Jump to content

Uygulama: Sorunlu Chakranızı Bulun

hexagram

Önerilen Mesajlar

Sorunlu Chakranızı Bulun

Aşağıdaki testi yanıtlarken size en fazla uyan şıkka evet deyin. Aynı anda iki tane şık uyabilir ama en fazla sorunu olan chakrayı test ettiğimiz için en fazla uyan şıkkı seçmelisiniz. Yanıtlarınızı not edin. Daha sonra aşağıda testin sonucunu okuyabilirsiniz.

1

A)Geleceğiminle ilgili düşünceler beni endişelendiriyor ve önümü göremiyorum.

B)Yaşantımda kısıtlılık var,sürekli aynı sorunlara takılıyorum.

C)Yaşamda hedeflerime ulaşmakta her zaman zorlandım

D)Duygusal hayatımda hep sorunlar vardır.

E) Düşücelerime ifade etmekte zorlanırım.

F)Gözümün gördüğünden başkasına inanmam.

G)Kendimi herşeyden kopuk hissediyorum.

2

A) Kemik,diş,bağırsak,bacak sorunları ile ilgili hastalıklarım oldu.

B) Üreme organları,böbrekler,lenfler ile ilgili sorunlarım oldu.

C) Mide,karaciğer,dalak sorunlarım oldu ya da şeker hastasıyım.

D) Kalp,kan sorunlarım oldu

E) Boğaz,tiroid,nodül gibi sorunlarım oldu.

F) Psikolojik sorunlarım oldu

G) Migren,baş ağrısı,beyin hastalıkları gibi sorunlarım oldu.

3

A) Beni en çok kızgınlık duygularım,eleştiriciliğim ve güvensizlik duygularım rahatsız ediyor.

B) Beni en çok suçluluk duygularım,takıntılarım,alınganlığım ve eylem geçmekteki zorluğum rahatsız ediyor.

C) Beni en çok korkularım, bağımlılıklarım, duygusal yapımdaki dengesizlikler ve affedemediğim olaylar rahatsız ediyor.

D) Beni en çok iletişimlerdeki sorunlarım,konsantrasyon sorunum, isteklerimi anlatamamam ve hayır demeyi bilmemem rahatsız ediyor.

E) Beni en çok zihinsel karmaşalarım,bunalımlarım,mutlu olmayı başaramamam ve esnek olmayı bilmemem rahatsız ediyor.

F) Beni en çok huzursuzluğum,umutsuzluğum,kendimi değerli bulmamam ve yaşamımdaki dengesizlikler rahatsız ediyor.

4

A) Yaşamımda zorluklar olduğu zaman öz güvenim azalır ve enerjimin tükendiğini hissederim.

B) Yaşamımda zorluklar olduğu zaman kendimi suçlarım ve duygularım çok olumsuz etkilenir.

C) Yaşamımda zorluklar olduğu zaman hırslanırım ve bu zorlukları oluşturanlara öfke duyarım.

C) Yaşamımda zorluklar olduğu zaman korku duyarım ve çevreme karşı uyumsuz olurum.

D) Yaşamımda zorluklar olduğu zaman sorun yokmuş gibi davranırım ve sorunu görmezden gelmeye çalışırım.

E) Yaşamımda zorluklar olduğu zaman zihnim karışır ve bol bol uyumak isterim.

F) Yaşamımda zorluklar olduğu zaman acı çekerim ve kendimi yalnız hissederim.

5

A) Kırmızı rengi fazla sevmem.

B) Turuncu rengi fazla sevmem.

C) Sarı rengi fazla sevmem.

D) Yeşil rengi fazla sevmem.

E) Mavi rengi fazla sevmem.

F) Lacivert fazla hiç sevmem.

G) Mor rengi fazla sevmem.

6

A) Kendime ve yaşama daha çok güvenmek isterdim.

B) Daha ön yargısız bir insan olmak isterdim.

C) Daha cesur olmak isterdim.

D) Beni üzen insanları ve olayları daha kolay unutmak isterdim.

E) İçimden geçenleri ve hislerimi daha kolay ifade etmek isterdim.

F) Sezgilerimin daha güçlü olmasını isterdim.

G) Gerçek potansiyelimi kullanmak ve daha pozitif bir insan olmak isterdim.

7

A) Beni en çok rahatlatan şey doğada yürüyüş yapmaktır.

