan.jpgJaime Maussan Dünyaca Ünlü UFO Araştırmacısı- Yazar- Gazeteci

Jaime, dünyaca ünlü ödüllü bir gazeteci, yazar ve uluslararası UFO araştırmacısıdır.. 40 yılı aşkın bir süredir tüm dünyada, UFO'lar ve Dünyadışı Zeki Yaşam, Ekin Çemberleri ve Uzaylılar konularında birçok değişik ülkelerde konferanslar vermiş ve araştırmalarda bulunarak yüzlerce saatlik önemli belgeseller ve Tv programları hazırlamıştır...

Yaptığı araştırmalar ve hazırladığı programlar Discovery Channel, History Channel, Sci-Fi, ABC, CNN, NBC, BBC gibi dünyanın en önemli medya kuruluşlarının kanallarında yayınlanmış ve birçok ödül almıştır...Özellikle 1991'de Meksika'da yaşanan ve yüzbinlerce Meksikalı tarafından gözlemlenen UFO gözlemleri, insanlık tarihinin en önemli UFO olayları ve gözlemleri olarak literature geçmiştir.. Bu olaylardan sonra Meksika askeri ve sivil hükümet yetkilileri UFO olgusuyla ilgili birçok itiraflarda bulunmuş ve başta Jaime ve ekibi olmak üzere sivil kurumlarla ortak projeler yürütmüşlerdir.. 1991 UFO gözlemlerinden bugüne kadar, son 18 yılda 7.000 değişik UFO video ve fotoğraf arşivi Jaime'nin araştırmalarına ve incelemelerine konu olmuştur.. Jaime Maussan ve ekibinin elindeki material ve video arşivi dünyada, başka hiç bir resmi ve sivil kurumun elinde mevcut değildir..

Jaime'nin yaptığı filmler, radyo ve televizyon programlarıyla kazandığı ödüllerden bazıları; Mart 1982 yılında Capitol Hill, 1980 yılında Barcelona Premio Ondas ödülü, 1990 yılında Birleşmiş Milletler Global 500 ödülü. Ulusal Gazetecilik Ödülü 1983, 1987 ve 1993 yıllarında.. 1990-91-92 yıllarında "60 Minutos" programı için için "AMPRYT" ödülü ...

-

Ceset galiba bu adamın elinde.

@GündüzGezen, tamamen objektif olmaya çalışıyorum ve adamların bu cesedi basına gösterdiğini düşünüyorum. Yoksa böyle böyle bizde bi ceset var ama göstermeyiz gibi bir durum söz konusu değildir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

downofcity , elbetteki videosunu çekemezler çünkü gerçek değil , :D , yani bu resmi çeken şunu demek istemiş sanırım ; İşte fotosu burda ister inanın ister inanmayın bu gerçektir ve 3 saniyelikte olsa video çekimi yapamadım , fotodan bakın Araştırmalarım sürüyor ,,, :DDDD

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...