Jump to content

Demonlar Hakkinda En Cok Sorulanlar

nevermore

Önerilen Mesajlar

soru: ayini (cagirma ayini) gercekle$tirdim fakat demon bana gorunmedi

cevap: insanlardan bu konu hakkinda bircok mail aldim. bir kac deneme sonrasinda demon tamamen gorunmu$ ve ayin de ba$arili olarak devam etmi$. eger boyle bir sorununuz varsa bunun sebebi yeni oldugunuz veya fiziksel olarak demonun benligini hissetmeye hazir olmadiginiz icindir. sabir ve azim size ba$ariyi getirecektir. $eytan, sabri olanlari daha cok benimser.

soru: demonun cagirmayi duyup duymadigini nereden bilebilirim?

cevap: yine, bu yeni oldugunuz icin kar$ilacaginiz bir sorundur. ayindeki ufak tefek $eylere, mesela mumlara, tutsulere, esanslara ve sunaktaki $eylere dikkat edin. bazen, eger yeterince aciksaniz demon size fiziksel olarak da dokunacaktir. demonlar genelde bize ruyalarimizda gorunmeyi beklerler. e$yalar hareket edebilir veya kapilar acilip kapanabilir. sadece acik ve tetikte olun.

soru: eger dogru renkteki mumlari bulamazsam ne olur?

cevap: yapabildiginizin en iyisini yapin. en yakin renkleri secmeye cali$in. etrafinizdaki diger dinin baskin oldugunu ele alirsak (burada ki$isel yorumumu da katiyorum) ve onlarin siyah ve benzeri renkteki mumlarin sati$inda etkili oldugunu varsayarsak her renkte mumu bulmak biraz zorla$icaktir. unutmayin ki, emeliniz ve kalbinizde varolan inanc, mum renginden daha onemlidir.

soru: demonlar sadece geceleri mi cagirilabilir?

cevap: ilk cagiri$inizda gece olmasi onerilir. cunku genelde geceleri sessiz ve bu tur cali$malar icin daha elveri$lidir. beynin mistik cali$an tarafi dogal olarak gece cali$maya daha elveri$lidir. bir kere demon ile ileti$ime gectiginizde, bundan sonra istediginiz zamanda telepati yoluyla (demon zittini du$unmuyorsa) yeniden baglanti kurabilirsiniz. zaten bunu bilmenizi saglayacaktir. eger o anda demon me$gul ise sizi bir gun icerisinde yeniden haberdar edecektir.

soru: demon cagirmak icin her zaman eksiksiz bir ayin mi yapmam gerekir?

cevap: hayir. bir ili$ki kurulduktan sonra sadece demonu du$unerek ve ona konsantre olarak, sigiline ihtiyac duymadan sadece du$unerek telepatik olarak istediginiz zaman demonu cagirabilirsiniz. eger size gorunmez ise, size neden gorunmedigini belirtir. ali$ik olmadiginiz bir demonu cagirmak icinse, her zaman ayini eksiksiz yapmalisiniz.

soru: demon cagirdiktan sonra agri, titreme, a$iri guc vs. hissediyorum.

cevap: demonlar insanlarin kat ve kat uzerinde bioenerji ta$irlar. her yakinla$mada bu farkli bioenerji yuzunden degi$ik sonuclar dogabilir. vucutlarimiz buna ali$kin olmadiklari icin demonla goru$tukten kisa bir sure sonra bedenimizde degi$ik tepkiler gozlemleyebiliriz. meditasyon ve temkin ile kendimizi geli$tirdigimiz takdirde demonlarla goru$tukten sonra bile bu tur sorunlar ortadan kalkacaktir.

kaynak: JoS, ceviri: lasuax( sagol lasuax.. ısıkla kal.)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

anlaşma yapmak istemiyorsanız niçin çağırıyorsunuz ki ?

Sanırım arkadaşın demek istediği şu.

Demonun ondan istediğini yapmak istemiyorsa yani demonun ne isticeğine göre yapıcam anlaşmayı istediği şeyi beyenemessem iptal ede bilirmiyim daveti dior.

