Jump to content

Mekan Farklı, Zaman Aynı. Yorumlarınızı Bekliyorum ?

Manje_Loa

Önerilen Mesajlar

Aynı anda iki farklı yerde, iki farklı olay yaşadığınız oldu mu ve bunu nasıl yorumluyosunuz?

Bedeni ve astral bedeni yani kimisinin deyişi ile ruhu aynı anda hissedebiliyor olmak. İşte bundan bahsediyorum. Mekan farklı, zaman aynı.

Pek açıklayıcı olmadı sanırım ama umarım birileri anlar =)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben anladım manj "NE BİLİYORUZ Kİ?" die bi filmde bundan bahsediyordu orda duymuştum film quantum fiziğini anlatıyor benim ordan öğrendiklerim doğruysa ben hiç öyle bir deneyim yaşadığımı sanmıyorum ama kesinlikle ilginç bi konu quantum fiziğiyle çoook ilgilenirim aslında...:confused:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

astral damla diye duydum ama tam uyuyor mu? bilmiyorum..

aslında bende oldu ancak ben kopyamı hissedemedim bilmiyordumda arkadaşlarım yatakhanede görmüşler bildiğimiz senin ruhunu gördük dediler kıyafetlerin vardı renkliydin ancak şeffaftın dediler birden kaybolmuşum..

okudum astral kopya deniyor.. yada astral damla..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://www.gnoxis.com/forum/psisik-yetenekler/7399-obsesyondan-kurtulmak-ve-cift-bedenlenme-ile-karabasanin-astral-olarak-aciklanmasi.html

Hımm şu linkteki konudan yararlanarak dediğin astral kopya ( =astral damla) konusunu biraz deştim ama şöyle bir farklılık var ki bir insanda olması gereken ne varsa işte efendiciğime söyleyim şuur, bilinç, düşünebilme, karar verebilme yetileri vs vs bütün bunlar mevcut iki bedende de. İkiye ayrılmış gibi değil ama ikiye katlanmış olması mümkün ne var ne yoksa:rolleyes: Karıştı bayaa:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben hiç farkında değildim ama yıllar önce arkadaşımla bahçede oturuyorduk.O garaja girmişti işimiz vardı bende evden birşey alacaktım.Döndüğümde biraz önce nereye gittin dedi...E dedim eve gittim ya ! Hayır gittikten sonra geldin ya tekrar.Arabanın aynasından gördüm.Seslendim sana ama baktım gitmişsin ama üzerinde bu kıyafetler yoktu demişti...

Sanırım böyle birşey bu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ne olduğuna baktım da Bilokasyon 3 gruba ayrılıyomuş

1. otoskopi: Kişinin dublesini görmesi. Fiziksel beden şuursuz, duble şuurludur. (Bu değil. Şuurlu olma hali iki bedende de mevcut ve bana ait ikiside)

2. Dedublüman: Fiziksel beden şuursuz, duble şuurludur. (Bu da değil haliyle)

3. Teleportasyon: Fiziksel bedenin bulunduğu yerden kaybolup başka bir yerde ortaya çıkmasıdır. (Bu da değil)

Bu durumda bahsettiğim şeyin adı bilokasyon olmasa gerek :confused:

--------------------

http://www.gnoxis.com/forum/psisik-yetenekler/6205-bilokasyon-cift-bedenlenme.html

Sorduğum sorunun cevabını linkteki 5. yorumda buldum sanırım. Anlaşılan önceki mesajımda teleportasyon un anlamı yanlış verilmiş. Yani haklısın SchizophreniCorpse. Teşekkürler.

http://www.gnoxis.com/forum/psisik-yetenekler/6270-teleportasyon.html

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

insanlarda akıl ve mantık vardır...gücü kullanabilme..olayı kavrayabilme...düşünebilme...hayal kurabilme...insan ırkı düşündüğünden ve kavradığından daha üstün bir canlı türüdür...onun için başınıza gelen olaylar insanın elektomanyetik gücü ile alakalı birşeydir...rassal bir olaydır...kullanmayı bilmediği bir gücüdür...bu gücü kullanmayı bilen insanlarda dünyamızda yaşamışlardır...bizler bu başımıza gelenleri bilmeden ve istem dışı olarak yapıyoruz...;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Selam..... Tek bedenin iki yada daha fazla bedene yayılarak aynı anda farklı yerlerde olma hali

Boyutlarda kırılma ya da katlanma dediğiniz olaydan biraz daha farklı bu.

Farklı boyutların bir araya gelmesi desek daha doğru.

Şuur ve bilinç kaybolmaz..... hepsini yaşar ve hissedersiniz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben yasadım aynı anda baska bir yerde baska bir olaya sahit oldum birkac saniye içinde oldu ve benim kontrolüm dısında evde ders calısırken oldu o günün aksamında da olayı ögrendim gercekti babamın arkadası kaza gecirmisti trafik kazası degil babam anlatmak isterken sözünü kesip anlattım ben ordaydım gördüm benim önümde oldu dedim olayın heyecanından alacagım tepkiyi düsünemedim annem evden hiç çıkmadın dedi ama babam aynen öyle olmus dedi garipti ben adlandıramıyorum pek bilgili degilim ama buna benzer cok sey yasıyorum alıstım :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaslar bırseyı anlamanızı ıstıyorum farkında olmanızı ...ne muhtesem varlıklarız ama gucumuzu tanımıyoruz kemdımızın farkında deılıs o yuzden kendımıze hayret edıyoruz ...

bu yasadıklarınız sıze kım oldugunuzu anlatıyor bunu ve benzerını yadsayanlar bı daha asla bır öncekı bılınc halıyle kalmayacak her gecen gun farklı deneyımler sıze farklı acılımlar getırecek buyuyorsunuz ...bılınc sıcraması yapıyorsunuz...

