Jump to content

Sizi En Çok Korkutan Korku Karakteri Hangisi

schizophrana

Sizi En Çok Korkutan Korku karakteri Hangisi ?  

256 üye oy kullandı

1. 1. Sizi En Çok Korkutan Korku karakteri Hangisi ?

• Şeytan / The Exorcist'den Regan
      45
    • Halka / The Ring'den Samara
      68
    • Elm Sokağı Kabusu / The Nightmare On Elm Street'den Fredy
      38
    • Haloween'den Michael Myers
      5
    • 13. Cuma / Friday 13'den Jason
      6
    • Teksas katliamı'ndan Leatherface
      14
    • Sapık 7 Psycho ' dan Norman Bates
      4
    • Şeytanın Ölüsü / Evil Dead'den Ash
      2
    • Çocuk Oyunu / Child's Play'den Chucky
      20
    • Diğer
      54

Önerilen Mesajlar

o samara karısını değil kuyuya yanardağa hapsetsen yine kurtulur ne şirrettir o koskoca adam olduk bacak kadar velet kafa tutuyo :) bi çarpsam ağzı burnu yapışacak ama yine de tırsıyoruz yapacak bişi yok.Ben öyle bir kuyu tırmanış görmedim oyun hamuru gibi.Sokaklarda yeni çıktı ya şu takla atan örümcek adam.Atıyosun cama yapışıo sonra yapışa yapışa aşağıya iniyo samara'nın ki de o hesap.Nedir derdi anlamadım git ölmüş ananı bul ondan intikamını al bizim ne günahımız var çok doldum arkadaşlar :) :) :) hele daha ilginç bir anım var onu da paylaşmak istiyorum.Normalde korku filmlerinden zerre tırsmam ama bu velete gelince elim ayağım birbirine dolanıyo.Halka 2 yi izleyelim diye diretti arkadaşlar.Kırmayalım gidelim dedim.Gittik filmden çıktık benim adrenalin 1248918924 oldu tabi.Siyah uzun saçlı velet görsem oracıkta doğrayıp hürriyet gazetesinin 3. sayfasına malzeme olucaz o derece :) neyse :) eve geldim arkadaş olm samara yanında bak arkanda diye beni tırstırmaya çalışıyo aklı sıra.Bizim ev ahalinden annemde hiç adeti değil beyaz gecelik giyeceği tutmuş uyku saati olduğu için gece 4 fln saçlar açık simsiyah mortişya edıms gibi dolanıyo evde :) meğersem su içmeye kalkmış.Bi de annemin bir huyu var kapı çalma diye birşey yok 0.12741782 sn de kapıyı açabiliyo.Neyse tam bu samara muhabbeti geçerken elektrik kesildi.O sırada da annem daaaaaaan diye kapıyı açtı içeri girdi o beyaz gecelikli haliyle işte o an dedim ki allahım al canımı da kurtulayım bu ızdıraptan.O gün bugündür Emre sen hiç içine kaçtınmı diye sordular mı bu anımı anlatıyorum.Gülüyoruz :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

süpermiş emilodecarro yaa :rofl: böle kötü denk gelmeler adamı etki tepki olayına katil eder walla :D benm başımada benzer bi olay gelmişti ablamı yaratık sanmştm gecenin köründe çığlığı basmştm tabi ananemde bizdeydi kadın o gündür bugündür kalmaya gelmio artık :D bide ben karşımda dikilirken ona doğru bi adım atıp azcık eğilip bakmştım dikkatlice sora tabi çığlığı basıp geriye döndüğüm gibi topuk :rofl: ew ahalisi tabi şok we korkulu gözlerle bana bakıyo haç hafta ewde dalga konusu oldum :ermm:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şeytan / The Exorcist'den Regan

Nihayet benimle aynı fikirde olan biri çıktı :) Herkes Samara demiş :rolleyes:

http://img2.timeinc.net/ew/dynamic/imgs/050124/19831__exorcist_l.jpg

http://img2.timeinc.net/ew/dynamic/imgs/071029/horrormovies/exorcist_l.jpg

http://www.best-horror-movies.com/image-files/exorcist-spider-girl.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

valla hem bu yazan filimlerin hepsini hemde daha 200den fazla korku yada bu tip filmler izledim çocukluğumdan beri izlerim ve çok severim ama şimdiya kadar hiç çok korkmadım etkilediler beni tabikide ama öle çok korktuğum olmadı küçükkken hariç tabi ama o fredy filmine gelince hayal mayal hatırlıyomda mide bulandırıcı bişeydi bikere herif o pis ellerinden kaybediyordu 1,2,3,4 fredy ortaya çıktı diye bir dyalog vardı hatta hiç unutmam :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

emiliodecarro senin anıya bittim:rofl: arkadaşa benzer bişey yaşatmıştık o samara yüzünden:blink:

Fredd yi işaretlemek isterdim ama ondan korkmuyorum daha cok hayranım:D:D

feci şekilde katılıyorum geceyuruyen ben bunların hepsine gülmekten ölüyorum ama freddy nin yeri ayrı:D varmı böyle bi karizma:clapping::p

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...