B) Beni en çok rahatlatan şey banyo yapmak,denize ya da havuza girmektir.

C) Beni en çok rahatlatan şey kitap okumaktır.

D) Beni en çok rahatlatan şey sevdiğim insanlarla bir arada olmaktır.

E) Beni en çok rahatlatan şey müzik dinlemektir.

F) Beni en çok rahatlatan şey uyumaktır.

G) Beni en çok rahatlatan şey meditasyon yapmaktır.

8

A) Koku alma duyum çok gelişmemiştir.

B) Tat duyum çok gelişmemiştir.

C) Görme duyum çok gelişmemiştir.

D) Dokunma duyum çok gelişmemiştir.

E) işitme duyum çok gelişmemiştir.

F) Sezgilerim çok gelişmemiştir.

G) Bütünü algılayabilme yetenegim çok gelişmemiştir. Genelde detaylara takılırım.

9

A) Biri beni hak etmediğim şekilde üzerse sert davranmaktan kaçınmam.

B) Biri beni hak etmediğim şekilde üzerse o insanı suçlarım ve gerekirse uçlarda davranırım.

C)Biri beni hak etmediğim şekilde üzerse hırslanırım ve bunu kontrol etmekte zorlanırım.

D)Biri beni hak etmediğim şekilde üzerse o insanı sevmekten kolaylıkla vazgeçebilirim.

E) Biri beni hak etmediğim şekilde üzerse çok sert konuşurum.

F) Biri beni hak etmediğim şekilde üzerse kafam karışır ve kafamı toplamak için kendime zaman tanırım.

G) Biri beni hak etmediğim şekilde üzerse acı duyarım ve sıkıntı duygusu içinde yalnız kalmayı seçerim.

10

A) Yaşamımdaki gerçeklikleri kabullenmeyi en kısa zamanda öğrenmem lazım.

B) Üretken olmayı en kısa zamanda öğrenmem lazım.

C) Kararlı olmayı en kısa zamanda öğrenmem lazım.

D) Hoşgörülü olmayı en kısa zamanda öğrenmem lazım

E) Kendimi en iyi şekilde ifade etmeyi en kısa zamanda öğrenmem lazım.

F) Sezgilerimi kullanmayı en kısa zamanda öğrenmem lazım

G) Gerçek potansiyelimi kullanmayı en kısa zamanda öğrenmem lazım

11

A) İnsanların hareketlerini anlamakta zorlanıyorum.

B) İnsanların duygularını anlamakta zorlanıyorum.

C) İnsanların düşüncelerini anlamakta zorlanıyorum.

D) İnsanların egolarını anlamakta zorlanıyorum.

E) İnsanların inkar etme huylarını anlamakta zorlanıyorum.

F) İnsanların 6.duyu dedikleri şeyi anlamakta zorlanıyorum.

G) İnsanların dinsel inançlarını anlamakta zorlanıyorum.

12

A) Çok et tüketirim.

B) Çok su tüketirim.

C) Çok karbonhidrat tüketirim.

D) Çok sebze tüketirim.

E) Çok meyve tüketirim.

F) Yemek ayırt etmem ama sürekli temiz havaya ihtiyaç duyarım.

G) Yemek ayırt etmem. Hepsinden dengeli tüketirim.

13

A) Sabırsız bir insanım.

B) Çok sakin bir insanım.

C) Eleştirici bir insanım.

D) Kıskanç bir insanım.

E) Telaşlı bir insanım.

F) Endişeli bir insanım.

G) Stresli bir insanım.

14

A) Yaşamımdaki en büyük eksiklik hala kendimi güvenceye alacak yatırımları yapamamış olmamdır.

B) Yaşamımdaki en büyük eksiklik hep aynı sorunları yaşayıp durmam ve hala bunları çözememiş olmamdır.

C) Yaşamımdaki en büyük eksiklik başladığım işleri bitirmekteki başarısızlığımdır.

D) Yaşamımdaki en büyük eksiklik ailevi sorunlarımı aşamamış olmamdır.

E) Yaşamımdaki en büyük eksiklik yaşantımın farklı alanları arasında dengeyi kuramamış olmamdır.

F) Yaşamımdaki en büyük eksiklik psikolojik problemlerimi aşamamış olmamdır.