Konu için teşekkürler. Çok güzel olmuş.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Anlaşma yapmak için demon ı çağırmadan önce ; ne istediğinizi , neden istediğinizi , bu istek için neleri feda edip neleri edemeyeceğinizi belirlemeniz ve bu isteklere hazır olmanız gerekir. Sitede bununla ilgili ayrıntılı bir yazı yazılmıştı yanılmıyorsam.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet çeşitleme adına güzel örnek olabilir ancak oldukca tecrübeli majisyenler için yazılmış ve örneklendirilmis ritüeller..

Demonlar ile oldukca fazla spekilasyon mevcut :) inanın bir çoğu kulaktan doğma bilgiler yanlış yorumlar yanlış çeviriler. Özellikle kral süleyman zamanından günümüze aktarılmış esir etme ritüelleri başınıza ciddi işler açabilir.her varlığın korunma mekanizmasi var tabi demonlarinda . Siz son derece masumane bir şekilde iletişim kurmak için kalkıp anahtarları yanlış kullanır emin olmadığınız ritüelleri denerseniz bir müddet sonra sanrılar ile gerçeği ayırt edemez duruma gelebilirsiniz..kaldı ki , bi ayetel kursi okurum birşey olmaz, yada ben onlardan güçlüyüm gibi şeylere fazla prim vermeyin .internet ortamında hertürlü bilgiye ulaşabilirsiniz ancak bunlar ne kadar tam bilgi ?ışte bunun doğruluğunu bilmek sizin majikal bilginiz ile paralel . .

Evet demonlar son derece insan yanlısı varlıklar , evet yardım ve ruhsal güçleriniz için yol gösterici olabilirler.. Ancak çok uzun ve karmaşık bir yoldan başarı ile çıkarsaniz . . Ne majikal çalışmalar ne paranormal olaylar nede psişik güçler düşündüğünüz kadar kestirme yollar ile sonuca ulaşmiyor. Hele ki demonlar için yüksek enerji formunu kullanmak ve geliştirmek şart . .

Gerçek ile sanrı demiştim . Bunu ayırt edebilecek düzeye geldiğinizde yol ayrımına gelmiş olursunuz , yoksa kafayı yemek yada şizofren olmak , yada obsesif duruma düşmek , onların suçu değil sizin cahilliğinızin ürünüdür .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Anlaşma yapmak için demon ı çağırmadan önce ; ne istediğinizi , neden istediğinizi , bu istek için neleri feda edip neleri edemeyeceğinizi belirlemeniz ve bu isteklere hazır olmanız gerekir. Sitede bununla ilgili ayrıntılı bir yazı yazılmıştı yanılmıyorsam.

ok teşekkürler yazılı notlarını bekliyorum çağırmak için:D:D:D:D(şaka)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

anlaşma yapmak istemiyorsanız niçin çağırıyorsunuz ki ?

Merhabalar.

Sitenizde yeniyim ve bu ilk mesajım. O nedenle öncelikle hepinize selamlar.

Yaklaşık 2 aydır paylaşımları okuyorum ve bu konu ilgi alanıma giriyor. Sormak istediğim bir soru var. Diyelimki bir ritüel gerçekleştirdim ve dediğiniz gibi bir anlaşma yapacağım. Bu anlaşma ne olabilir? Genelde demon "karşılığında bir şey ister" deniyor, peki demon benden (yada bir insandan) ne isteyebilir?

Dahada önemlisi bir insan bir demona ne verebilir?

Bizde olupta onlarda olmayan ne var?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

"Bu varlıklar devamlı kalmak üzere de boyut değiştiremezler. Muhakkak belli bir zaman sonra geri dönmek zorundadır. Nasıl ki, komaya giren bir insanın belli bir zaman sonra uyandırılması gerekiyorsa, suya giren bir insan belli bir müddet sonra sudan çıkmak zorundaysa, varlık da bir vakit sonra kendi alemine dönmek zorundadır. Tek imkanı vardır o da, ya medyumluk özelliğe sahip manyetik enerjili bir insan bulmak ve onunla muhatap olup enerjisinden istifade etmek, ya onun içine girip bir müddet vaziyeti idare etmek, ya zayıf ve hasta bünyelerden enerji hırsızlığı yapmak zaman kazanmaktır."

http://www.gnoxis.com/showthread.php/38835-Cin-%C3%87a%C4%9F%C4%B1rma-Rit%C3%BCeli-Demon?p=494873&viewfull=1#post494873

Sanırım konuyla ilgili en doyurucu bilgiler burada yer alıyor...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhabalar.

