Jump to content

Black Metal Videolar.....

whitepower

Önerilen Mesajlar

Yine yine yine karışık kuruşuk ama elimden geldiince de sıralı koyacam klipleri önceki konuda sadece link bulunduu için heralde 100 tane falan klip taklaya geldi:)Ahanda buyurun cradle of filth ten başlayalım...Ki aslında ben bu gruba pop-black diom ama bazı şarkıları güzel yine de:)

Şimdilik bu kadar.....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya aslında röportaj falan da var ama ekleyemedim ki... Fotolarıda vardı bende..Becerebilirsem ekliycem :) Giyotin bunun yanında biraz basit gibiydi be...

hehe bayaaa bi basit:) onlarında bi tek ölümsüzlük denizi sarkıları adam gibiydi digerleri yaramazdı bana göre :) olsun ama dinlemistik bi ara haksızlık etmeyelim simdi :p

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

valla doğru.. bulursam ekliycem onlarıda... yazı karakteri fazla diyo hep site...

1. Yazmış olduğunuz Metin 12982 Karatkerlidir ve öngörülenden fazla karakter içermektedir. Lütfen Metninizi 1000 Karakter adetine indiriniz.

bu yazı çıkıyo ekleyemedim o yüzden...;)gülme sende:p

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

he he he... saol be...bende albümleri vardı geçen yıl çalınmıştı, bi kaç gün önce geri aldım. aklımdayken sitede de yokken ekliyim dedim..:p;)

nıhaha topu topu iki albumleri var benim bildigim hangisini caldırdın :rofl::p saka bi yana saglam grupturlar kendileri dinlemeyen varsa önerilir :p

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

demo, konser görüntüleri video olaraktan, albüm falan...birascık fanatik gibiydik be...

hehe guzel guzel yerli gruplara sahip cıkalım bide benim nadide bi in spite isimli dinlemekten bıkmadıgım grubum vardır izmirli olur kendileri hala dinlerim :) hatta dinliom su an :p:rofl:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sözleri mükemmel fakat türkçe black metal hiç hoş gelmedi kulağıma... eskilerden beridir ısınamadım bir türlü

söz muzik uyumu evet anlamsız gelio turkceye pek uymuyo black ama sarkıların altyapılarına baktıgında yabancılardan hemen hemen pek farkımız yok hatta bazen daha bile iyi olabiliolar gerci bu benim gorusum cunku sarkıları dinlerken sozlerden cok altyapıya bakarım:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evet orası doğru zaten genel anlamda black metalle aram iyi değildir ama bu grup türkçe söylüyor ya insan alışmış yabancı dillere türkçe duyunca garipsiyor ama sözleri gerçekten mükemmel çok anlamlı ve mantıklı (: kim yazdıysa sağlam yazmış

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Grup Hakkında

Theatres Des Vampires 1994 yılında ****l müzik piyasasına farklı bir şekilde giriş yapmışlardı. Satanik ögelerle vampirik ögeleri birleştirmiş ortaya black ****l üzerine gotik bir hava eklemişlerdi. Lord Vampyr 1989 yılından beri ****l müziğin içindeydi en sonunda hayali olan kendi grubunu kurmuş ve ona "Theatres Des Vampires" adını vermişti.

Kısa bir süre geçtikten sonra Lord Vampyr grubunu tamamlamış ve karanlık düşünceler ve hava içeren şarkılarını 1995 yılında "Nosferatu, Eine Simphonie Des Grauens" adı ile piyasaya sürmüşler ve inanılmaz bir taleple karşılaşmışlardı.

Aralık 1995 yılında grup yine zindanların derinliklerinden gelen korkuları, vampir hikayelerini konu alan bir albüm peşinde iken bateristleri grubu terk etme kararı aldı. Ama grubun kalan elemanları Lord Vampyr'in yanında kalıp "Vampyrìsme, Nècrophilie, Nècrosadisme, Nècrophagie" albümünü çıkmasını sağlamışlardı.

Grup daha sonra sırası ile 1999 - The Vampire Chronicles, 2001 - Jubilaeum Anno Dracula, 2001 - Bloody Lunatic Asylum, 2002 - Suicide Vampire

2003 - Vampyrisme..., 2004 - Nightbreed of Macabria albümlerini piyasa sürmüş ve müzik türleri Black ****lden daha çok gotik ****le kaymıştır.

Cradle Of Filth'in benzeri ve taklidi olarak lanse edilen grup simdi kendi özgün müziği içinde yoğun atmosferik ve gotik müzikal ögeleri kullanıp dinleyici kitlesini gün geçtikçe arttırmıştır. Günümüzde oldukça tanınan bu grubun ülkemizde fazla bilinmemesi üzücüdür.

YouTube - Theatres Des Vampires - Angel Of Lust

YouTube - Theatres Des Vampires- Il Vampiro

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...