G) Yaşamımdaki en büyük eksiklik hala ne istediğimi bilmememdir.

15

A) Burcum oğlak ya da boğa

B) Burcum yengeç yada akrep

C) Burcum koç ya da aslan

D) Burcum terazi ya da kova

E) Burcum ikizler ya da başak

F) Burcum yay

G) Burcum balık

ANALİZ

Eğer A şıkkı çoğunlukta ise kök chakranızda sorunlar var.

Eğer B şıkkı çoğunlukta ise sakral chakranızda sorunlar var.

Eğer c şıkkı çoğunlukta ise solar pleksus chakranızda sorunlar var.

Eğer D şıkkı çoğunlukta ise kalp chakranızda sorunlar var.

Eğer E şıkkı çoğunlukta ise boğaz chakranızda sorunlar var.

Eğer F şıkkı çoğunlukta ise üçüncü göz chakranızda sorunlar var.

Eğer G şıkkı şıkkı çoğunlukta ise tepe chakranızda sorunlar var.

Alıntıdır...

Yararlı olacağını düşündüm :):)

----------------------

Çakralar

Çakralar. Vücutta 88 000 çakra oldugu kaydedilmistir. Geleneksel olarak Reiki tedavisi uygularken yedi temel çakrayi kullaniriz. Bunlar omurga boyunca yer alirlar ve endokrin sistemi ile yakindan ilgilidirler. Çakralar alici, dönüstürücü ve enerji transfer edici araçlardir. Eterik (göksel) bedende yer alirlar. Üzerlerinde taçyapraklari bulunan borular gibidirler, titresim ne kadar düsükse taç yaprak sayisi o kadar azdir. Örnegin, kök çakrada yalnizca dört taçyaprak varken, taç çakrada bin dolayinda vardir. Bu taç yapraklari enerjilerin aktigi kanallar sistemi olan nadileri temsil eder. Her çakranin merkezinden omurgaya giden bir sap vardir ve bunun içinde her çakrayi onunla ve birbirleriyle birlestiren bir enerji kanali akar. Her çakranin bir önü bir de arkasi vardir. ‘Çakra’ sözcügü ‘Tekerlek’in Sanskritçe’sidir ve çakralar sürekli dönerek döndükleri yöne ve kisinin cinsiyetine bagli olarak enerji alir ya da verirler. Yönler cinsiyetlere göre birbirine terstir ve her çakrada degisiktir. Çakralar tikanir ya da birbirleriyle uyumsuz olursa o zaman bu hem enerji bedenlerini hem de fiziksel bedeni etkiler. Reiki onlari temizleyerek tekrar dengelemeye yardimci olabilir.

Çakralarla ilgili olarak akla gelen pek çok sey vardir ve örnek vermek gerekirse, bunlarin belli baslilari arasinda renkler, elementler, semboller, beden bölümleri ve bezler, astrolojik burçlar, degerli taslar, temel yaglar sayilabilir. Burada yedi çakranin her biri hakkinda biraz bilgi veriyoruz; Reiki ile birlikte kullanildiginda size yardimi olabilir. Hemen belirteyim, her birinizin her çakrayla çok kisisel deneyimler yasayabilirsiniz. Bu yüzden, kendi yorumunuzu yapmak üzere sessizce oturarak onu hissedebilirsiniz, bakalim kendiniz ne kesfedeceksiniz, belki onu görebilirsiniz bile.

Kök çakra

Kök çakranin yeri omurganin dibinde, asagiya dogrudur. Rengi kirmizidir ve toprak elementiyle baglantilidir. Dört yaprakli bir lotus ile simgelenir. Su vücut bölgelerini yönetir: Kemikler, disler, tirnaklar, omurga, anüs, rektum, bagirsak kolonu, prostat bezi, kan ve hücre yapimi. Adrenal bezlerle baglantilidir. Bizi yeryüzüne baglar ve diger çakralar için temeldir, ayni zamanda taç çakra ile karsilikli olarak baglidir. Bu çakra hayatta kalmak ve üreme ile ilgilidir. Eger bu çakra tikaliysa hem fiziksel hem de duygusal enerjiniz düsük olabilir.