Sitenizde yeniyim ve bu ilk mesajım. O nedenle öncelikle hepinize selamlar.

Yaklaşık 2 aydır paylaşımları okuyorum ve bu konu ilgi alanıma giriyor. Sormak istediğim bir soru var. Diyelimki bir ritüel gerçekleştirdim ve dediğiniz gibi bir anlaşma yapacağım. Bu anlaşma ne olabilir? Genelde demon "karşılığında bir şey ister" deniyor, peki demon benden (yada bir insandan) ne isteyebilir?

Dahada önemlisi bir insan bir demona ne verebilir?

Bizde olupta onlarda olmayan ne var?

Sizde olan enerji onun burada bu boyutta kalmasını saglar..

Anlaşma hakkında yorum yapamam hepde bu soruluyor bu size kalmıs ister kurban verin ister çiçek.. Bu ikiniz arasında olan bi anlaşma ve sadık kalınmalı sır olarak kalmalıdır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Birakin böyle saçma şeyleri boş şeyler elinize ne geçiyor bunlari yaparak arkadaşlar millet sizle dalga geçiyor ama siz farkinda değilsiniz.. Ayağinizi denk alin bence yoksa başiniza çok kötü şeyler gelebilir bunun geri dönüşümü yok!

Amacım polemik falan yaratmak değilde bir şeyi merak ettim.

Buradaki arkadaşları uyarma amacınız nedir? Duyarlılık mı? Realde bu kadar duyarlı olabiliryormusunuz peki?

Mesela uyuşturucu batağına saplanan gençleri uyardınız mı?

Okuldan kaçanları?

Şiddete başvuranları?

vs vs. bu liste uzayıp gider...

Sizin durumunuzda olan birinin yapabileceği iki şey var. Birincisi "banane ne yaparsa yapsınlar" deyip çekilmek, ikincisi sanal alemde ulu orta salvo atışlar yapmadan önce yukarıda saydığım listeyi gözden geçirmek!

Buradaki arkadaşlarında kötü bir şey yapmadıklarına eminim. "Ayağınızı denk alın" şeklindeki tehditvari söylemle insanların "uyarılması" ayrı bir konu. Bende sizi uyarabilirmiyim? Bence bu üslubunuzu değiştirin, hem gerginlik yaratıyor hemde hoş karşılanmaz...

"Bu işlere" girildiğinde çıkış varmı yokmu galiba kişilerin kendi kararı. Ama merak etmeyin "bu işlere" girişte var çıkışta. Kimse mafyaya katılmıyor.

Bizlerle dalga geçen millete gelince, galiba o sizsiniz. Tek başınıza millet olmanız ilginç. Yok eğer millet derken kolektif bir topluluk, zümre yada kesimden söz ediyorsanız, önce kendi meselelerini halletsinler, eminim eksikleri vardır (alaycı kişilikler olduklarına göre baya eksikleri var)....

Saygılar....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Demon diye bir şey yok arkadaşlar.Sizlerle irtibata geçen bir şey varsa oda Cin dir.Ben bir çağırma ayini yapmıyorum yapmamda.Ama yapan arkadaşlardan ricam biraz üsteleyip aslında ne olduğunu öğrenmeye çalışın yada anlaşmanız gereği söylemesini isteyin o zmn anlarsınız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Demon diye bir şey yok arkadaşlar.Sizlerle irtibata geçen bir şey varsa oda Cin dir.Ben bir çağırma ayini yapmıyorum yapmamda.Ama yapan arkadaşlardan ricam biraz üsteleyip aslında ne olduğunu öğrenmeye çalışın yada anlaşmanız gereği söylemesini isteyin o zmn anlarsınız.

