Jump to content

Sıktı Bu 2012!

satanic

Önerilen Mesajlar

arkadaşlar ya noluyo 2012 ,2012..! Benim bildiğim bu düşünce gücüyle ne düşünürsen onu çekersin kötü de olsa. Biz bu konunun üstünde fazla duruyoruz sanki.Kötü düşünüp kötüyü getireceğiz gibi geliyor.Siz ne düşünüyosunuz?:confused::ermm:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla bence çok hayelci bir yaklaşım ama savaşların çıkıcağı doğrudur.Çünkü dünyanın içinde bulunan kriz durumu 2001 yılındaki krizden daha büyüktür.Ve tarihte baktıysan eğer 1.Dünya savaşı ve 2.Dünya savaşı hep böyle büyük ekonomik krizlerden sonra çıkmıştır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

satanic bu insanların 2012 ye nasıl baktığıyla alakalıdır. :) Mesela 2012 benim gözümde yeşil bir tepede şarap içerken güneşin batışını izlemektir. Kimsenin kötü düşündüğü yok tabi ki bazı felaket tellallığı yapan insanların dışında.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mesela 2012 benim gözümde yeşil bir tepede şarap içerken güneşin batışını izlemektir.

:D:D fantaaaaziye gel ya koptum sandalyeden düşüyodum içerden sesleniyorlar noldu diye :D:D benim için 2012 şey olsuuun... balkonundan martıların geçtiği bi teras katında banyo yapmak istiyorum ... evet bunu cidden istedim bi an :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2012.. 2012.. insanlar birşeyler beklemeye alışmıslar.. bu boş günlerinde 2012 güzel bi bekleme nedeni bir coğu için, merak ediyorlar, görmek istiyorlar.. bilmedikleri birşeyi ögrenmek istiyorlar. 12 Zodiac burcu 2012.. -12 ? neden 12? neden dokuz degil neden 12 havari.. foton kuşağı neden 21-25 aralık.. ne kadar arastırma ne kadar kanıt var deselerde boş bir bekleyis- gerçek ve ciddi anlamda birşey olsa suanda ciddi oranda dünya sallanırdı... bkz. imdb-de bir cocuk ne yazıyo.. ne cıkıyor nereden nereye geliniyor.. film senaryolarına cok takılıyoruz, yeni senaryolar yaratabilmek için heryolu deniyoruz. aynı bilmem hangi ülkenin askerinin bilmem hangi gezegenden gelen uzaylıları vurduk onları arastırıyoruz demeleri gibi. (ve bkz. yasak bölge olduğu için belli bir kesim burası yasak kesin burda birseyler var birseyler yapıyorlar diyor ama askeri bir bölge ve zaten hersekilde yasak.)

Hayatı bu denli etkilicek bir kuşaktan bahsediliyor ve hayatı bu kadar etkilicek olan bir kuşak bu kadar sessiz bir sekilde sinsice geliyor.. dünyanın yarısından cogunun haberi bile yok, herseyi yanlıs bile olsa savunmanın bir yolu vardır çünkü tek bir düşünce tarzı yok.. bu kadar az kişi biliyor çünkü kaos ortamı yaratılmak istenilmiyor bile denilebilir.. :confused: yahu bazı insanlar var bugün için kendini hazırlıyor o gün gelicek medyum olucam o gün gelicek telepati kurucam.. ne kadar cok calısırsam okadar basarılı olurum.. vs vs.. 18 yaş altı için tehlikeli bi kuşak :p yada 16 demeli..

İkra'nın sözüyle; kasmayın ya rahat olun kim öle kim kala =I

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla ben başkasını bilmiyorum . Ben iyi düşünüyorum. Yani kötü şeylerin olacağını düşünmüyorum.

