Jump to content

Önerilen Mesajlar

(Duru Görü hakkındaki sorularınızı bu başlık altında sorabilirsiniz, ayrı başlıklarda sormaya gerek yok. Sirius)

--------

Aradaşlar çakra açmak için durugörü yeteneği gerekiormuş bende biraz çalıştım ama istediğim şeyleri göremiorm Ne yapmam gerek bilmiorm ama

Çok kücükken Yani epey kücükken evimizin balkonuna çıkardım çok gsl di ağaçlar filan vardı:p

Orada oturur gözlerimi kapatırdım ve uzayda dolaşıyormuşum gibi bi görüntü gelirdi ardından şekiller-Vs vs bi keresinde cok iyi konsantre oldugumda birilerini gördüm sesleri bile duyabiliyordum ardından bunu kontrol etmeye başlamıştım öle şeler hatırlıyorum bilgisayar oyunu gibi kendime oyunlar yapmıştım:DCocuqluq işte şimdi anlamadıgım bu durugörü yeteneğimi varsa nasıl bi düzeyde?

Şimdi çalıştıgımda da bi göz görüorm göz bebekleri mor ..Ardından tuhaf şekiller gelior ama istedigimi göremiorm ne yapmam gerek:(

sirius tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

forumda durugörü ile ilgili birçok şey mevcut... herşeyi yapmanıza rağmen olmuyor ise ya uygulamada bir hata yapıyorsunuz (ki durugörü uygulamasında yaptığınız bir hata bir başkası tarafından gözlemlenemez bu yüzden yine kendi başınıza bulmanız gereken bir hatadır) ya da gerek felsefi gerek fiziksel olarak (sağlıksız, iyi oksijen alamayan ve karamsar bir ruh hali işi zorlaştırır) hazır değilsiniz demektir.

bir de şunu söylemek istiyorum; durugörü, telekinezi gibi işler herkesde çok farklı zamanlarda açığa çıkar... bu yüzden en azından 2 yıl, her gün düzenli olarak çalışmadan başkalarının verdiği öğütlere göre hareket etmeyin; bu sizin gelişiminizin sıfırdan başlamasına sebep olabilir. her yöntem kişiseldir bunu unutmayın. kendi yönteminizi geliştirene kadar, yarattığınız her sistemi en az 2 ay her gün düzenli uygulayın, eğer 2 ay sonunda en ufak bir ilerleme kaydedemediyseniz meditasyon yaparak sisteminizin sizi harekete geçirmesini beklediğiniz ancak işe yaramayan kısmını belirleyin, zihninizin nasıl daha iyi açılabileceğini keşfedin (ki bunu yanlız ama yanlız siz bulabilirsiniz). yeni bulduğunuz sistemi de en azından 2 ay her gün düzenli olarak uygulayın... bu şekilde size doğru olan yöntemi bulacaksınız :)

--------------------

çakra açmak için birinci seviye durugörü yeteneği gerekiyor bu arada (yani görmek istediğiniz şeyi gözünüzün önüne getirebilmek) yeterlidir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

usta benim durugörü yeteneğim 0 dı yani gözümü kapadıgımda hiç bir görüntü gelmiordu şimdi gelior pek net deil ama şekiller görmeye başladım ama istedigim görüntüleri görmek için ne yapmalıyım böle bir şey arıorm bu konuda yardımcı olabilecek varsa artık istedigim şeyleri görmeyi öğrenmek istiorm:ermm::)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

o zaman dün eklediğim kontrollü meditasyon dersini indirmeni tevsiye ederim.... bir ay boyunca uykunun olmadığı zamanlarda loş bir ortamda dene o uygulamayı, orada benim kontrolümde imgeleri gözünün önüne getirmeye başladığında çakra açma için de sorunun kalmayacak ki birkaç gün içinde yine sesli olarak çakra açma meditasyonu da ekleyeceğim:) buradan bakabilrsin o konuya http://www.gnoxis.com/forum/farkindalik/23883-kontrollu-meditasyon-kristal-magara-meditasyonu.html#post316717

