Jump to content

Durugörü ve Zihin Seyahati Deneyimlerimiz

hexagram

Önerilen Mesajlar

Benim belirgin bi şekilde deneyimlediğim bi kaç deneyimlerim var:

Otobüste gidiyorum ve arka tarafı göremiyorum tabi.

Sonra aklıma geliyor,acaba arkadaki arabalara zihin seyhatiyle bi baksam nasıl olur acaba diye düşündüm.

Sonra sanki başımı arkaya çevirmiş gibi hayal ettim ve arabları gördüm.

Sırasını tam hatırlamıyorumama şöyleydi sanırım:sarı brir taksi,mavi bir araba ve beyaz bir minübüs gibi bişey.

Sonra durakta durdu otobüs ve otobüs durunca da yandan dediğim arablar geçti,hem de dediğim sırayla tabi

Hatta sona kalan beyaz araba ilk başta geçmedi şüphelendim tam arkamı dönüp bakacaktım ki o da geçti

Böyle bi heyecanı da olmuştu.

Diğer deneyimim derste oldu,hatta sınavdaydık.

Test şeklinde yapıyordu hoca ve ben bilmiyordum hiç bişey.

Bilmediğim bi soruya denk gelince başka çarem kalmamıştı,belki arkadaşın kağıdındaki cevabı görürüm umuduyla,gözümü kapatıp sanki onun yanındaymışım gibi düşündüm ve onun gözlerinden(sanki içindeydim) cevabı gördüm.

Cevap "b" şıkkıydı.Tabi bend e onu işareledim

Sınav bitince de doğruluğunu kontrol ettim gerçekten de cevapladığı şık "b" imiş,ayrıca "b" şıkıkı da doğru şıkmış.Ama çok güzel bi deneyimdi bu

Diğer deneyimim de ev içinde yaptım.Bu sefer herşeyin mükemmel olmasını istedim;sessizdi,kimse yoktu evde,uzandım,gevşeme alıştırmasını yaptım gevşedim,artık o gün içinde hiç girmediğim odaya bakacaktım...

Baktım ve odayı gördüm,ayrıntıları gördüm,mesela:

Televizyon dolabının yanında yerde bir cisim vardı,çorap olabilir

Koltuğun üstündeki şeyler,yada yerdeki diğer şeyleri gördüm...

Sonra bittiğinde gidip kontol ettim ve herşey dediğim yerlerdeydi,yani odayı zihinsel olarak ziyaret etmiştim,bu da gerçekten güzel bir deneyimdi

En belirgin olanları bunlardı,şimdilik bunlar aklıma

Deneyimlerimizi paylaşabiliriz...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben genelde yuzumu duvara dogru donup uyudugumda kötü ruyalar gorurum ve uyanırım hatta ruyaları hatırlamam...yalnız dun aksam farkında olmadan yuzumu duvara donmusum ve kötü ruya gordum ve her zamanki gibi uyandım.tekrar uyumak için sırtımı duvara dondum...döner dönmez kulaklarımda bir çınlama ve ugultu duymaya basladım.sonra birinin beni sırtımdan yavas yavas kaldırdıını sonra ayaklarımı duzeltip beni ayaga kaldırmaya calıstıını fark ettim.bende beni boyle kaldıran kim olursa olsun şaka niyetiyle korkutmak istedim. yani ayaga kaldıranın tam olarak beni kaldırmadan ben once davranım ve ses çıkartmaya calıstım fakat inledigimi fark ettim. işin garip yani ben yerden yaklasık bir metre havadaydım ve beni biri hala kolumdan cekip pencereden cıkarmaya calısıyordu.ben havada oldugumu fark edince astralda oldugumu anladım ve hemen arkamı donup bedenime baktım ve orda yatıyordu.sırtı duvara donuk bi şekilde(bende ilk ruya falan zannettim ama bedenimin sırtı duvara donuk olduunu gorunce ne oldugunu fark ettim...)

pek fazla hareket edemiyordum hemen içimden denemeler yapmak geldi ve arkadasımın yanına gidip ne yaptıına bakmak istedim ve atıldım odamın duvarlarından gectim fakat kendimi yatakta yani bedenimde buldum...ama kulaklarımda hala ugultu ve çınlama vardı eger hemen yataktan kalkıp ısıkları yakmasaydım tekrar astralda olacaktım.... galiba.....arkadaslar bana biraz garip geldi en azından beni birinin cekmesi...:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende bi durugörü deneyimimi anlatmak istiyorum.