Eğer islami bir bilgi ışığındaysa bu söylenen:

İslamiyette de cinlerin genel bir sınıf olduğundan bahsedilir bazı zaman. Bunun dışında bu isimle anılmazlar demonlar islami kaynaklarda. Demon bu açıdan size yabancı geldiyse şayet; "iblis, ifrit" kelimeleri mutlaka size de tanıdık gelicektir diye düşünmekteyim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Her gördüğüne cin dersen senin işin zor dostum.Cinler bile kendi aralrında 3 e ayrılırlar

La-tuf (a da şapka var)

Gul (u da şapka var)

İfrit

Bunların dışında 4 büyük cin padişahı vardır.

Bunarın dışında 7 büyük iblis vardır.

Bunların dışında 7 melek varır(7 iblise karşı)

gibi gibi havvas da geçenlerdir bunlar.

yani cin de aslında genel birtabirdir. Daemonlara da inanmayabilirsin.Ama inanmıyorsan bu başlığa da yazıp sulandırmanın alemi yok.Açarsın bir başlık dersin böyle böyle nedenlerden dolayı yoktur bu varlıklar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

öncelikle eklemek istediğim bir şey var cin tütsü ve dumana gelir güzel kokuda onları kaçırmaz ikincil olarak eğer cin kötü bir cinse ki çoğu öyledir yavaş yavaş şeytanlaşır(yani demonla şır) ama bazıları iyidir ve aile hayatı yaşarlar genelliklede boş kalmış insanların terk ettiği evleri seçerler ki buda periliev kavramını çıkarmıştır...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

öncelikle eklemek istediğim bir şey var cin tütsü ve dumana gelir güzel kokuda onları kaçırmaz ikincil olarak eğer cin kötü bir cinse ki çoğu öyledir yavaş yavaş şeytanlaşır(yani demonla şır) ama bazıları iyidir ve aile hayatı yaşarlar genelliklede boş kalmış insanların terk ettiği evleri seçerler ki buda periliev kavramını çıkarmıştır...

Yani cin daemon olur daemon da= şeytan mı :D bu teoriyi ilk defa duydum ama kusura bakma daemonların cinler ile uzaktayakından ilişkileri akrabalıkları yok ne yazık ki :) Yani daemonları biraz araştırın :)

Cinlerin koku olaylarına yazdıklarına ise kesinlikle katılıyorum ama daemon konusunda malesef :)ayrı bir enerji formudur onlar. Yani ne cin ne vs. nin enerjileri ile mukayase edilemezler.

Aslında bunu nevermore da ben de çoğu yerde yazdık ve terübe ettiğimiz bir şeydir ki daemonun enerjisine dayanamazsan beyin kanaması , kalp krizi , burun kanaması , bilinç kaybı , akıl sağlığının bozuması gibi etkileri vardır.Ama cin dediğin zaten bir genelleme o tarifeden varlıklar en fazla akıl sağlığını etkiler ki o da enerji yoğunluklarından değil kişinin korkusundan kaynaklanır :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında bunu nevermore da ben de çoğu yerde yazdık ve terübe ettiğimiz bir şeydir ki daemonun enerjisine dayanamazsan beyin kanaması , kalp krizi , burun kanaması , bilinç kaybı , akıl sağlığının bozuması gibi etkileri vardır.Ama cin dediğin zaten bir genelleme o tarifeden varlıklar en fazla akıl sağlığını etkiler ki o da enerji yoğunluklarından değil kişinin korkusundan kaynaklanır :)

Belki daemon konusundan öte biraz daha genel bir tabir olucak ama;

Bu kısımdan anlamamız gereken; eğer çevremizdeki bir varlığın etkilerini fiziksel olarak da hissetmeye başlamışsak bu cin değil farklı bir varlıktır demek mi oluyor? Fiziksel etkilerin boyutu ne kadar yüksekse varlığın enerjisi o derece güçlüdür gibi?

Belli ölçülerde bu tür tepkiler ayırıcı bir özellik o zaman?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...