Sakral çakra

Bu çakra kasik kemiginin üstü ve göbek deliginin altinda bulunur. Rengi turuncudur ve elementi sudur. Alti yaprakli lotus ile simgelenir. Saglik, keyif ve hastaliklara karsi bagisiklik çakrasidir. Su fiziksel bölgeler ile baglantilidir: Legen kusagi kemikleri, üreme organlari, böbrekler, mesane ile vücut sivilari; örnegin kan, lenf, mide özsulari ve semen. Yumurtalik, prostat bezi ve testis denen erbezleri ile ilgilidir. Bu çakra cinsel enerji ve yaraticilik ile ilgilidir ve bütün hayatin kaynagi kabul edilen su elementi ile baglantilidir. Iliskilerimiz, özellikle karsi cinsle olanlar bu merkezden etkilenir. Bu çakradaki dengesizlikler yumurtalik kistleri, gögüslerdeki yumrular, rahim boynu kanseri, prostat sorunlari, iktidarsizlik gibi vücudun cinsel bölümlerini etkileyen durumlari gösterir.

Solar pleksus çakrasi

Solar pleksus çakrasi göbegin yukarisinda ve kaburgalarin dibinde yer alir. Rengi saridir ve ates elementiyle baglantilidir. On yaprakli bir lotus ile simgelenir. Bu, günesten aldigi gücü, onlari saglikli tutmak üzere diger çakralara ileten çakradir. Bize hem ruhsal hem de fiziksel enerji verir. Su beden bölümleriyle ilgilidir: sirtin alt kismi, abdomen, sindirim sistemi, mide, omurga, safrakesesi ve otonom sinir sistemi. Pankreas ile baglantilidir. Bu merkez baskalarinin titresimlerini algilamamiza yardimci olur ve sirasinda bizimkini de baskalarinin anlayarak tepki verebilmesi için yansitir. Bu çakranin dengesiz olmasi, sürekli etkin olmak ve kendini kanitlamak arzusu ve içinizde huzursuzluk hissi yaratir.

Kalp çakrasi

Kalp çakrasi, kalp üzerinde bulunur. Rengi yesil veya bazen pembe ve altin rengidir. Elementi havadir. On iki yaprakli bir lotus ile simgelenir. Su vücut bölgeleriyle baglantilidir: Kalp, sirtin üst kismi, akcigerlerin alt bölümü, kan ve dolasim ile cilt. Baglantili oldugu bez, bagisiklik sistemini uyarip kuvvetlendirmeye yardimci olan timüstür. Bu, vücudun merkezindeki çakradir; fiziksel olanla yakindan ilgili ve daha düsük titresimli çakralar ile dogasi daha ruhsal, daha yüksek titresimli çakralar arasinda bir köprü olusturur. Bu çakra kayitsiz sartsiz ask, iliski, kabul etme, dönüsüm, güçlü iyilesme ile ilgilidir. Iyi islemiyorsa yumusak duygular rahatsizlik duyabilir ve baskalarindan bir sey kabul etmekte zorluk çekebilirsiniz.

Bogaz çakrasi

Bogaz çakrasi bogazda bulunur. Rengi açik mavi ya da gümüstür. Elementi havadir. 16 yaprakli lotus ile simgelenir. Boyun, bogaz ve çene, kulaklar, ses, soluk borusu, bronslar, akcigerlerin üst bölümü, yemek borusu ve kollar ile ilgilidir. Bagli olan bez büyümede, kalsiyum düzeyinin dengelenmesinde ve yiyeceklerin enerjiye dönüstürülme hizinda önemli bir rol oynayan tiroittir. Tahmin edebileceginiz gibi, bu merkez yaraticilik, kendini ifade ve iletisim ile ilgilidir. Bu çakranin kötü isleyisi kendi içinizde iletisimin zayiflamasina neden olabilir; örnegin, beden ile zihin arasindaki iletisimin zayiflamasi sonucunda, düsüncesizce hareketler sergilenebilir. Kekeleme de ortaya çikabilir ve ifade hissiz, soguk, kaba hale gelebilir. Kendini ifade edememe korkusu da görülebilir.