Aman hocam ne yaptın. 2012 hakkında iyi şeyler düşünenlere "fantastik herif" damgası yapıştırıyorlar. Örnek yukarıda.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben de çok sıkıldım bu 2012 den arkadaşlar. insanlık için çok üzel bir yıl varsa o da 2009 dur:) ben 2009 culardanım.çogunuzun haberi olmayabilir ama en güzel yıl 2009 artık.2012 niin pabucu dama atıldı,daha kimsenin haberi yok :) siz siz olun 2009 için hazırlanın sadece.dananın kuyrugu bu sonbaharda kopacakmış. neyse ki çok az var.görecegiz yakında.degişmek arınmak lazım benden söylemesi vallah:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

herşey değişecek fakat herkezin sandığı gibi değil....gerçeklerden herkez uzakta... iyi olacağını sanmıyorum hiçbirşeyin... şuanki ülkenin halini görmeyip uzaylıları beklemek kadar aptalca birşey olamaz.. doğru fantastiksin.. ben diyorum evet ama sakın yalnış anlama kötü anlamda demiyorum tabikide ama hiçbirşeye tam olarak inanma...sonuçta bunun için yıllarını vermiş araştırma yapmış biri değilsin... bunları savunan insanların çoğu eminim çok new age okumuşardır yada buna benzer galaksitk insan saçmalıkları...bunlar sizide engelliyor benide engelliyor.. kimsenin uzaya gideceği yok bence... (araştırmalar hariç) ayrıca 2012 yılındada değişme olacak ama yavaş yavaş olacak fakat 3.dünya avaşı kesinlikle çıkacak..eee pekii nerde kaldı 2012 nin güzelliği? oda ayrı konu ya neyse..(?) ufolar varlar fakat mutlaka insanların bilmediği bir şey var ama onu kimse bilmiyor herşey bu akdar basit çözülemez...herşey sizin benim herkimsenin internete girip kitaplar okuyup bilmemne yapıp bilim adamlarının araştırıp bulduğu şeyi okumakla bu karmaşık sistemi kimse çözemez...2012 de çok büyük şeyler olmucak...çok büyük idda ediyorum olmayacak... ufolar gerçek fakat onlar hhakkında herşey yalnış biliniyor bence ortada bir gizzem var bir sır var..bu sistem bu kadar anlaşılacak akdar basit olamaz... hiçbirşey sanıldığı gibi olmayacak bence... insanlar boyut atlıcak diyorlar biraz daha biraz daha biraz daha konunun derinliklerine daldığıımızda sonuç realien lere geliyor... ateizme doğru sürüklüyor..nerde kaldı peki tanrı?...en iyi bildiğimizzi sandığımız şeyler bir gün en çok yanıldığımız şeyler olabilir...çünkü sonuçta yalnışı doğru olarak kabul etmişizdir sonuçtada geçte olsa uyanmışıszdır... bunların hepsi bir oyun ufolar gerçek evet insanların yapabileceği bir oyun değil fakat bir oyun var bence insanoğlu kandırılıyor....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Umarım bana değildir o damgacı lafı :) yok yok kesin bana... 2012 sana yeşil bir tepede güneş batarken şarap yudumlamak kıvamında bir çağrışım yapıyor sen ben fantastik değilim diyorsun... Fantastik ( herifi sen koymuşssun :) ) olmanın neresi kötü ayrıca bence ayrıcalıktır... Herkesin istediği bi parça huzur

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mesela 2012 benim gözümde yeşil bir tepede şarap içerken güneşin batışını izlemektir.

:D:D fantaaaaziye gel ya koptum sandalyeden düşüyodum içerden sesleniyorlar noldu diye :D:D benim için 2012 şey olsuuun... balkonundan martıların geçtiği bi teras katında banyo yapmak istiyorum ... evet bunu cidden istedim bi an :D

sen cok fenasın ya hahahaha .D:D:D:D:D kopardın benı :rofl:

bncede ılle de 2012 demeyın ya karartmayın ıcımızı:punish2:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Monkey dikkat et senin terastan yüksek balkonlu bir ev olmasın... 2012'nin rontlanmış ilk erkeği olma :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...