Jump to content

Majikal Daire

Rimmon-ex

Önerilen Mesajlar

Hani ne yaparsak yapalım güvenliğimize dikkat ederiz ya işte maji de de bu geçerli.Majikal çalışmaların çoğu bir majikal dairenin içinde yapılır.Bu daire majisyeni dışarıdan gelicek etkilerden korur.

Daireyi açmak için basit bir ritüel

Dairenin fiziksel olarak var olması gerekmese de yere çizilmesi veya işaretlenmesi iyi olur. Dairenizi ve sunağınız hazırladıktan sonra dairenin açılacağı bölgede saat yönünde ilerleyerek Kılıcınız/hançeriniz yoksa parmağınızla daireyi çizin.

Dairenin içinde üç tur atarken şunları söyleyin:

“Seni çağırıyorum, Ey Gücün Dairesi, gerçek, sevgi ve sevinç için bir buluşma yeri olasın diye. Bütün kötülüklere ve şerre karşı bir kalkan, insanlar ve Kudretli Olanların krallıkları arasında bir sınır, senin içinde uyandıracağımız bütün gücü içinde barındırıp saklayacak bir siper ve korunma ol! Böylece seni Theli’nin adıyla kutsuyorum!

Not:Theli ejderhanın isimlerinden biri

Elementlerin uyandırılması

1- Doğruya dön ve: “Doğu gözetleme kulelerinin hakimleri, havanın efendileri; törenlerime şahitlik etmeniz ve daireyi korumanız için, sizi davet ediyorum, uyandırıyorum, ve çağırıyorum!” de.

ORO IBAH AZOPI (havanın enokian dilindeki üç kutsal ismini titreştir)

Bu köşede duran mumu yak. Hançerin/Parmağınla, havaya Havanın uyandırma pentagramını çiz.

Hançerin varsa bıçağını öpüp kalbinin üzerine koy, bir kaç saniye durup elementin gücünü hissettikten sonra devam et.

2- Saat yönünde ilerleyerek güneye git ve: “Güney gözetleme kulelerinin hakimleri, ateşin efendileri; törenlerime şahitlik etmeniz ve daireyi korumanız için, sizi davet ediyorum, uyandırıyorum, ve çağırıyorum!” de.

OIP TEAA PEDOCE (ateşin enokian dilindeki üç kutsal ismini titreştir)

Bu köşede duran mumu yak. Hançerin/Parmağınla, havaya Ateşin uyandırma pentagramını çiz.

Hançerin varsa bıçağını öpüp kalbinin üzerine koy, bir kaç saniye durup elementin gücünü hissettikten sonra devam et.

3- Saat yönünde ilerleyerek batıya git ve: “Batı gözetleme kulelerinin hakimleri, suyun efendileri, ölümün ve inisiyasyonun lordları; törenlerime şahitlik etmeniz ve daireyi korumanız için, sizi davet ediyorum, uyandırıyorum, ve çağırıyorum!” de.

MPH ARSEL GAIOL (suyun enokian dilindeki üç kutsal ismini titreştir)

Bu köşede duran mumu yak. Hançerin/Parmağınla, havaya Suyun uyandırma pentagramını çiz.

4- Saat yönünde ilerleyerek kuzeye git ve: “Kuzey gözetleme kulelerinin hakimleri, toprağın efendileri, Boreas, kuzey geçitlerinin gardiyanı, nazik tanrıça, ve güçlü tanrı; törenlerime şahitlik etmeniz ve daireyi korumanız için, sizi davet ediyorum, uyandırıyorum, ve çağırıyorum!” de.

EMOR DIAL HECTEGA (toprağın enokian dilindeki üç kutsal ismini titreştir)

Sunağın üzerinde duran (en az üç tane) mumları yak. Hançerin/Parmağınla, havaya Toprağın uyandırma pentagramını çiz.

Dairenin çevresinde (içeriden) bir kez elinde tütsüyle, bir kez de bir mumla tur at, ve tekrar kuzeye sunağın önüne dön.

