Jump to content

Enochian Dili İçin Geliştirilmiş Program

nevermore

Önerilen Mesajlar

Merhaba nevermore aslınada bu sitede yeniyim 29 yasındayım oldum olası felsefe ye karsı bir ilgim vardı fakat son zamanlarda beni ceken konunun okult felsefe ve özelikle maji olduguna karar verdim maj, ve enokyan alfabesi konusun da kendimi doğru sekilde eğitmek istiyorum dediğim gibi su anda baslangıcın basındayım bir kac kisiden aldığım tavsiyeyle baslamak icin HENRY P MALL isimli yazarın tüm zamanların gizli öğretileri adlı kitabını okuyorum öncelikle sunu söyliyim niyetim bos vakitlerimi gizemcilik oynayarak heyacanlandırmak hele le de büyücülük oynamak değil ben majinin insanoğlunun en kadim bilimlerinden biri olduguna inanıyorum ve bu konuda nerdeyse sacmalıga varan yazılar ve kaynaklar var senin bu baslangıc icin bana verebileceğin tavsiyeler oldugunu düsünüyorum bu konuda yardım edermisin bir de ben programı indirdim ve calıstırdım fakat nasıl yaralanacağımı bilmiyorum bana bu konudada yardım edrmisin

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle hoşgeldin aramıza gizli zaman :) mesaiınıda aldım , sana önerebileceğim kitaplar ve dokümanlar genelde yabancı kaynaklı ingilizce yazılmış Türkçe'ye çevirilmemis kitaplar,Ingilizcenin düzeyi ne durumda bilmiyorum umarım işini görür , bunun haricinde , sitede de bir cok yararlı bilgi bulacağından hiç şüphen olmasın.ilerki zamanlarda elimde olan ama açıkçası çevirmeye üsendiğim kaynak ve dokümanları sitenin ingilizce (en altta) bölümüne eklemeyi düşünüyorum.Bu aralar biraz yoğun olduğum için vakit alacak bu iş şimdiden belirteyim :) programa gelince yine enochian dan ingilizceye çeviri yapan bir program , anahtarları kalıp halinde çevirmiş hazır metinlerde var.dilin vurgulamaları da mevcut... Tekrar hoşgeldin ,sevgiyle kal :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gizlizaman 3 yıldır çıkıp şu söylediklerini ifade edecek birini bekliyordum bu sitede :D Hoşgeldin gnoxise... Başladığın kitap biraz zorlayıcı olmakla birlikte yüzeysel bilgiden bir kaç adım ötesine erişmek isteyenler için güzel bir kaynak. Bu tip eserlerin okunup geçilmesinden ziyade "metodik okuma" yapmak çok daha faydalı oluyor.(altını çizerek, notlar alarak, ilgini çeken ya da kafanı karıştıran kısımlarla ilgili başka kaynaklardan araştırma yaparak vs.) Elindeki eserden sonra bu günlerde hemen heryerde görebileceğin,Turgut Gürsan'ın "Antik Çağlardan Günümüze Dünya'nın Gizli Tarihi" isimli kitabını okuyabilirsin. Aynı zamanda türkçe kaynak bakımından en geniş arşive sahip olan http://www.hermetics.org sitesindeki yazılar da altın değerindedir. (adres verdim ama bir sitede çok konumuzun kaynağı zaten hermetics. Umarım bir sorun olmaz.) Enochian başlangıç seviyesinin bir hayli üstünde kalan bir konu bence, tıpkı seremonikal maji ve kabala gibi... Aklına takılan her konuda ben de elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

teşşekkürler indiriyorum :)never. programı inceledim çok karışık kısa bir nasıl kullanılır açıklaması yapar mısın ?

peki ,

öncelikle ingilizceniz hangi seviyededir onu öğrenebilirmiyim ??

ortada Enochian Calls ve altında enoch keys'ler var örneğin first yazana tıkladığınızda solda geniş kutuda orjinal (latin alfabeleri ile) yazılısını göreceksiniz ..Translate bildiğiniz üzere ingilizce çevirilmiş şeklini veriyor... translate'n hemen yanında play tusu ise sesli bir sekilde okuyor anhtarı....

buraya kadar tamam ise haber veriniz :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

peki ,

öncelikle ingilizceniz hangi seviyededir onu öğrenebilirmiyim ??

ortada Enochian Calls ve altında enoch keys'ler var örneğin first yazana tıkladığınızda solda geniş kutuda orjinal (latin alfabeleri ile) yazılısını göreceksiniz ..Translate bildiğiniz üzere ingilizce çevirilmiş şeklini veriyor... translate'n hemen yanında play tusu ise sesli bir sekilde okuyor anhtarı....

buraya kadar tamam ise haber veriniz :)

evet buraya kadar tamam ingilizcemin bu programa yeteceğini düşünüyorum geniş kutuda kileri falan çevirelbiliyorum sorun değil .

yukarıda bir çember içerisinde latince bir şeyler yazıyor onun işlevi nedir ?

--------------------

bi de boss key e basınca updating çıkıyor...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...