Jump to content

Üstteki Kişinin Nickine Baktığınızda İlk Aklınıza Gelen Şeyi Açık Açık Yazın!

nightmore

Önerilen Mesajlar

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Enochian ile istenilen kişinin rüyasına girmek...

Enochian, yani "Meleklerin kullandığı dil" anlamına gelen söz konusu alfabeyi kullanarak bir başkasının, hedef kişinin rüyasına girmenin mümkün olduğu söylenir. Doğrulu veya yanlışlığı konusunda kesin bir yargıya varmayız çünkü yapılan yorumlarda kimilerinde işe yararken kimilerinde herhangi bir etki göstermediğini gördüm. Şansınızı deneyip tecrübelerinizi paylaşmanız umuduyla konuyu açmaya karar verdim. Aşağıda vereceğim görselden de görebileceğiniz üzere uygulanması gayet basit bir işlem.  

, Yer: Witchcraft

• Etkilendiğiniz Şiirleri, Dörtlükleri Yazın

ben kendimle başlayayım   BAYRAMLAR BAYRAM OLA   Güneş yükselmeden kuşluk yerine Bir adam camiden döndü evine Oturdu sessizce yer minderine   Kızı “Bayram” dedi, yalın ayaklı Adam “Bayram” dedi, tam ağlamaklı..   Eli öpüldükçe içi burkuldu Konuşmak istedi, dili tutuldu Güç belâ ağzından bir “off! ” kurtuldu   Oğlu “Bayram” dedi, sırtı yamalı Adam “he ya” dedi, gözü kapalı..   Düşündü kış yakın, evde odun yok Tenekede yağ yok, çuvalda un yok Yok yoka karışmış; tuz yok, s

, Yer: Şiir

• Üstteki üyeye miras olarak ne bırakırdın

Oyunumuz basit Üstteki üyeye miras olarak ne bırakırdın

, Yer: Forum Oyunları

• Sihirli Bir Değneğin Olsa Üstteki Kullanıcıyı Neye Çevirirdin?

sihirli bi değneğiniz olsa üstteki kullanıcıyı neye çevirirdiniz?   (ilk ben oluyorum bu durumda lütfen arkadaşlar insaflı olalım)

• Üstteki Üyeye İftira At!

Üstteki Üyeye İftira Et !...

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...