Jump to content

En Son Ne Zaman?

Parapsikolog

Önerilen Mesajlar

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Zaman Üzerine

Zaman kavramının derinliğini algılama;   Neden olayların sondan başa gerçekleştiğini görmüyoruz? Fizik kurallarına göre böyle bir şey mümkün. Zamanın hikayesi nedir? Zaman hakkında ne biliyoruz? Zamanın akışı tek yöndeymiş gibi görünür. Sadece geleceğe doğrudur. İşte bu doğru olmayabilir. Saatler bize saatin kaç olduğunu gösterebilir, ama zamanın ne olduğunu söyleyemez. Einstein'ın zamanla ilgili radikal fikirleri... Einstein'e göre, zaman farklı hızlarda akabilir. Benim

, Yer: Uzay ve Gizemleri

• Yaşam enerjinizi kaybettiğiniz zaman nasıl bir yol izlersiniz?

Hayat denilen bu karmaşanın içinde savrulurken kendinizden uzaklaştığınızı hissedersiniz.Çevreniz,olumsuz gelişen olaylar veya hayal kırıklıkları vs.. Kendinizle başbaşa kaldığınızda bu sürükleyici girdaptan kurtulmak adına kendinizce geliştirdiğiniz bir takım teknikler olabilir.Sizler bu durumda nasıl bir yol izlersiniz?

, Yer: Neo-paganizm & Wicca

• Zaman ve Zemin Kayması

http://www.evreninsirlari.com/sayilar/s41/s5_files/image002.jpg Yukarıdaki ilginç resim 1919 senesinde çekilmiş ve ilk defa 1975 de Sir Victor Goddard bir emekli Royal Air Force ( İngiliz Hava Kuvvetleri ) subayı tarafından. Bu resim Goddard’s uçuş takımının resmi. Buradaki ekip Birinci dünya savaşında HMS Daedalus gemisinde İngiliz Donanmasıyla katılmıştı. Resimde ekibin resminin sol tarafında yukardan 4 sırada oradaki pilotun arkasında görünen bir hayalete ait resimdir. BU Freedy J

, Yer: Paranormal Olaylar

• Uzay - Zaman Dolaşıklığın Bir Ürünü Olabilir

http://i.hizliresim.com/j6VA5L.jpg   İki araştırmacı, fiziğin önde gelen kuramlarından olan genel görelilik ile kuantum mekaniği arasında potansiyel bir köprü keşfetti ve bu da fizikçilerin uzay ve zamanın doğası hakkında yeniden düşünmelerini gerektirebilir.   Albert Einstein’ın genel görelilik kuramı, kütleçekimi uzay ve zamanın geometrik bir özelliği olarak tanımlar. Bir nesnenin kütlesi ne kadar büyükse, uzay-zamanda yarattığı bükülme o kadar büyük olur ve bu bükülme kütleçekim olarak his

, Yer: Bilim & Teknoloji

• Uzun zaman sonra Şamanizm

Selamlar herkese uzun zaman oldu foruma girip gezinmeyeli yeniden foruma dahil olmaya karar verdim. Şamanizm üzerine birlikte araştırma yapabileceğim birilerini arıyorum birlikte kendimizi geliştirmek adına ve bu inanca mensup veya mensup olmak isteyen merak eden kişilerle birlikte yürümek istiyorum ve araştırmalarımızın sonucunda bilgilerimizi merak edilen her ne varsa paylaşmayı isterim bu konu altından iletişime geçebiliriz.

, Yer: Dinler ve İnanışlar

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...