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar ben durugörü yapmaya calıştım oldumu bilmiyorum ama üçüncü gözümle göremiyorum ,üçümcü gözümle bakmaya calıştığımda simsiyah oluyor fazla zorladığımda ise beyaz bi ışık siyah oluyor böle tuhaf simgelere dönüşüyor mesela tvde televizyon bozuksa hani beyazbişey gider gelir ya öyle oluyor simsiyahn içinde gidip geliyor beyaz ışık ... Birde illaha üçüncü gözlemi durugörü oluyor ,mesela ben üçüncü gözüyle bakmadan bazen işte bu renk giymişşin oje sürmüşşün yanında birileri var kapalı bir ortamdasın diyorum tutuor bazen tutmuyor . Aileme anlatığımda güldüler bana önemsemediler ciddiye almadılar bende daha sölememeye karar verdim . Mesela arkadaşa dedimki birden ona kadar bisayı tut .Tuttum dedi 3 dedim bildin dedi attın tuttu dedi ikinci kez aynısı yap dedim 6 dedim yok dedi tam içimden 3 diyecektimki msneye yazdı dediki 6 tutmuştum vazgeçtim ... Kaygılanıyorum şimdi sormak istediğim şey benim hislerim kuvletlidir ama durugörü yapabiliyormuyum yoksa yapamıyormyum ? BUnlar durugörümü ??

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

o sayı tutma telepati oluyor fakat gözlerini kapattığında ise simgele ve imaje ettiğin cisimleri gördüysen durugörüdür diye biliyorum ben

şimdi telepati karşındakinin aklından geçenleri okuyosun fakat durugörüde imaje ettiğin şeylerden görüyosun biri görsel biri düşünsel

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Durugörü yapmak için 3.göz çakrasına yönelmek lazım.Benim durugörü yeteneğim çakra açmadan önce ortaya çıktı.Daha sonra çakra açtım ve dahada gelişti.Tavsiyem çakralarını aç.....Durugörüyle şans oyunları oynanabilir ama bunun için geleceğe yönelik durugörü yapmak lazım buda biraz zor.İlk başlayanlar şuan için durugörü yapsın yani arkadaşım şun ne yapıyor nerde geziyor v.s direk olarak acaba gelecekte arkadaşım ne yapacak acaba geçmişte arkadaşımın başından hangi olaylar geçmiş diyerek bakmayın.Dediğim gibi şimdiden başlayın sonra geçmiş sonra gelecek...Bu adımı uygularsanız başarılı olursunuz.....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

durugörü yapmak çoğu kişinin sandığı gibi uğraştırma gerektirmiyor, iç sessizliğinizi yakalarsanız her türlü vizyona açık olursunuz yani görüntü ses vs her şeyi algılayabilirsiniz. tek yapmanız gereken huzurlu ve içinize dönük olun. ayrıca çakraların açılması da geliştiriyor diyorlar ancak şahsen pek bir bilgim yok o konuda.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tmm abi durugörü seninki.bende konu açmıştım öyle yapıyorum.msnde konuşurken duruyorum odaklanıyorum arkadaşımın odası görüyom orda gördüklerimi söylüyorum doğru biliyorum.ama genellikle aynı sorular soruyom arada bi net gördüklerimi yazıyom o kadar.msnden bu kadar oluyo:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar daha önce hiçbir çalışma yapmadan kendi kendime durugörümü keşfettiğimi yazmıştım.Zaten 6 yaşından beri vardı ama farkına varmıyordum.Bir 3 aydır filan durugörümün farkındayım.Ama şimdi yavaş yavaş körermeye başladığını hissediyorum.Sürekli durugörü yapıyorum.Evde gözler kapalı dolaşıyorum ama 3. gözümün kapanmasından korkuyorum ,lütfen yardım edin ! :'/