Üçüncü göz ya da alin çakrasi

Üçüncü göz ya da alin çakrasi, kaslarin arasinda, burnun üzerinde bulunur. Rengi mordur ve 96 yaprakli lotus ile simgelenir. Yüz, gözler, kulaklar, burun, sinüsler, beyincik ve merkezi sinir sistemi ile ilgilidir. Ona bagli olan bez, endokrin sistemdeki diger bezleri dengeleyen yönetici bez olan hipofizdir. Bu merkez sezgi, ruhsal farkindalik ve yüksek zihinsel güçlerin, hafizamizin merkezidir. Burasi, düsüncelerimizin madde halinde ortaya çikabildigi, dis dünyamizda zihnimizi kullanarak degisimler yapabildigimiz yerdir. Bu çakra uyumlu çalismadiginda, zihinsel özellikler, mantik ve idrakin hepsinin akil tarafindan süzülmesine fazla önem vermekle birlikte, çok önemli olma hissi verir. Ayni zamanda, kafa karisikligi hali de getirebilir.

Taç çakra

Taç çakra basin ortasinda, tepede yer alir. Renkleri mor, çivit mavisi, beyaz ve altin rengidir. 1.000 yaprakli lotus ile simgelenir. Beyin ve epifiz beziyle baglantilidir. Bu, yedi çakra içinde en yüksek titresime sahip olanidir, insan mükemmeliyetinin en üst noktasini temsil eder, ruhumuzun oldugu yerdir. Buraya kozmik isinlarla ve tabii ki Reiki ile baglaniriz. Bu çakra sayesinde her seyle bütünlesebilirsiniz. Eger bu merkezimiz açik degilse, o zaman kendimizi ayri düsmüs ve bölünmüs hissederiz, aci duyariz. Doga ve güzel seylerle zaman geçirmek bu çakrayi gelistirir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eğer B şıkkı çoğunlukta ise sakral chakranızda sorunlar var.

bana önerebileceğin bir çözüm var mı?

sakral çakranın rengi turuncudur,kendine renk terapisi uygulayabilirsin :)

meditasyon yap ve kendini heryeri turuncu olan yerlerde düşün,bunu düşünürken karınında bulunan,yani sakral çakranın da kuvvetlendiğini düşün...

Turuncu renk elbise giyebilirsin :)

cok sorunlu bır ınsanım a b c ve gnin sayıları cok yakın.....

hexagram bu durumda napılır onu da bı yazsan?

İlk 3çakranla tepe çakranda sorunlar var demek...

Belki yerküre enerjisi işe yarabilir :)

Dışarı çık ve ayaklarından yukarıya doğru,en son tepeye kadar,kafanın üstüne kadr yerküreden enerji aldığını hayal et,hatta al:)

zaten hissedersin,bunu bir süre uygula,düzelme olmazsa yine yazarsın:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

teşekkür ederim ama ben turuncuyu pek sevmem en sevdiğim renkler kırmızı pembe mor:wacko: .bunlarla uygulayabileceğim bir terapi önerebilir misin peki?:confused:

sevmemen bu rengin eksikliğini beraberinde getiriyor diye biliyorum, hayatında turuncuyu arttırmak etkili olabilir ama sadece renk değil de çakranın temsil ettiği fiziksel, zihinsel, duygusal, bilinçsel durumlar üzerinde de çalışmak gerekiyor. Bu da çok ayrıntılı bir konu aslında, belki bu konu için ayrı bir başlık açılması daha bilgilendirici olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

teşekkür ederim ama ben turuncuyu pek sevmem en sevdiğim renkler kırmızı pembe mor:wacko: .bunlarla uygulayabileceğim bir terapi önerebilir misin peki?:confused:

turuncuyu sevmiyorum diye bir öneri sunamazsın,aşşağıdaki yazı bu çakranın önemini gayet iyi açıklıyor.

Ayrıca suyla da daha fazla içiçe olmalısınız sanırım :)

"Sakral çakra

Bu çakra kasik kemiginin üstü ve göbek deliginin altinda bulunur. Rengi turuncudur ve elementi sudur. Alti yaprakli lotus ile simgelenir. Saglik, keyif ve hastaliklara karsi bagisiklik çakrasidir. Su fiziksel bölgeler ile baglantilidir: Legen kusagi kemikleri, üreme organlari, böbrekler, mesane ile vücut sivilari; örnegin kan, lenf, mide özsulari ve semen. Yumurtalik, prostat bezi ve testis denen erbezleri ile ilgilidir. Bu çakra cinsel enerji ve yaraticilik ile ilgilidir ve bütün hayatin kaynagi kabul edilen su elementi ile baglantilidir. Iliskilerimiz, özellikle karsi cinsle olanlar bu merkezden etkilenir. Bu çakradaki dengesizlikler yumurtalik kistleri, gögüslerdeki yumrular, rahim boynu kanseri, prostat sorunlari, iktidarsizlik gibi vücudun cinsel bölümlerini etkileyen durumlari gösterir. "

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çakralar hakkında genel bir yazı var,onu ilk mesajıma kopyalıyorum.

