Jump to content

Psişik Gücünüz Nasıl Açığa Çıkıyor ?

kuzgunz

Enerji çıkışlarında sizde nası bi his oluyor?  

917 üye oy kullandı

1. 1. Enerji çıkışlarında sizde nası bi his oluyor?

• Basınç
    • Sıcaklık
    • Soğukluk
    • Acı
    • Her şeye benziyo anlatilmaz yaşanır:D
    • Farklı bişeyler (ne yaparken nası çıkığınıda yazınız)

Önerilen Mesajlar

Elim karıncalanır biraz sıcaktır kan dolaşımı hızlanır(Nekadar çok olursa okadar hızlı dönüyor demiyorum).

Buna benzer tüylerin diken diken olması durumu bana göre vücuttaki ani enerji(Yada aura) değişimlerinden kaynaklanıyor. =)

Edit: Ayrıca bu tüylerin diken diken olması durumunu bikaç müzikle kendi kendime yaratabiliyorum

Yekta tarafından düzenlendi
Ek
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

psijiklik diye bırsey yok. asaıgdakı anketı cvpladım ve neeye gore cevaplıdgımı bazı arkadslar bılır arastırma konusu olarak thumtip i vermıstım ;) bu dunyada da ben psıjım dıyen adama ınancak son kısyım. Yok oyle bırsey . yok ucuruyorum yok bardak kırıyorum .. tabı tabı baban pasabahce sabıhı kır tabı ya .. urasmayın bole seylerle.

ınandıgım sey Enerjidir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ağrı ve kan basıncını hissedersin sanki kalbin yerinden çıkacak gibi olur elin bir soğur bi sıcalır buda senin tepkine bağlı ama bu biraz saçma tabi olması inkansız değil;)

--------------------

bunu yaparken bilincinin yerinde olmaması demek senin öldüğün zaman demektir bu imkansız:_:confused:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ağrı ve kan basıncını hissedersin sanki kalbin yerinden çıkacak gibi olur elin bir soğur bi sıcalır buda senin tepkine bağlı ama bu biraz saçma tabi olması inkansız değil;)

--------------------

bunu yaparken bilincinin yerinde olmaması demek senin öldüğün zaman demektir bu imkansız:_:confused:

yanlış anlama lütfen bak, örnek vereyim telepati ve durugörü gibi güçlerden bahsediyorum bilinçdışından kastım...Yeğenimle bazı durumlarda farkında olmadan düşüncelerimizi paylaştığımız oluyor (konuşmaksızın) ve durugörü ye örnek veriyim müzik dinlerken bazı bulanık görüntüler geliyor bunun gibisinden bahsettim telekinesis ve hidrokinesis çalışmalarımda ise dışımda bi terleme ve basınç içimde ise boşalma hissi oluyor:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben enerjimi boşaltamadığım zamanlarda ki bunlarda okulda yurtta olduğum vakitler gün içinde çok fazla enerjik oluyorum. Ve etrafımıda etkiliyorum. Bunu nasıl anladın dersen; enerjikliğimi fark ettiğimde sırama oturuyorum(sınıfata deniyorum bunu) ve her arkadaşımın ışık kürelerine kalplerine çakralarına uzanıyorum. Ve sonra hepsine bembeyaz bır ışık gönderiyorum. Ve mavi ile sarıyorum onları. Sonra sınıfın ortasında kocaman beyaz bir küre oluşturuyorum içinde turuncu,kırmızı,mavi ve pembenin olduğuu.Sonra hepimizi o küreye bağlıyorum ve orada mutlu şeyler düşünmeye başlıyorum. Güzel anlarımızı sınıfça yaşadığımız güzel anıları. birerbier geçiriyorum aklımdan. Ve sonra küreyi patlatıyorum müthiş bir şekilde bütün renkleri saçıyorum etrafa tüm arkadaşlarımı yıkıyorum renklerle. Ve sonra oturup izliyorum. :D Hepsi en karamsar olanı en gülmeyeni bile oturup muhabbet ediyor arkadaşlarıyla. Güzel anılardan sohbet açılıyor. Bütün sınıf huzur doluyor adeta :D... Bende fazla enerjii boşaltmış oluyorum. :D ..

İşte böyle sizde kalabalık bir durumda deneyin :D ..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

deişik bişey

önce hersey durgunlasıyo etrafta hızlı olan bişeyler var ama nerdeyse sesleri duymuyosunuz bile etarfta bir basınc oluyo şimdi bişey olcak diyorum belki birinin ağzından çıkacak olan bir söz yada o an karsımdakinn dusundugu kişi yada televizyonda cıkacak kişinin giydiği kıyafetin rengi bunun gibi kucuk kucuk bi suru seyeler ama her seferinde bliormaz sonra odama girecek olan kişiyi yada birazdan kapının calacagını yada bi kişiye cok odaklanırsam(ona bakmadan)onun bana bakıslarını yakalıyorum.karsımdaki kişiye anlatmak istedigim acmak istedigim bi konu oluyo yogunlasıorm ve konuyu o acıyo.tesadüfmü acaba!?:S

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aslında gerçek enerji boşalımında ilk başlarda fazlasıyla acı yada basınç hissedersiniz özellikle de beyninizde ve gözlerinizde karıncalanma yada uyuşma yaşayanlar çooook başındasınız hala o sıcaklık ve soguklukda aslında korkudan isteseniz de istemesenizde adrenalinin vücudunuzda yaptığı etkidir çoğunlukla yada tansiyondan enerji sadece bir noktada toplanıp birleşip çıkmaz çok fazla pratik ve meditasyon yapmadığınız sürece...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...