Jump to content

Kişiliğinizi İfade Eden Renk Hangisi? Neden?

astralruh

Kişiliğinizi ifade eden renk hangisi??Neden??  

243 üye oy kullandı

1. 1. Kişiliğinizi ifade eden renk hangisi??Neden??

• Kırmızı
      39
    • Sarı
      11
    • Mavi
      53
    • Yeşil
      13
    • Turuncu
      10
    • Mor
      38
    • Diğer
      79

Önerilen Mesajlar

siyah siyah siyah ama o ankette neden yok siyah onu anlamıs degilim:D:D

siyah huzur verir bana...rahatlamak icin saatlerce bombos siyah ekrana baktıgım gunleri bilirim :confused: seviyorum siyah ı:D

kırmızıyıda siyahın icinde olursa seviyorum :blink:

siyahla beyaz renk değil derler ya ben de ndan koymadım:D:D

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Neden - Çünkü

başlıktanda anlaşıldığı gibi bir üye neden........... diyecek alttaki çünkü........... diyecek ama biraz komik yapalım mümkünse komik yapalım     neden küresel ısınma başladı???

, Yer: Forum Oyunları

• Yükselen Burcunuz Hangisi?

Doğum anımızdaki en önemli 3 noktadan biri ve belirlenmesi en hassas olanı yükselen burçtur. kendi yükselen burcumuzu işaretleyip sitedeki yoğunluğun hangisinde olduğu merakımı gidermek istedim... bilmeyenler bazı bilgilere sahiplerse öğrenebilirler...yardım edebilirim. Emin olmadan işaretlemeyin!     http://www.gezinet.net/images/burc.gif

, Yer: Anketler

• Kişiliğinizi öğrenmek ister misiniz?

KİŞİLİĞİNİZİ ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ? Size uygun olan resmi seçin sonra aşağıdaki açıklamasını okuyun, Aşağıdaki resimler psikologlar tarafından ortaya çıkarılmış. Defalarca test edilmiş, şekiller ve renkler değişerek bugünkü halini almış. Hangi resim size yakın geliyorsa seçin, 9 ana karakterden hangisi size uyuyor bulun.           1. İçedönük - Hassas - Kolay etkilenen   Kendinizle ve çevrenizle ilgili düşüncelere etrafınızdaki çoğu kişiden daha sık ve daha derin bir şekilde dalıyorsu

, Yer: İnsan Psikolojisi

• Hayatımın Anlamı Ne ? Neden Yaşıyorsun ? Anket!

Merhaba Sevgili Gnoxis Ailesi;     -Kimimiz bazen mutlu olduğunda, -Bazen mutsuz, -Bazen her şeyini kaybettiğinde, -Bazen ise artık arzulayacak bir şey bulamadığında, -Anlamsız bir eksiklik hissi içerisinde, -Hatta kişi artık ölümü arzulamaya başladığında, -Hiç Bir Şey Yokken Bu Sorunun Akla Gelmesi,     Sorduğu bir soru "Hayatımın Anlamı Ne?" sorusunu cesaret edip kendine sormakta, cesaret etmekte çünkü bu soru cevabı keskin, net veya hemen bulunabilecek bir soru olmadığı için

, Yer: Felsefe

• Konularım neden açılmıyor?

Forumda son 6 aydır hiçbir yeni konu açılmıyor bu berbat yönetimin sebebi nedir?

, Yer: Site Kullanımı

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...