Jump to content

Çok Basit Başağrısı Giderebilme

hexagram

Önerilen Mesajlar

Size manyetizmle(biyoenerjiyle) başağrısını nasıl giderebileceğinizi kısaca anlatmak istiyorum.

Bu yöntemi kullanarak herkesin başağrısını giderebilirsiniz.

Ben bu şekilde kimin başağrısını almak istediysem hiçbir sorun yaşanmadı ve o kişilerin başağrısı en fazla 5dk sonra kesildi :)

Vücudumuzun bir kısmı eksi(-),bir kısmı da artı(+)dır.

Bu zıtlığı kullanarak ağrılar giderilebilir.

Vücudumuzun sağ tarafı pozitif,sol tarafıysa negatiftir.

Alın,Boyun,göğüs,mide ve karın pozitiftir.

Bunların tam arkası,enseniz,sırtınız,beliniz ve kuyruk sokumunuza kadar olan bölgeniz negatiftir.

Yani önde;sağ ve orta kısmınız,arkada omurlarınızın sağ tarafı pozitif.

Önde;orta kısmınızın sol tarafı ile,arkada sol ve orta(omurlar) kısmınız negatifir.

Başınızın tepe kısmı ile bacaklarınızın arası nötrdür.

Solaklarda bu kutuplaşma tam tersidir.

Başağrısı için yapılması gerekense çok basittir:

Sol el başı ağrıyanın alnına,sağ el ise enseye koyulur.

Ağrı başın solundaysa,ellerin yeri değiştirilebilir...

Koyduktan sonra ağrıyı alan kişi ona biyoenerji gönderdiğini düşünebilir.

Bu şekilde kısa süre içinde ağrı kesilecektir ve ağrı sizin biyoenerjiniz sayesinde kesilmiştir.

Eğer ağrıyı psikolojik olarak geçirmek isterseniz:

Elinizi koyun ve hastaya "ağrıyı alnınızdan elime doğru gönderin ve ağrının bu şekilde sizden bana geçtiğini düşünün(hayal edin)" diyebilirsiniz,bu şekilde hasta kendi kendini iyileştirmiş olur.

Her iki durumda da ağrı kesilir ancak birisinde biyoenerjiniz kullanılırken,diğerinde olay sadece psikolojiktir :)

Dikkat edilmesi gereken nokta da ağrının hastadan size geçme ihtimalidir.

Hastanın ağrısını kestikten(aldıktan) sonra sizin başınız ağrımaya başlayabilir.

Bunu önlemek için çalışmayı yaptıktan sonra hastadan alınan enerji(ağrı) atılmalıdır.

Ellerinizi havada biraz silkebilirsiniz,topraklama yapabilirsiniz yada elllerinizi yıkayabilirsiniz.

Bunlardan birini her ağrı giderişinizden sonra yapın,yoksa sizin başınızın ağrıması ihtimali var.

Tabi ağrı alındığı gibi aktarılabilir de,yani kötü niyetli olarak :D

Ben bi kere denemiştim;başım ağrıyordu,arkadaşa ağrımı ona gönderdiğimi söyledim,tabi inanmadı ama eve gidince başı bayağa bir ağrıdı :)

Bunu bir kere yaptım ve bi daha yapmadım,çünkü haksız yere birisinin başını ağrıtmak doğru bir davranış değil :D

Söylediğim yöntem kesnlikle işe yarayacaktır.

Dediğim gibi ben kime denediysem işe yaradı ve bu işte sadece sizin biyoenerjiniz var,ne reiki ne de başka bişey dğeil...

Kolay gelsin.. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bnce cok sacma bi dawranıss ne alakası warr bnce sadece psikolojik daha önce denenmis bise anlatım :

bası agrıyan yırmı kısının onuna dolu diger onuna ici bos ılac wermısler bunlardan bos ılac ıcenlerın cogunun agrısı gecmıs dolu ıcenlerın de bı kısmı gecmıs,yanı tamamen psıkolojık ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sheaqe senin dediğine placebo deniyor... biyo enerji farklı bir şey, şahsen biyoenerji ile ağrıs vs gerçirilmesine şahit oldum, sadece basit ağrı değil voleybol maçında ciddi bir sakatlıkta da oldukça etkili olduğunu gözlemlemiştim.. psikolojik bile olsa oldukça etkili bir şey biyoenerji :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bnce cok sacma bi dawranıss ne alakası warr bnce sadece psikolojik daha önce denenmis bise anlatım :

bası agrıyan yırmı kısının onuna dolu diger onuna ici bos ılac wermısler bunlardan bos ılac ıcenlerın cogunun agrısı gecmıs dolu ıcenlerın de bı kısmı gecmıs,yanı tamamen psıkolojık ;)

Herşeye piskolojik deme veya bir olay karşısında bilimsel temeli varmı sorularıda çok moda bu ara.. :) , Bir kaç profesörün araştırması bizim hayatta birebir karşılaştığımız olaylardan dahamı etkili olabiliyor , o zaman herşeyi bizim adımıza onlar karar versin ne doğru ne yanlış..

O zaman hayatta herşey piskolojik yeterki inandırıcılık gücü arttırılmış

olsun :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yazdığım yazıyı okumadığınız yada anlamadığınız ne kadar da belli oluyor :)

Ben iki yöntemi de açıkladım,hem psikolojik olanını hem de biyoenerjiyle yapılanını.

Biyoenerjinin varlığını inkar edemezsiniz,yada başağrısı sadece psikolojik olarak geçirilir diyemezsiniz.

2yöntem de mevcut,istediğinizi deneyin..

Ben ikisini de denedim,bizzat ben denedim,birinci elden bilgi aktarıyorum,varsayımlardan söz etmiyoruz burda...

