Jump to content

Para Kazanmanın En Kolay Yolu?

haykomania

Önerilen Mesajlar

Bu konu üzerinde yapilan degisik istisareler ve ciddi hesaplamalar sonucunda cikan 3 sonuc var

1-sigorta dolandiriciligi

2-muhabbet tellalligi

3-falcilik

:):):)

Malesef hepsi dogru...

Özür dilerim millet **** olmus...

Bir forumu gezerken öyle bir başlik gördümki cildirmamak elde degil.

"Caldigimiz kredi kartlarinin numaralarini nasil paraya cevirebiliriz?"

Evet konu başligi aynen yukaridaki gibi idi.

Internetten milletin banka kart bilgilerini ele gecirmisler nasil ederizde para kazaniriz diye yardimlasiyorlar.

Utanin reziller dedim,

ben coluk cocugum nafakasini helalinden kazanmak icin ek is yapiyorum,tuvalet temizliyorum,

sizler masum kisilerin belkide 1 ay ailesinin tek gecim kaynagi olan paralari yiyorsunuz..

Evet utanmadan cevap verdiler,

biz hirsizlik degil dolandiricik yapiyoruz,

zaten banka bu durumda geri ödeme yapiyormus,yani esas darbe bankaya imis.

Forum Adminine mesaj attim,TIK cevap yok.

Millet ***** olmus...:wallbash:

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Druid Para Büyüleri

Para büyüleri 1: Bankadan gıcır gıcır, kullanılmamış bir kağıt para edinin ve onu hep o gıcır hali ile koruyun.Her sabah uyandığınızda paranın üzerine o günün tarihini atın ve parayı iki elinizin arasına sıkıştırın ve yedi kez BAFOMETİNARA kelimesini söyleyin.Her gün bu işlemi tekrar edin ve her günün tarihi paranın üzerine yazın.artık para size daha da yaklaşmaya başlayacak ve işleriniz açılacaktır.Para eskiyince,yeni bir para ile işlemi sürdürün..   Para büyüleri 2: Antikacılardan esk

, Yer: Witchcraft

• Kubera Para Mantrası ...

Kubera para mantra 108 defa videodaki gibi söylüyorsunuz.. Om Shreem, Om Hreem Shreem, Hreem Kleem Shreem Kleem Vitteswaraay Namah Bir günde en az 108 kere okunuyor. 72 gün boyunca devam edilmelidir.   Bija mantralardan oluşur, anlamı; Lakshmi için shreem (aşk, güzellik, sağlık, refah) Büyük Tanrıça, Güneş için hreem (aydınlatma, illüzyon dağıtma), Krishna için kleem (maddi-metaryalist aşk ve arzular) ve Vitteswaraay (Kubera)   [video=youtube;OqY0RA2J-H4]https://www.youtube.com/watch?v=OqY0

, Yer: Maji ve Türleri

• Çıkış yolu

Çocuk insanın babasıdır.   Hepimizde olduğu gibi zamanımın büyük kısmını pasif aktiviteler(youtube,netflix,oyun vs.) Bir kısmını hiç üretken bir şey yapmamış olmanın verdiği suçluluk hissiyle.Diğer kısmını da bu suçluluk hissinin katlanılmaz bir noktaya gelmesi yada pasifliğin büyük olumsuz bir sonucu ardından hayatımı değiştirmem gerektiğinin keskin bilinciyle planlar ve kararlı sözlerim ardından bir kaç ay sonra döngünün başa sardığı bir yerlerde yanlış yöne gittiğimi fark ettim.   Plan yap

, Yer: Not Defteri

• en son neye para verdiniz?

Başlayalım   Mantı

, Yer: Forum Oyunları

• Aşk Aciniza Derman Olacak En Etkili ve Kolay Büyü

Aşk büyüsü odkara.Aşk büyüsü odkara nasıl yapılmalı?Odkara aşk büyüsü tarifi.   Üç büyük cin yardımıyla yapılan ateşli aşk büyüsü.ODKARA aşk büyüsü. Odkara aşk büyüsü çok eski çağlardan günümüze gelen bir asya şaman büyüsüdür.Çar,Çur,Çor bu üç isim orta Asya Türklerince çok tanınan ve çekinilen üç büyük cininin adıdır.:devil:Bu gün bile dilimize yerleşmiş olan karman çorman olmak ve çar çur etmek deyimleri onların hala unutulmadığını teyid eder gibidir.Bu cinlerin yardımıyla yapılan aşk büyüsü

, Yer: Witchcraft

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...