önemlı olan gelen ve yasanılan mesajları degerlendırebılmek ...onu ıcsellestırmek ona yabancı kalınca maalesef kendımıze ve hayata da yabancı kalıyoruz ...

aklım nereye gıdıyor dıe bır kıtap var tamda sızn yasadıklarınıza cevap verıo...

yasadıklarınız her ne ıse sız onlara gereken ılgıyı gösterıp ne mesaj verdıyını bu bılgının ne anlama geldıyını çözmesenız azalmaya ve gelmemeye baslayacaktır.kımseyede sormayın aslında . kendınıze sorun yada talep cıkarın bu nedır ne denmek ıstıyor bu bılgı aslında dıye ...sıze hıc alakasız sandıgınız olaylarla ve belkı ınsanlarla yada bos bulundugunuz bır anda ruya ıle cevap gelecektır ...bılgı hakedene gelır..

ögrencı hazır olunca ögretmen gelır...

aklım nereye gidiyor ...richard bach.... okuyun kendınızı cevaplayın .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Manje bu söylediğin durumda 2.beden bilinçli olur ancak fiziki bir beden değildir.Farklı bir algısallık basamağıdır ve şimdiye kadar hiç kimsenin bunu bilinçli olarak yaptığını duymadım.Ama kontrolsüzce bu deneyimi yaşayan pek çok insan var.Eğer bu durumu yaşıyorsan ve bundan şikayetçiysen kök chakran ile ilgili bir sorun olabilir.Kimileri bu deneyimden sonra yorgunluk kimileriyse zindelik hisseder.Gerçekten ilginç bir haldir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben de yasadım benzer bişey lise son sınıfta evde ders calısırken aynı anda baska bi yerde olan olayı gördüm sanki aynı anda hem oradaydım hem de evdeydim aksam babam anlatmaya calısırken sözünü kesip ben anlattım nereden duydugumu sordular daha yeni olmuş dediler fazla ilgi çekmiştim ben bu tarz seyleri cok yasıyorum pek bilgili değilim ama bu konularda..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

demek istediğini anlamaya çalışırken,başımda hafif ağrılar oluşsa da :

Beden ve ruhun aynı anda farklı mekanlarda olması muhtemel.esas sorun aynı anda farklı olayları yaşaması ve ikisini de algılaması olayı.Ben böyle bir şey yaşamadım.Fakat bu konu hakkında aklıma tek bir şey geliyor o da "ölüm". Sadece bir teori fakat eğer öldüğümüzde bedenimizi hisseder durumda iken ruhumuz başka şeyler yapabiliyor durumu söz konusu ise işte bu durum odur.Her yağmur yağdığında kemiklerimize değen yağmur damlalarını hissedip,aslında ruhumuzla başka yerlerde uçuyor olmamız söz konusu olabilir.

olmuş mu? yoksa başka bir konuya mı uçmuşum :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende olmadı ama bu durumun nedenını biliyormm arkadaşm anlattı... geçmişte.. birgün o eve giriom evde farklı bir enerji kavramı hssedior odaya girdiğinde annesini görüor kardeşi kucağında ve ona bakıp gülüyor ve o sonra mutfağa gidiyor bakıyor annesi orda tekrar geri o odaya kosuyor kimse yok.. bu durum bence cinlerin olayıdır onlar bizm bedene bürünüyor.. ve görüoruz bizde onları

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu olay üç şekilde açıklanabilir ya beyin içi epifizi nedeni ile farkında olmadan anlık duru görü oluşması olur ve kişi iki görüntüyü de aynı anda görür ya reankarnasyona bağlı olarak daha önceki yaşantınızda bilinçaltınızda ki daha önceki bir görüntü göz önünüze gelir ve anıyı ve şimdiki zamanla aynı anda yaşarsınız yada kişilik bölünmesi olmuştur kişi farkında değildir aslında kendi olayının hem aktörü hem seyirscisi olarak iki farklı perspektiften bakar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sanırım çok küçükken böyle birşey yaşamıştım . odam da uyurken annemin kapıma geldiğini görmüştüm ve gel beraber yatalım demiştim. o gün de babam yatak odasında annem salonda yatıyordu biliyorum. ve annem diye gördüğüm varlık bir anda havalanmaya başlamıştı önüme kadar gelmişti ve ben korkarak babamın yanına kaçmıştım. sonra bana kapıda üzgün üzgün bakmış ama içeri girmemişti. belki size saçma gelebilir ama yıllarca bu anı unutamadım ve daha sonra annemle babama anlattığımda neden gördüğün varlıkla konuşmadın dediler. ama tabi korkudan bunu yapamamıştım. sanırım anlattığınız bu tarz bişey olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...