Jump to content

"Büyüye Karşıyım" Mesajlarına Dair

SCARRED

Önerilen Mesajlar

Ogrencinin temeli olmadan asil konuya gecmesi imkansizdir ne yazik ki. Yeri geldiginde aydinlatirim merak etmeyin

Sizin de söylediğiniz gibi öğrencinin temeli olmadan asıl konuya geçmesi imkansızdır.

Eğer buradaki uygulamalarda bir eksiklik varsa nedeni de budur. Kimse sizi hemen büyünün derin sırlarını açmayacaktır. Temel şart söylediğiniz gibi ve temelin burada doğru bir şekilde verildiğini düşünüyorum.

Yeri geldiğinde aydınlatacaksanız eğer şu an tam da yeri. yanlış olan nedir ? söyleyin de bilelim. bu kadar kişi yanlış bir şeyler yaparak devam etmesin o zaman. ışığınızla aydınlatınız bizleri.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Ogrencinin temeli olmadan asil konuya gecmesi imkansizdir ne yazik ki. Yeri geldiginde aydinlatirim merak etmeyin

Temelini oturtmak icin dogru yerdesin. Zamanla buradan ogrendikce asil konulara gecmeye baslarsin. Eksik gedik var mi yok mu o zaman idrak edebilirsin.

Konu dışına çok fazla çıkıldı. Bu konunun amacı olayı tartışmak değil bir uyarıdır aslında. Bu yüzden konuyu kilitliyorum.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Misafir
Bu konu artık başka yanıtlara kapalıdır.
  • Similar Topics

• Zen Yaklaşımı : Hayat ve Ölüme Dair Düşünceler

[h=5]Hayatın diyalektiği, tüm gerçekliği kapsar[/h]Hırsımız, aşağılık kompleksimiz ve zayıflıklarımızı bazı davranış biçimleri ile őrtmeye, göstermemeye çalışırız. Aslında zayıflıkları, eksikleri ile yüzleşmeyen insan, gün gelir en küçük bir rüzgârda savrulur, dağılır gider. Öyleyse önce kendimizle, eksik ve yanlış davranışlarımızla yüzleşmeliyiz. Başkalarını eleştirmeden önce, aynaya kendi yüzümüze bakmalıyız. Ve gőrdüklerimizin üzerini őrtmemeliyiz. İnsan yalnızca dış dünyada savaşmaz aslında

, Yer: Felsefe

• Deniz Kızlarının Gerçek Olduğuna Dair

Deniz kızları, belinden yukarısı dişi bir insan görünümünde olan, ama aynı zamanda bir balık kuyruğuna sahip olan efsaneleşmiş düşsel inanışlardır. Dünya üzerinde birçok kültürde deniz kızları farklı, ama birbirine çok yakın şekillerde betimlenmiştir.         https://www.youtube.com/watch?v=xvX3GJDvJsc      

, Yer: İlginç ve Komik Videolar

• Antares’in izinde – antares, satürn mars temaslari ve güncele dair

ANTARES’İN İZİNDE – ANTARES, SATÜRN MARS TEMASLARI VE GÜNCELE DAİR   09 derece 46 dakika Yay’da bulunan Antares, Mars- Jüpiter doğasında, “Akrep’in kalbinde” ifadesiyle bilinen dört büyük kraliyet yıldızından biridir. Kelimenin Anti – Ares kelimelerinin bir araya gelmesinden oluştuğu söylenir. Anti – Ares, “The Rival of Mars” anlamıyla açıklanır yani “Mars’ın Rakibi.” Bu sabit yıldız aynı zamanda, “Batının Bekçisi” ismini de taşımaktadır. “Mars’ın Rakibi” olmak kolay değil elb

, Yer: Astroloji

• Varlık Davetlerine Dair Bir Kaç Video

Belirtmek istediğim iki nokta var öncelikle bu videolar bir arkadaşım tarafından youtube'dan derlenmiştir ve henüz inceleme fırsatı bulamadan direk sitede paylaştım. İkinci konuysa başlıkları görülen videoların hakkıyla anlatıldığını varsayarsak çok kıymetli ve bazı noktalarda tehlikeli bilgiler içerdiklerini düşünüyorum. Davetlere ve celblere dair sorularınıza cevap olacağını umuyorum, maalesef ki başlıklardan anlaşılacağı üzre ingilizceler. Ama talep olursa çevirisini yapabiliriz....   How to

, Yer: Paranormal Varlıklar

• Sarılmanın İlaçlardan Daha Etkili Olduğuna Dair 4 Bilimsel Kanıt

(Yol / The Way adlı facebook sayfasından alıntı yapıyorum... ) Sarılmanın İlaçlardan Daha Etkili Olduğuna Dair 4 Bilimsel Kanıt   Sarılmak bizi anında güvende ve mutlu hissettiren, basit görünen ama tahmin ettiğimizden çok daha büyük etkileri olan bir şey. Sarıldığınız kişinin kalp atışıyla uyumlanmak bilinçaltı seviyede iş görür ve kimi durumlarda ilaçlardan bile daha etkili olabilir. Hayatta en güzel şeyler en basit olanlardır diye boşuna dememişler. Şimdi gelin, sarılmanın (ve dokunm

, Yer: Sağlık

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...