Çakraların düzenli bir hale gelebilmeleri için onlarla ilgili uygulamaları yapmalısınız.Bunlardan en bilineni renk terapisidir.

Sorunlu çakranızı bulduktan sonra o çakranın rengine göre uygulama yapın.

Mesela kök çakranızda sorun olduğunun farkına vardınız diyelim.Rengi kırmızıdır,giyeceğiniz elbiseler kırmızı ağırlıklı olabilir.Gözünüzü kapatıp kırmızı şeyeler düşünebilirsiniz.Kırmızıyla iligili şeyelr kullanabilirsiniz,kaleminizin rengi kırmızı olabilir,eşyalarınız kırmızı olabilir,yattığınız oda kırmızı olabilir.

Kök çakra cinsel organları etkilemesi bakımından da önemlidir.Bu yüzden yatak odalarının kırmızı olması yararlı bir etki yapacaktır.

Çalışma odaları da mor,eflatun renginde olmalıdır.Mor beyneimizi etkiler...

Yani renklerle uygulamalar yapılabilir.

Çakranızın elemental özelliğine göre uygulamalar yapabilirsiniz.

Mesela sakral çakra su ile ilgilidir,suyla daha çok içiçe olun...

Enerjinizin genel olarak düzenli olması için de çok et yememeye dikkat edin.

Ayrıca yoğurt yada diğer toksik maddeleri atan yiyecekler vücut ve enerji bedeniniz için faydalı olacaktır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bildiğim kadarıyla yeryüzüyle bağları kopartmak yada azaltmak diyelim, bu çakranın işlevini olumsuz etkiliyor, biraz daha fazla dünyayla ve geçek hayatta olup bitenlerle temas, doğayla biraz daha içiçe olup bunu hissetmek ve bunları tekrarlamak çakranın düzgün işlemesine yardımcı oluyor..benzer sorun yıllar önce şiddetli bir biçimde başıma gelmişti, o zamanlar bedenim burda aklım fazlasıyla diğer taraftaydı, düşüncelerde denge oluşturmak en iyi çözüm:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Solar pleksus çakrasi

Solar pleksus çakrasi göbegin yukarisinda ve kaburgalarin dibinde yer alir. Rengi saridir ve ates elementiyle baglantilidir. On yaprakli bir lotus ile simgelenir. Bu, günesten aldigi gücü, onlari saglikli tutmak üzere diger çakralara ileten çakradir. Bize hem ruhsal hem de fiziksel enerji verir. Su beden bölümleriyle ilgilidir: sirtin alt kismi, abdomen, sindirim sistemi, mide, omurga, safrakesesi ve otonom sinir sistemi. Pankreas ile baglantilidir. Bu merkez baskalarinin titresimlerini algilamamiza yardimci olur ve sirasinda bizimkini de baskalarinin anlayarak tepki verebilmesi için yansitir. Bu çakranin dengesiz olmasi, sürekli etkin olmak ve kendini kanitlamak arzusu ve içinizde huzursuzluk hissi yaratir.

5.png

Buyrun doktor bey istemiş olduğunuz röntgen filmi. Durum çok mu vahim? :confused:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mistik güzel önerilerde bulunmuşsun :)

iiblfi sen de güzel hazırlamışsın gerçekten grafiği :)

Genel bir şey daha önerebilirim:

Hangi renkte istiyorsanız o renkte bir şişe,sürahi vb. biey bulun.İçini suyla doldurun ve bir gün bekletin.İsterseniz o rengin özelliklerini aldığını düşünebilirsiniz ama düşünmeseniz de zaten rengin özelliğini alcaktır.Düşünseniz daha iyi olacaktır.Su ilgili renkli çakraya güç verecektir,düzelmesini sağlayacaktır,bunu 1hafta uygulayabilirsiniz.

Bunu çakra düzenleyebileceğiniz gibi sadece renge ait özellikten yararlanmak için de kullanabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...