--------------------

Arkadaşlar yardım edin duvarların arkasını filan başka bir yerdeyken başka bir yeri gözlerim kapalı etrafı filan çok bulanık görüyorum.Ama durugörüm geceleri daha güçlü oluyor.Sabahları o kadrcık az ki.Yardım edin durugörü elden gidiyoooooooooor!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ilk önce durugörü köreliyor dersen gitmeyeceği varsada gider.olumlu düşünme bu işin en önemli kısmı.sonra 3. göz davasını çeşitli konular var hatta benim açtığım konuda var. http://www.gnoxis.com/forum/ucuncu-gozu-acmak-25370.html hatta yorum olarak "benim zaten doğuştan açık" demişsin :) bidaha okumanı tavsiye ederim.mesela benim kendi tekniğim var onu kullanarak kendini geliştirebilisin.ben öyle yapıyom. http://www.gnoxis.com/forum/kendi-teknigim-31326.html .. şimdiden kolay gelsin.bişeye takırlsan pm at..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yok kapansada bir anda acılır :D korkma yani.. benimde istemsiz olarak durugörüm kapanıyor ne hikmetse zorladığımda tekrar görüyorum yada böle anlık görüyorum ama istediğim zaman olmuyor bir ara korktum bende kapanacak normal insan olacam diye fakat kapanmıyor :D kapandığını sanırsın ama kapanmaz : )

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu işin sırrı içindeki enerjidir. zaten keramet sahibi insanlara bakın hepsi coşkulu enerjisi yüksek insanlardır. bi kere coşuyu elden bırakmiyacaksın. eğer kapanıyor dersen negatif enerji yüzünden gerçekten kapanır(tamamen değil, negatif enerji boyunca). enerji de coşkudur, şevktir, heyecandır, sevmeyi bilmek ve sevginin gücüdür. işten enerjinin sırrı. akışına bırak, kasma. bu gücün her daim sende oduğunu unutma. kadere teslimiyet şarttır kişisel gelişimde.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşım önce korkularından kurtul,eğer kurtulmazsan onları çekersin ve yeteneğini kaybedersin.Kaybetmekten korkma gece artıyor demişsin belki de yenilenme dönemindesin..

Ve güç aşığı olma güç hiçbişeydir madem sende bu yetenek var sana öyle sağa sola bak diye verilmedi senin ne şekilde bunu kullandığına bakılır eğer sen bunu boş şeylere harcarsan zamanla körelir...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yok etmek dediğimiz onları yani negatif düşünceleri beyinden atmaktır.ve bunu sevgi,hoşnutluk,güven,iyimserlik,yardımlaşma gibi unsurlarla atabilirsiniz.örnek vermek gerekirse eğer olumsuz düşünceler içindeysen birine yardımda bulunarak mesela sadaka vererek mutlu olabilir ve içinin ve düşüncelerinin pozitif olmasını sağlayabilirsin.yada meditasyon yaparak bedeninizi ve beyninizi,düşüncelerinizi pozitifleştirebilirsiniz..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sağlıklı bi imgeleme (durugörü) yapmak için öncelikkle beyin dalgalarını iyi bilmeyi ve kontrol etmeyi öğrenmelisiniz (devamlı pratik yaparak) en etkili ve iyi imgeleme teta seviyesinde olur , devamlı pratik yaparak geliştirebilirsin kendi, (üstelik teta dayken sürekli uykum geliyor uykuya mücadele olmaktan imgeleme yapamıyorum diyorsan da çapa yaparak bunu da yenmiş olursun) , bence imgeleme konusunda bi müddet çalış ondan sonra çakra açılımlarını ve farkındalığa geçiş yap derim

--------------------

+ olarak bi kitapta önerebilirim sana ki içinde seni merak ettiğin ve istediğin konularda 100de100 tatmin edicek bilgilerde var = BEYNİN GİZLİ GÜÇLERİ

Siyah karlaR tarafından düzenlendi
Ardarda Atılan Mesajlar Birleştirildi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...