Jump to content

Olacak Olayları Tahmin Edelim

hexagram

Önerilen Mesajlar

Bu "tahminleri" yaparken de aslında bir deneyim yaşayacağımış olacağız..

Tahminleri yapma şekli size bağlı,sitede de bu konuda yeterli bilginin mevcut olduğunu düşünüyorum... (sanırım bu sitede de mevcuttur...)

Yapılması gereken tek şey,hangi yöntemle "tahmin " yapacaksanız yapın,yapacağınız "tahminler" "genel" bir "tahmin" olmalı...

Yani "abim 1ay sonra kaza geçirecek" demek "tahmindir" ama geneli ilglendirmiyor,bu yüzden geneli ilgiendiren "tahminler" yapılacak.

Örn; şu tarihte şu yerde deprem olacak...

şu tarihete şu yerde şu felaket olacak...

şu tarihte önemli bir kişiliğin başına şu gelecek...

Bunun gibi önemli olaylar tahmin edilecek,ünlü kişilik derken sertaç ortaç kimseyi ilgilendirmiyor,en azından pek ciddi bir olay olmasa gerek...

bu bir meydan okuma vs değildir,sadece bu konuda yeteneği olan kişilerden bir ricadır,çünkü mesajlar arttıkça elimizde geleceğe dair bir döküman oluşabilir :)

ilk açılışı ben yapayım:

2007 yılında genel olarak tedirginim..

Kişisel olarak ilgilendiren bazı düşüncelerim var ama buraya yazmıcam.

2007yılının muhtemelen nisan,mayısa,haziran(hangi ay olduğunu unuttum:( ) aylarından birinde,muhtemelen akdenizin doğusunda bir deprem olabileceğini düşünüyorum.

Çorum şehri için de bir deprem bekliyorum,zaten çorumdan giren bi ben varım,vay halime :D

Akdenizdeki için şehir belirteyeiceğim...

Akdenizin doğusundaki için 6 gibi bir şeiddette deprem bekliyorum,çorum içinse 4.3 giib bişey bekliyorum.

Hayırlısı neyse o olsun : )

Ayrıca akdenizin vs. deprem haritasına bakmadım,hem zaten mutlaka olacak diye bişey yoktur,bunlar "tahmin",zaten geleceğin gerçek bilgisinin kimde olduğunu herkes biliyor sanırım...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2015 senesinde veya bir kaç sene sonrasında Haşhaşinler tekrar dirilecek. Şuan Tapınakçılar hala duruyormu bilmiyorum ama İtalya'da birden ortaya çıkacaklar. Eğer şuan varlarsa şimdiki formatlarından çok farklı olarak. Bu iki grup tıpkı Eski zamanlardaki gibi tekrar bir araya gelecek ve bu iki örgütün zamanında ortaya çıkardığı ve sonradan kaybolduğuna inanılan okült bilgilere, büyük sırlara tekrar ulaşılacak. Başta Kilise, Şövalyeleri dışlayacak ve Kafir ilan edecek. Aynı zamanda Haşhaşinler'de Müslüman dünyadan dışlanacaklar. Ve bu iki grup eski taktiği yine uygulayacak; Din örtüsü altında sırrı devam ettirme... Nitekim başarılı olacaklar. Hristiyan dünyasında Şövalyeler, Müslüman dünyasında ise Haşhaşinler inanılmaz sempati uyandıracaklar. Taki kanlı eylemlerini faliyete geçirene kadar...

Şövalyeler batıda ellerinden geldiğince önemli vede stratejik mevkileri ve noktaları gerek devletlerde gerekse askeri alanda gizlice teker teker ele geçirecek. Haşhaşinlerde bunun aynısını doğuda yapacaklar. Gizlice vede sinsice...

Haşhaşinler bunlara ek olarak Neo Assassinleri geliştirecek. Bunlar son teknolojiyle donatılmış birer suikast makinesi olacak. Hem Şövalyelerin hemde kendilerinin karşısına çıkan lider ve önderleri ortadan kaldırmada son derece kararlı olacaklar. Ölümden dahi korkmayan bu insanlardan ürkemeye başlayanlar birer birer boyun eğecekler. Şuan için tanıyıp tanımıdığı herkesi mason olarak iddia edenler gelecek nesilde Şövalye yada Haşhaşin olarak iddia edecek...

Kısacası tarih tekerrür edecek...

