Jump to content

İzlediğimiz Filmleri Burada Değerlendirelim

MALCOLMX

Önerilen Mesajlar

sinema da vcd ya da dvd de izlediğimiz filmleri burada değerlendirelim:thumbsup:

dün aksam izlediğim barda filmiyle baslıyorum.gerçi bu film için açılmış baslıkta paylaşmıştım ancak son izlediğim film bu ve bununla baslamak istiyorum:)

dün aksam fılmı ızleme fırsatı buldum fılmın ıkıncı yarısında dayanamayıp çıkan bi kaç kişi oldu ancak onlar sadece şiddet sahnelerıne takıldıkları için sanırım kaldıramadılar..film de ön planda bir kaç piskopatın sadistçe bir eylemı göze çarpsada aslında toplumda kenara itilmiş bastırılmış insanların kendilerini ispatlama ve bir şekilde kendilerini kenara itip dışlayanlardan öç alma olgusu var fılmın temelınde.ayrıca adalet sıstemıne de gondermeler var.neyse daha fazla yazmıyım merak edip izlemek isteyenler ve serdar akar tarzını sevenler varsa mutlaka izlemeli....bu arada serdar akar ın öncekı fılmlerınden ıkı gusel örnek gemıde ve lalelıde bir azize zaten bırbırının devamı olan fılmler..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben buradan herkese Natural Born Killers(Katil Doğanlar) tavsiye ediyorum mükemmel bir film .Bir Oliver Stone yapımı olmakla birlikte diyebileceğim ikinci önemli şey ne kadar mükemmel oldğu ve ancak izlenildiğinde anlaşılan bir yanı var filmin bunu izlerseniz fark edeceksinizdir eminim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Pan's labyrinth 'i izleyen var mı arkadaşlar ? kaç aydır bekliorum.gösterime girdi ama benim izleme fırsatım yok şimdilik.izleyen varsa bi düşüncelerini söyleyebilir mi?

ayrıca filmin soundtrack'i de harika.internetten bulabilirseniz mutlaka dinleyin.ismi :long long time ago

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Carter ailesi ile başlayan kabus onlarla bitmedi… Rutin görevleri arasında NewMexico sınırındaki bilim adamlarına ekipman taşımak olan bir grup asker kampa vardıklarında herkesin ortadan kaybolduğunu fark ederşer. Atomik araştırmalar yapan ekipten yalnızca yardım isteyen bir sinyal kalmıştır. Takım dağdan gelen sinyali araştırmaya karar verir. Eğer gerçekten yardıma ihtiyacı olan biri varsa belki de bu ıssız tepeler arasında yalnız calışan bilim adamlarıdır… Carter ailesinin başına gelenlerden bir haber bu ıssız ve lanetli tepelerde araştırmaya girişirler. Ve onları da diğerlerini bekleyen yamyam mutantlar beklemektedir. Bu kez kötülerin gücü çok daha fazla ve soylarını devam ettirebilmek için çok daha akılcı ve saldırganlardır.

http://media.movieweb.com/galleries/4323/posters/poster2_large.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...