Psikolojik olanını bir kez denedim,diğer denediklerimin hepsi biyoenerjiyleydi.

Hatta karşımdaki başağrısının geçeceğine bile inanmazken bu olaya nasıl psikolojik diyebilirsiniz!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önemli ek bilgiler:

kutuplaşma solaklarda terstir ama ön ve arka kutuplar genelde değişmeyebilir.

zıt kutupların birbirine olan etkisi organik aktiviteyi azaltır, sakinleştirici etki yaratır, aynı kutuplar ise uyartıcı ve tembih edici rolü oynarlar..

mıknatıs örneği aslında çok şeyi tarif eder, itme mi çekme mi etkisi gerekli? ağır rahatsızlıklarda önce sakinleştirici etki kullanılır ama burada bakışlar da önemlidir bunun ayrıntılarına ise şu an burada hemen giremeyeceğim, çünkü oldukça uzun bir yazı ile açıklanmayı hakeden bir konu:)

bir de karşınızdaki insanla enerjinizi uyumlamanız, bir çeşit sempati haline geçmeniz gereklidir.

başağrısı konusunda olayı tekrar sınırlar isek, durum sakinleştirici (ters kutuplar) etkisini gerektirir ve alına yapılacak soğuk üfürükler ve baş ve göğüs üzerine yatay paslar (karşınızdakine dokunmadan ellerinizle uyguladığınız etki) acıyı azaltır. bunları hastayı uyutup yapmak daha iyi sonuç verir ve bu kombine şifa yöntemi için birikimli insanların kaynaklarını okumakta fayda var aksi takdirde ağrının size geçmesi yada karşınızdaki ile uyumsuz manyetik alanlardan dolayı kişilere yarar verilmek istenir iken zarar verilmesi de mümkündür.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

mistik güzel açıklamış :)

aslında manyetizm gibi bir bölüm açılabilir ama şimdi yapamam öyle bi bölüm..

Sol el alına koyulur çünkü işareti terstir ve şakinleştirici etki yapar,yanlış el koyulursa da bu durumda uyarıcı etki yapacaktır.

Yani ağrıyı iyileştiremezsiniz,hatta ağrıda artış bile olabilir.

Yatay ve diky paslara değinmicem :)

Sanırım başağrısını geçirmek için bu kadar bilgi yeterli.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya ben şey duymuştum solak olanların veya hem solu hem sağı kullananların vücunun manyetik düzeni farklı olabiliomuş bununla ilgili daha ayrıntılı bilgisi olan varmı (elimdeki bazı kaynaklarda vardı aslında bunun nasıl olduğuyla ilgili bilgi ancak şu an onlara ulaşabileceğim bir yerde değilim)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya ben şey duymuştum solak olanların veya hem solu hem sağı kullananların vücunun manyetik düzeni farklı olabiliomuş bununla ilgili daha ayrıntılı bilgisi olan varmı (elimdeki bazı kaynaklarda vardı aslında bunun nasıl olduğuyla ilgili bilgi ancak şu an onlara ulaşabileceğim bir yerde değilim)

Solaklarda enerji düzeni tam tersidir ancak; her solaklıktan kastettiğim sadece sol elini kullanmakla olmaz.Solak her yönüyle solak olmalı,ayak olarak da solak olmalı...

çünkü sağ eli kırıldığı için bir süreliğine sol elini geliştiren ve hayatının geri kalanında her iki elini de kullananlar yada sadece sol eliyle yazıp sağ eliyle normal işlerine devam edenler var.

Yani doğuştan solaklarda enerji düzeni sağlaklara göre tam tersidir.Her ikisini de kullanabilenler için ise enerji dağılımı düzensizdir...

ayrıca Filozof,kadera'nın dediği gibi böyle bir şey de mümkün. :)

İyileştirmeyi de zarar vermeyi de zamanında denedim,şüpheniz olmasın...

Tabi zarar vermeyi önermiyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yüreğine sağlık oldukça faydalı ve güzel bir paylaşım.tekrar teşekkürler.

bunun yanı sıra agrıyan bölgeye sağ elımızın parmak uçlarıyla dokunarak elimizin üzerinde kalması şartıyla.7 ayetel kürsi ve 7 fatiha okunduğunda agrımızın hafıfledıgınınde farkına varırız.

saygılar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

s.a tesekkurler hexagram paylasimin icin yazicidan cikarttim...;)bende deniyecegim.....usta sen cirak biz:confused:

ben kendimi usta olarak görmüyorum ;)

sadece bildiklerimi paylaşıyorum,eminim senin bildiğin ama benim bilmediğim bir sürü şey vardır :)

--------------------

gayet mantıklı iki yöntem hele ikincisi çok doğru ama başı ağrıyan kişi kabullenmeli sana hadi len eline gönderiyon derse olmaz :p

bencede manyetizm bölümü açılabilir gayet iyi bi fikir

bir daha okudum da yazdıklarımı,ikinci yöntemle birinciyi birleştirirseniz daha etkili olur diye belirtmemişim :)

Yani elinizi koyduğunuzda siz biyoenerji yolladığınızı düşünün,başı ağrıyan da ağrının size geçtiğini düşünsün ;)

Eğer biyoenerji verdiğinizi düşünmezseniz,ağrıyı aldığınızı da düşünebilirsiniz.

Bu şekilde hem biyoenerji kullanılır hem de psikolojik olarak da geçirilmiş olunur.

Manyetizm bölümü de açılır mı bilmiyorum.Manyetizm deyince içine bir çok şey giriyor.Öyle bir bölüm açıldığında dünyanın manyetik alanını anlatan bir yazı koymak da isteyebilir insanlar...

Şimdilik "diğer alternatif terapiler" bölümü yeterli,ilerde bakarız :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...