Hele bi o dönemlere gelelim daha sonrası için yeni tahminler gelir :thumbsup:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tapınak Şövalyelerinin yalancı katolik kilisesi tarafından yapılan tanıtımı görüyorum ki herkesi etkiliyor...Tapınakçılar şeytana falan tapan bi yapılanma değildir...Tapınakçlarla ilgili bilgileri kilise etkisindeki yayınlardan alırsanız tabi sizin kehanetleriniz de bu bilgiler üzerinden oluşur...Herkesin görüşüne saygı göstermek lazım ama tapınakçılarla ilgili bi yanlış kanıya ben bi kaç yerde daha değinmiştim...Yine o yüzden söleme ihtiyacı duydum...Umarım laflarım kişisel algılanmaz...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tapınakçıların şeytana taptığına inanmakmı? Hayır ben bu şekilde düşünmüyorum. Öğretilerinin din örtüsü altında devam ettirmek derken onu kastetmedim. Geçen bi kitapta İsmaili Haşhaşinlerle yakınlaşma sebeplerinde biri olarakta inançları gösterilmişti. Bahsedilen inançsa hiçde şeytana tapmayla alakalı değildi :) Onu tam hatırlamıyorum ama Haşhaşinler için; Tanrı'ya hiçbir inanç sisteminin ulaşamayacağını düşündükleri için, yani bütün inançların eksik olduğunu düşündükleri için Herşey Serbesttir düsturunu kullandıklarını biliyorum. Belki Tapınakçılarda bu şekilde düşünüyorlardı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Siber lafım senle ilgili diil:)Hazır laf açılmışken toplumun genelindeki bu yanlış anlamaya değinmek istedim...Tapınalçılar gerçek hristiyanlığa inanır...İsa'nın çarmıhta öldüüne falan inanmaz ve daha da önemlisi kilisenin tapıolar baphomet dedikleri şey aslında İsa'nın müjdelemiş olduğu Hz.Muhammed'den başkası değildir...İnanıp inanmamak tabi yine insanlara kalıo..Neyse bu konuyu genişletmek istersek tapınakçılarla ilgili başlkta konuşuruz konu dağılmasın...Kolay gelsin herkese:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

white ilginç bi tez tapınakçılara baphomet konusunda kilise tarafından yakıştırmalar yapıldığını duydum ve baphomet Muhammed ile aynı kökenli olduğunuda okudum.ama dediğin gibi ayrı bi konu o.

2007 de özellıkle türkıye için iyi geçmiyeceğini düşünüyorum bu bir kehanet değil bugün görünen özellikle siyasi açıdan görünen gelişmeler 2007 nın hiç te iç açıçı geçmiyeceğini düşündürüo insana...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ilk mesajı atan olarak 2007den lafı başlattığım için sanırım sadece 2007içintahmin yapılmasını istemişim yada konu sadece 2007 gibi olmuş :)

sadece 2007değil yakın gelecek de olabilir,08,09,10..

tabi daha ilerisi için tahminler yapsak da o günleri görebilirmiyiz göremezmiyiz bilemiyorum :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2007 yılında Tayyip başbakan olamayacak, hükümet değişecek ve Sezer tekrar cumhurbaşkanı olacak. AKP dışında kazanacak olan siyasi parti CHP de olmayacak. Ve erken seçim olacak.

2007 yılında genetik alanında kök hücre teknolojisi gelişecek. İlk yapay organ çalışmaları yapılacak

Yine önümüzdeki yıl ciddi mantıklı ve sanal beyne sahip robot yapılacak.

2008-2009 yıllarında AB yolundan vazgeçeceğiz. (yada giremeyeceğiz)

gerçekten eğlenceli geldi bana bilgisayarıma kaydettim bakalım ne kadarı tutacak. Şurada 5 dakikada bir tarafımızdan uydurduğum olasılıklardan biri bile tutarsa gerçekten ilginç olur diye düşünüyorum :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ya iyi de arkadaşlar bunlar biraz tahmin olmuyor mu:)Yani kehanet dediğimiz biraz daha derin bi mewzu....Tüme varımla bunları herkes söler bana kalırsa...Tabi sizin bileceğiniz iş....

evet katılıyorum,zaten ben tahmin kelimesini tırnak içinde yazdım ve tahminden kastımı da belirttim...

Bir yöntemi olmalı bu işin,ama herkes aynı yöntemi kullanmaz,kimisi sadece hislerine güvenir kimisi durugörü yaparr vs..

ama atıyım bakalım tutuyo mu diye yazıyosanız bence yazmasanız daha iyi :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

israil ve amerika daha çok kan dökebilmek için iran,suriye yada türkiyeye saldıracak, muhtemelen ilk plan iran olur.

kuzey ırakta ki kürt devleti tanınacak, rumlara tüm liman lar açılacak ama ab ye giriş olmayacak.

türkiye seçim yüzünden dış ilişkilerini askıya alacak,cumhurbaşkanı tayyip olacak, asker sesini çıkarmayacak.

hülya avşar trafik kazasında ölecek türkiye gündemsiz kalma korkusuyla günlerce yas tutacak.

saddam hüseyin ile abdullah öcalan inlerinde geberecek, nedeni bilinmeyecek,

iyi oluyomuş böle sallamak, nostradamus gibi hissettim kendimi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bişey olmaz, olaylar bizim gördüğümüzün dışında perde arkalarında cereyan ediyor, tayyipin tesettürlü rejim gibi bi derdi olsaydı şimdiye kadar elli kere al aşağı edilirdi, bu arkadaşlar oturup anlaşmalarını yapıyor bize de kukla gibi onların gereksiz sürtüşmelerini tartışıp vakit öldürmek düşüyor. hiç birşeyin göründüğü gibi olduğuna inanmıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sanırım halen kimse kehanetle tümevarım ve tahmin yöntemlerinin ayırımına varamamış...Suriye,iran falan saldırılma ihtimalinin ben kehanet tarafını pek çözemedim en azından bi bunu söliim ...Neyse hepinize iyi tahminler kehanet durduğu yerde duruyo zaten:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

o zaman şunu rica ediyorum:

eğer buraya yazacağınız "tahmin"in bir yöntemi yoksa,sadece mantığınızla yada sallamayla yapacaksanız lütfen yazmayın...

Eğer yazılırsa modlardan ricam konunun kapatılması,eğlence olsun diye açmadım ben bu başlığı...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...