Jump to content

En Korktuğunuz Burç Hangisidir

serpentine

En Korktuğunuz Burç Hangisidir  

1.272 üye oy kullandı

1. 1. En Korktuğunuz Burç Hangisidir

• Koç
      51
    • Boğa
      50
    • İkizler
      179
    • Yengeç
      41
    • Aslan
      57
    • Başak
      42
    • Terazi
      32
    • Akrep
      220
    • Yay
      31
    • Oğlak
      36
    • Kova
      51
    • Balık
      38
    • Ne korkucam ya korkmam
      444

Önerilen Mesajlar

Akrepler sinsi ve kıskanç oluyor. Ve büyük çoğunluğu rahatlıkla yalan söyleyebiliyor.

sağol attartcım çok güzel sözler bir ikizlerden duymak mutluluk verici ahaha

--------------------

Kesinlikle Erol Büyükburç. Sinirlenince saksı maksı kırıp geçiriyor.

:rofl:

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Akrepler sinsi ve kıskanç,oğlaklar pireyi deve yapıyor ve bir olaydan olmadık şeyler çıkarabiliyorlar,aslanlar aşırı derece egoist ve kendilerinden başka hiç kimse güsel/yakışıklı değil dünyanın hakimi onlar... korkmuyorum ama çektiriyorlar baya

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bunu egoist ben"ci dediğim dedik çaldığım düdük ya benim dediğim ya hiç birisi diyen bir koç söylüyoru o daha güzel olmuş bak

aslına bakarsanız bütün burçların pozitif ve negatiuf yöönleri vardır böyle sayarak bitmez yani ...farklıyım dememeli hepimizin kusuru vardır ahaha

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• En Sevdiğiniz Burç Hangisidir?

Anladık Akrep ve İkizler'den millet fena tırsıyor. Ama hep korkacak mıyız? Hiç yok mudur "Abi X burcundan yamuk yapan çıkmaz." dediğiniz, yada "Y burcunun doğası çok karizma." dediğiniz? Hiç yok mudur "Z burcundan olanların yanında kendimi çok mutlu oluyorum." dediğiniz? Hiç yok mudur... Neyse abartmayayım.

, Yer: Burçlar

• On üçüncü Burç Masalı

[TABLE=width: 99%] [TR] [TD]Artık 13 burç var ve hepsinin günü değişti! Ankara Üniversitesi Astronomi ve Uzay Bilimleri Bölümü, gökbilimciler arasında fırtına koparacak yeni bir çalışma yaptı.   Üniversite, Güneş'in günümüzde 1 yıl boyunca hizasında bulunduğu burçlar ve burçlara geldiği tarih aralıklarını yeniden hesapladı. Burçların gün aralıklarının farklılaşmasıyla pek çok kişinin burcu değişti.   Gökbilimciler "Dünya, dönme ekseni hareketi nedeniyle 30 derece batıya kaydı. Dolayısıyla g

• Kabala ve 12 Burç

Astroloji ve Kabala hakkında yazdığı son kitabı ‘Kozmik Gezgin’ şimdiden çok satanlar listesine girdi. Gahl Eden Sasson, burçlar ve İbrani alfabesi ile birlikte size yol gösterici detaylar sunuyor.   KOÇ - HE: Antik İbranicede He, bir öncünün ve keşifçinin içinden bakarak uzaktaki ufku görebildiği ‘penceredir’. Gözler ruhun pencereleridir. Bu tarz bir görsel meditasyon, sadece yaşamınızı canlandırmayacak aynı zamanda yüksek nefsinizin ihtiyaçlarına ve dürtülerine ulaşmanıza olanak tanıyacaktır.

, Yer: Kabala

• 36 Burç

Rus araştirmaci Sofi Tram Semen,ilk astroloji sistemini Türkler'in oluşturduğunu ve burçlarin gerçekte 36 tane olduğunu iddia etti.   Yeni Aktüel Dergisi'nde yayimlanan bir yaziya göre, astroloji tarihini araştiran Sofi Tram Semen Türk astrolojisini gün işiğina çikardi. Rus araştirmacinin,'Türk Astrolojisi' adli çalişmasina göre, Hun-Karaçay Türklerinin oluşturduğu astroloji 12 değil 36 burçtan oluşuyor.   işte Türk astrolojisine göre burçlar:   "TORUK (21 Mart-31 Mart): irade sahi

• Hangi Burç Sizi Neden Kandırdı?

burda bahsi geçen sadece güneş burcu,yükseleni ayı karıştırmıyorum.eğlence amaçlı açtım. başlatıyorum.çoğu hikayelerim üni okurken yurtta net üzerinde flörtle geçti. 1)koç:bekar hayatımda tanıştım,baştan çok ilgiliydi.çok buluşmak isteyip sonra kaçacak delik aramıştı.demişti param yok en az beş sene çalışcam. sonuç koca bir yalan ne adam gibi iş bulup çalıştı şimdi saçma sapan ilişkiler içinde yüzüyor.ikincisi kayınpederim,360 saniyede 360 fikir değiştiriyor insan nasıl güvensin. 2)aslan:okurk

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...