Jump to content

Tarot Kartlarının Laneti

nazirella

Önerilen Mesajlar

Piyasada satılan Tarot Kartlarının yaldızlı albenili kutularında yazmayan bir tehlikesi vardır , burada özellikle Tarot Kartı almak isteyen veya bir Tarot Kartı destesine sahip olmuş kişilere seslenmekteyiz. Bu Tarot konusunda uzman olan kişilerin bildiği ve Tarot öğreten kitapların çoğunda yazılmayan bir Tarot Laneti bulunmaktadır. Eğer sahip olduğunuz Tarot Kartlarını sadece bir seferlik bile olsa Tarot bakması için bir arkadaşınıza vermeniz durumunda ertesi gün başınıza büyük bir bela ve kötülük gelecektir. Tarot Kartlarınız ile sadece siz fal bakabilirsiniz , kartlarınızı sizden başka birine , ki bu kardeşiniz bile olsa ödünç veremezsiniz , bu kuralı unutmanız ve çiğnemeniz durumunda ise Tarot Kartlarının Laneti yasası devreye girer ve ertesi gün başınıza büyük bir bela gelir. Daha iyi anlamanız için konuyu örnekleyelim. Ülkemizde ve yurtdışında kitapları yayınlanan bay C.S.’nun bir Tarot Kartları destesi vardı. Bir akşam evinde arkadaşıyla sohbet ettiği bir sırada arkadaşı sadece bir seferlik bir fal bakmak için Tarot Kartlarını istedi. Bay C.S. Tarot Kartlarının Lanetini bilmesine rağmen dalgınlıkla desteyi arkadaşına uzattı. Arkadaşı ilk Tarot açılışını yaptıktan sonra bay C.S. yaptığı hatanın farkına vardı , kendi Tarot Kartlarını bir başkasının ellerine vermişti. Yaptığı hatadan pişman olarak başına gelecekleri beklemeye başladı , çok beklemesi gerekmeyecekti çünkü hemen ertesi sabah Tarot Laneti Yasası işledi ve bay C.S. yatağından kalkamadı çünkü vücudunun sol kısmını felç olmuştu. Bu nedenle eğer Tarot Kartlarınız var ise onları çok iyi koruyun ve asla bir başkasına fal bakması için vermeyin. Eğer bir Tarot Kartı destesi almak istiyorsanız , bunu iyice düşünün , Tarot Kartlarının Laneti vardır ve gerçektir bu konuda yaşanmış bir çok olay ve örnek bulunmaktadır. Eğer Tarot Kartlarını koruyabileceğinize inanıyorsanız , kendinize güveniyorsanız bir Tarot Kartı destesi alın. Tarot Laneti o kadar gerçek ve bilinen bir tehlikedir ki , eskiden beri gelenek olduğu üzere Tarot çalışmalarını bırakmaya karar veren kişi , kartların başkalarının eline geçmemesi için kimsenin görmediği bir yerden denize atardı. Tarot kartlarını denize atarak kendisini ve ailesini , kartların bir başkasının eline geçerek oluşturacağı büyük tehlikeden korumaya çalışırdı. ( alıntıdır )

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tartoların laneti yoktur. Arkadaşım. TArotlar onları kullanacak kişiylie bütünleşmeden bir şeyde göstermezler. Her deste sadece sahibine açılır. Tarot'un altın kuralı budur. Eğer sizler bir başkasının tarotlarını kullanırsanıaz kendi enerjinizi kartlara bulaştırmış ve destenin sahibini zora sokmuş olursunuz sadece.Çünkü kartlar sahibinin enerjisiyle bütün olduklarından en doğru sonucu verir. Yoksa senin dediğin gibi kartlarını başkasına verme baktırma çarpılırsın falan komik :D ... Kusuruma bakma ama bu bnm fikrim....

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valakar haklı...

ben bunun tamamen bir hurafe olduğuna inanıyorum. tarot kartlarınına başka birinin dokunmaması gerekir evet bu doğru ama bunun sebebi kartlara bakan kişinin enerjisinin yüklenmesidir.tarot kartlarını elinize aldığınız andan itibaren sizin enerjiniz kartlara yüklenmeye başlar ve bu verimliliğini arttırır. kartlara başka bir kişi dokunduğunda ise enerjisi düşecek ve istenilen sonuca ulaşılamayacaktır. bu zaten her tarot destesinin içinde yer alan kitapçıkta da yazar.kartların doğru yorumlanması için yalnızca sahibinin enerjisi yüklenmelidir bu enerji kart sahibi kartlarla ne kadar fazla haşır neşir olursa o kadar çoğalacak, dediğim gibi bi başkası dokunduğunda ise düşecektir :thumbsup:

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Lanet hikayesinden biraz farklı durum.Arkadaşların belirttiği gibi kartlar kişiye özeldir ve kişi destesiyle bütünleşmek için ona başka kimsenin dokunmasına izin vermez genelde.Diğer bir taraftan tarot kartlarının pozitif enerjiyi soğurmak gibi bir özellik barındırması yüzünden evlerinizde tarot açılımı yapmamanızı tavsiye edebilirim ;)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Lanet hikayesinden biraz farklı durum.Arkadaşların belirttiği gibi kartlar kişiye özeldir ve kişi destesiyle bütünleşmek için ona başka kimsenin dokunmasına izin vermez genelde.Diğer bir taraftan tarot kartlarının pozitif enerjiyi soğurmak gibi bir özellik barındırması yüzünden evlerinizde tarot açılımı yapmamanızı tavsiye edebilirim ;)

Kartlarımı sanırım çok sevdiğim ve bağlı olduğum için sadece kendi odamda yalnızken açarım ve başkasının dokunmasına izin vermem.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Tarot Aşk Kehaneti Açılımı anlatımı

merhaba güvenilirliği kanıtlanmış aynı zamanda benim açımdan da bolca tecrübe edilmiş yeni başlayanlar için de son derece basit bir açılımı paylaşmak istiyorum özellikle kitap bulamayan alamayanlar için..daha önceden paylaşıldı mı göremedim gerekirse konu silinebilinir.   işaret ettiği:Bir ilişkinin durumu ve iyi bir tavsiye   çekilen kart sayısı:4   tipik sorular:ilişkim ne durumda? onun bana karşı duyguları nedir? ilişkim için ne yapabilirim?ne yap

, Yer: Tarot

• Tarot ile Yaşam Amacınızı Keşfedin

Birden fazla tutkunuz olabilir. Ama hangisi ruhunuza nihai memnuniyeti veriyor?   Adım 1: Destenizi hazırlayın.   Büyük arkanayı, prensleri ve şövalyeleri kaldırın ve bir kenara koyun. Sonunda 48 kartınız kalmalıdır: Küçük arkanadaki aslarından onlularına kadar olan kartlar ve kraliçeler ile krallar.   Adım 2: 12 kez sorun.   “Bu enkarnasyonumdaki yaşam amacım nedir?” sorusunu on iki kere tekrar ederken kartlarınızı karıştırın.   Tekrar ederken dil sürçmesi olmaması için dikkatli bir şekil

• Tarot ile Zamanlama Nasıl Tahmin Edilir?

Bir Kelt Haçı açılımı yaparken, olayın ne zaman olacağını ortaya çıkarabilecek üç kart vardır: öneri kartı (7. kart), sonuç kartı (10. kart) ve destenin en altında kalan kart. Sezginiz size hangisinin büyük olasılıklı olduğunu söylese de, her üç olasılığı da kabul etmek en iyisidir.     Büyük Arkana     Joker - Ne zaman hazır olursan Büyücü - Çoktan başladı Azize / Azize - Tam olarak ne zaman olduğunu biliyorsun İmparatoriçe - Hasat mevsimi boyunca İmparator - Neredeyse bitti Aziz / Yükse

• Tarot Soru Cevap Bölümü

Merhaba, Tarot'a yeni başladım.Kartlarımı henüz aldım. Ama bu konuda sorularım/sorunlarım var..   1-Kartlarımı siyah/kırmızı ipek kumaşa sarmadan sadece tahtadan koyu renkli kutuda saklasam olur mu? 2-Kartlarımla aramdaki bağı kuvvetlendirmek için yapmam gereken özel birşey var mı? 3-Yorumları için sadece kitapçıkta yazanlar değilde renk-şekil-desen özellikleriyle daha etkili yorumlama tekniğini anlatabilir misiniz?Veya bu konuda bana yardımcı olabilecek herhangi bir kitap ismi. 4-Tarot kart

• Büyük Arkana Kartlarının Temsil Ettiği Kişiler

Joker: Uranüs. Garip, eksantrik, tahmin edilemez birisi. Büyücü: Merkür. Zeki biri. Laf ebesi, dili etkili kullanan. Azize / Yüksek Rahibe: Ay. Sezgisel biri. Yalan detektörü vardır. İmparatoriçe: Venüs. Gösterişli. Güzellik ve moda sever. İmparator: Koç. Cesur ve ateşli. Dışa dönük ve iddialı. Aziz / Yüksek Rahip: Boğa Burcu. Dayanıklı ve kararlı. Zenginlik potansiyeli. Âşıklar: İkizler. Açılımda basitçe birinin ruh eşiniz olduğunu onaylar. Savaş Arabası: Yengeç. Duygusal o

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...