Bir gece yattım uyumaya çalışıyorum.Tam uykuyla uyanıklık arası moddayken kendimi gece karanlığında bi araba içinde düz bir otobanda giderken gördüm.Karşıma birden ölüye benzer bembeyaz suratlı korkunç bi kadın çıktı ve sıçrayarak kalktım yataktan.Rüya falan sandım tabi uyuyamadım.Televizyon izliyeyim dedim.Kanalları zaplarken CNBC-E'de takıldım.Ghost Whisperer dizisinin izlemediğim bi bölümü vardı.İzlemeye başladım.Ve o bölümde konusu geçen hayalet kadın benim yatarken gördüğümün aynısıydı.Gece ve araba olaylarına gelince,kadın gece arabasıyla yolculuk yaparken ölmüştü...Ben bunun tesadüf olmadığını düşündüm...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Olay özünde astral seyahat ama astral seyahatte olmuş ya da olacak bazı olayların görülebileceği düşünülür. cnbc-e kanaldaki yeni bölüm aslında eski bölüm çünkü türkçe alt yazı yerleştirmeleri falan gerekiyor,türkiye'de daha geç seyrediyoruz.

Bazı olasılıklar var. Yabancı bir insanın seyrettiği filmi ondan telepatik olarak görmüş olabilirsin. Telepati sadece bildiğimiz monoton harf gönderme şeklinde olmaz. Görüntünün içinde yaşayan kişi siz de olabilirisniz. Yani bir bakıma dünya üzerinde bu filmi seyretmiş biriyle aynı rüyayı görmüşsün diyebiliriz.

Diğer şekilde astral seyahatte durugörü gerçekleşmesi. Buradaki ilişki de kendi içinde dallanabilir ama direk astral seyahatte durugörü diyelim...

Tabi burada bilmediğimiz başka bir konuda olmuş bir şeyi mi gördün,yoksa gerçekten gelecekteki bir olayı mı gördün... Bunu bilemeyiz :)

Ama tabi ki bir duyular dışı algılama gerçekleştirmişsin,bu kesin :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aklıma bısey geldı sımdı .yuzyılın deneyıne gıtsek en yakınına olmazmı?delıge hatta..asıl sorum su GITTIGIMIZ YERDEN ENERJI ALABILIRMIYIZ SARJLI PIL GIBI DUSUNUN MADEM hersey ruh bedenımız?cunku mesela kurandada derkı o mırac gecesı yapılan seyahat astral seyhattı ve bazı ermıs kısıler derkı ıbadetımı kabede yaptım..yada hacı olanlar var busekılde.buna nedersınız arkadaslar cok cıddı bıkonu bubana gore

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

işte o yüzden herkes yapamıyo demekki yapabilmek içinde belirli bi ruhsal seviyeye gelmek lazım dimi hani çok fazla kötüye kullanmamak fırsatcılık yada hazır yiyicilik olarak görmemek yoksa herkes zıplardı ama bu 'sınavdan çalışmadan iyi not alma' azmiyle bence yakın zamanda çıkarsınız arkadaşlar :D:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim durugörüm var tesadüfen birkaç hafta önce keşfettim.

-Gözler kapalıyken çevreyi görebilme

-Başka mekanları görebilme

-Saydam olmayan nesnelerin ardını görebilme

İstediğim zaman istediğim yerde görebiliyorum.Onun için olağanüstü bir şeymiş gibi tek tek gördüğüm şeyleri anlatırsam saçmalık olur...:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar şöyle anlatiim konuyu tam olarak algılayamasamda o dönem şimdi farkına varıyorum ... benm tansiyona ve sinire bağlı bi kalp rahatsızlığım var ve tansiyonum yükseldiği zaman kalbimin atışı artması gerekirken azalıo nesse ... küçüklük dönemmde bi gün hasta olduğumdan okula gitmedim ve evde koltukta yatıyodum birden kulaklarım uğuldamaya ve gözlerim kapanmaya başladı televizyon açıktı ve annem şarkı söylüyodu ama ben uğultudan başka bişey duymuyodum sonra yattığım koltuğun içine gömülür gibi oldum ve bedenmden çıktım korktum ve hemen geride buldum kendimi böle ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

dün uyumadan önce düşünürken birden bir düşünce geldi aklıma.kel bir adam yaşlı gibi arkası dönük hastane yatağında oturuyor.ertesi gün babamın hastane değiştirdiğini öğrendim babam doktor.acaba durugörü mü? yani aslında muhtemelen uyduruyorum ama merak ettim... yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...