Jump to content

Senin Gözlerin Ateş, Benim Ruhum Ağaç/ Erik Axel Karlfeldt

Kinyas

Önerilen Mesajlar

Senin Gözlerin Ateş, Benim Ruhum Ağaç

Senin gözlerin ateş, benim ruhum ağaç sakızı ve ırmaklar.

Bir çıra gibi tutuşmadan, uzaklaş benden!

Kutusunda dünyanın tüm şarkıları saklı bir kemanım ben,

Çıkar şarkıları ve çal, nasıl ve hangisini istersen.

Beni bırak, ama dön bana! Hem yanmak hem serinlemek istiyorum

Ben tutku ve özlemim, hazan ile ilkyazın kavuşumdaki konuk.

Gerilsin teller, şarkı söylesin sarhoş ve çılgınca

Aşkla geçen yıllarım aşkına son bir şarkı işte kahkahalarla.

Beni bırak, ama dön bana! Bir hazan akşamı gibi yanalım;

Fırtınaların sevinci esip duruyorken içimizde-

Duruluncaya dek ve akşam karanlığı inerken gözden

yitiyor adımlarınla

Ve sen, benimle gelen en son

ateşli gençliğim aşkına.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• allahın belası benim haritam

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji, bilimlerin en eskisidir.   Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir. Sonuçta nasıl hareket edeceğiniz, neler yapacağınız hepsi sizin iradeniz içindedir. Gezegenlerin iyi açılar

, Yer: Astroloji

• Bu İsim Senin Neyin Oluyor?

Şu gnosis cafeye bi oyun açmadan ölmek istemiyorum... Arkadaşlar ; bir üst kullanıcı bir isim yazacak, o isim sizin neyiniz oluyorsa yazacaksınız komşu dahi olabilir veya tanımıyorum gibi bir cevap verilmeyecek ondan sonra da yeni bir isim yazacak, anlaştık mı???   Ben başlıyorum... Erdem....

, Yer: Forum Oyunları

• Ağaç Büyüsü

Cadılıkta ağaç kültü oldukça önemlidir. Ağaçlar ve ormanın gücü sadece sihirlerinden değil aynı zamanda kadim bilgeliklerinden gelir. Yaşam ağacı tasviri ile bildiğimiz üzere ağaç bütün alemleri birleştiren ve yaradılış mitlerinin merkezinde yer alan bir unsurdur. Her cadı muhakkak ağaçlarının gücünün farkında olmalıdır. Bu farkındalığın bir adım ötesi, cadılıkta ağaç büyüsü altında geçen ağaçların sihri ve varoluşlarının sırlarıdır. Bu dönem ağaçlar çok önemli olduğu için ve özellikle siyasi an

, Yer: Witchcraft

• Ağaç takvimi

Merhaba Arkadaşlar,   B.O.S olusturmaya basladıgım donemlerde ağaçlara karşı özel bir ilgim vardı. Ağaçlar çok eski zamanlardan beri özel bir ili alanına sahipti çunku onlar çok uzun yasıyorlar birçok olaylara şahitlik ediyorlar,onların da ruhları ve güçleri var birçok enrejiyi uzerlerinde barındırıyorlar.Eski insanlar onlarla ilgili iletişim içinde olmayı başarmışlar buyulerinde onlarddan faydalanmışlardır.Perilerin de agaçlara karşı ilgilerini hepimiz bilmekteyiz zaten.Zaman geçtikce mo

, Yer: Neo-paganizm & Wicca

• Ateş Varlıkları – Semenderler

http://batiniler.com/wp-content/uploads/salamanderfirefull-300x288.jpg   Semenderler atletik, hızlı hareket eden, ateşli, saldırgan, istekli, kontrol edilmesi zor, bağımsız, bazen şiddete meyilli, çabuk kızan, fevri, dürüst, güdüsel, dobra, tartışmacı varlıklardır. İş yaptırmada çok iyi olabilirler, çünkü iş üstlenmede büyük bir enerjiyle hareket eder, zor işleri daha çok severler, ne var ki kendilerine emredilmesin sevmezler ve başladıkları işleri bitirmezler. Uzun süreli, sabır gerektiren işl

, Yer: Paranormal Varlıklar

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...