Deki:

“ Daire açılmıştır, ve ben …[majikal veya sıradan isminiz]... diyorum ki, böyle olsun!”

Not: Daire kapatılmadığı sürece terk edilmemesi, içine giriş çıkış olmaması, ve işiniz bittikten sonra açık bırakılmaması çok önemlidir. (Kedi köpek gibi hayvanların giriş çıkışları enerjiye bir zarar vermez.) Eğer giriş çıkış olması gerekiyorsa hançer/kılıç, yoksa işaret parmağıyla, dairenin yöneticisi olan kişi tarafından saat yönünün tersine bir hareketle görünmez bir geçit açılmalı, geçecek olan kişi geçtikten sonra derhal, saat yönünde bir hareketle kapatılmalıdır.

Daireyi kapatmak içi basit bir ritüel

Elementlerin gönderilmesi:

1-) Doğuya dönük olarak: “Doğu gözetleme kulelerinin hakimleri, havanın efendileri, törenlerimize katıldığınız için size teşekkür ediyoruz, ve güzel krallıklarınıza gitmek üzere ayrılmadan önce size selam ve elveda diyoruz. Selam, ve elveda!” de.

Hançerin veya işaret parmağınla havaya Havanın gönderme pentagramını çiz.

Bu köşedeki mumu söndür ve devam et.

2-) Saat yönünde ilerleyerek güneye git ve : “Güney gözetleme kulelerinin hakimleri, ateşin efendileri, törenlerimize katıldığınız için size teşekkür ediyoruz, ve güzel krallıklarınıza gitmek üzere ayrılmadan önce size selam ve elveda diyoruz. Selam, ve elveda!” de.

Hançerin veya işaret parmağınla havaya Ateşin gönderme pentagramını çiz.

3-) Saat yönünde ilerleyerek batıya git ve : “Batı gözetleme kulelerinin hakimleri, suyun efendileri, törenlerimize katıldığınız için size teşekkür ediyoruz, ve güzel krallıklarınıza gitmek üzere ayrılmadan önce size selam ve elveda diyoruz. Selam, ve elveda!” de.

Hançerin veya işaret parmağınla havaya Suyun gönderme pentagramını çiz.

4-) Saat yönünde ilerleyerek kuzeye git ve : “Kuzey gözetleme kulelerinin hakimleri, toprağın efendileri, Boreas, kuzey geçitlerinin gardiyanı, nazik tanrıça, ve güçlü tanrı; törenlerimize katıldığınız için size teşekkür ediyoruz, ve güzel krallıklarınıza gitmek üzere ayrılmadan önce size selam ve elveda diyoruz. Selam, ve elveda!” de.

Hançerin veya işaret parmağınla havaya Toprağın gönderme pentagramını çiz.

Bu köşedeki mumlardan birini söndür ve devam et.

· Saat yönünün tersine giderek kılıcın/hançerin veya işaret parmağınla dairenin üstünden onu silerek geç.

“Daire kapandı, ama kırılmadı. Güler yüzle buluşalım, güler yüzle ayrılalım, ve yeniden güler yüzle buluşalım.”

“Bu tören bitmiştir, ve ben …[[majikal yada sıradan isminiz]]… böyle olsun diyorum! Ho Drakon Ho Megas!” diyin.

Not: Ho Drakon Ho Megas Antik Yunanca’da büyük ejderha demektir, bir güç sözcüğü olarak törenlerin bitiminde kullanılır.

*Majikal çalışma alanınızdaki her şeyi tamamen kaldırmadığınız sürece bu bölgede saat yönünde hareket etmeye özen gösterin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bunun dışında başka yöntemlerde mümkün

üçgen olarak yere çizilen bir şekil var bunun üç köşesine dokuza benzer bir harf yazılır ama dokuzun yuvarlağı geniştirya bunun dar sap daha uzun gibi her kenar çizgsinin ortasına mum yakıp koymakla tamamlanır bu çziim bu üçgeni kulanmadan etrafında 7 kez dönüm kutsamak gerekiyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...