Jump to content

Forumdan Birine Şarkı Armağan Edin

Aysu

Önerilen Mesajlar

Aurora aslında sen bana hediye etmiş oldun bunu :') Ben ne hediye edebilirim inan bilmiyorum, tıkandım. O yüzden bir şey paylaşmayacağım. Modlar kızmayın lütfen, böyle konuyla alakasız bir mesaj atmam bir daha. Kalbimin sesini hediye ettim diyeyim bari. Zira çok güzel atıyor şu sıralar. :)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
sanırım bu grubun farklı bir şarkısını paylaşmıştı AurorA ya :)

-- hiç paylaşmamış : ( ama nolmuş ki artık ona o şarkı :D ^^

son günlerde youtube'da takılıp gittiğimde habire karşıma çıkan bir grup yaşlı amca :))) ama bu şarkısını dinlememiştim. belki başka bir mecrada paylaşmışımdır ArpiA :) çok teşekkür ederim. Ben de sana bu aralar takıntı yaptığım sesi dinleteyim sana gelsin;

ndex=13
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@paranormalfikir#936041

"Жизнь одна и смерть одна,

Руби с плеча."

klibi ve müziği pek belli etmiyor ama eğitici, felsefesi olan bir şarkıymış. teşekkür ederim.

paranormalfikir

---

AurorA

---

bu da şaşı bak şaşır yapabilenlere gelsin. :D

[video=youtube;IDpI2-KKrjo]

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Şifa büyüsü gerekli acil lütfen yardım edin

Herkese merhabalar. Direkt konuya gireceğim. En yakın arkadaşım iki gün önce nefes darlığı krizi geçirip hastaneye kaldırıldı gece yarısı. Korona testi negatif çıktı. Akciğer filmi çekilmesine rağmen tanı koyamadılar hala. Geceleri sürekli kriz geçiriyor.. Hiçbir şey yapamamak beni delirtiyor.. Uzaktan biraz olsun iyi hissetmesini nasıl sağlayabilirim? yalvarırım yardım edin onun için çok endişleniyorum..

, Yer: Witchcraft

• Armağan

Ateşten korkan güçsüzler, Topraktan beslenen iblisler ve biz; Bir başına direnen ümitsizler, ucubeler- Bekleyişleri ürkütmezken bizleri Sular yükselir Daha da boğulur utançlarınız Ahımız kalır kahkahayla gülenlere ardımızdan, İs kokulu dualar vardır duyanlara Ölümden korkan güçsüzler, Topraktan beslenen iblisler ve biz; Gireriz yine bağ bozumlarına Şarap ve arzu daim olsun diye Keskin kılıçlar taşırız omuzlarımızda İblis

, Yer: Şiir

• Forumdan biriyle...

Oyun çok basit, bu arada ilk konum hayırlı olsun. Alttakine 'forumdan biriyle' şeklinde başlayan bir soru soruyoruz ve cevaplayarak devam ediyoruz. Ben açtığım için ben başlayayım; Forumdan birine evlenme teklifi edecek olsan kim olurdu?

, Yer: Forum Oyunları

• Üstteki Üyeye Şarkı Sözleriyle Cevap Verme

heralde anlamışsınızdır ben bir şarkıdan bir söz yazıcam attaki üyede ona karşılk verirmiş gibi başka bir şarkıyla devam edicek ve onun verdiği cevaba karşılık onun altındaki bi şarkı sözü yazıcak     BAŞLIORUZ hey hey you you i don't like your boyfriend   Bkalm ne cvp verick...

• Forumdan Banlanıyorsunuz Son Sözünüz Ne Olurdu?

konu açık benim son sözüm görüşmemek üzere olurdu:)

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...