Jump to content

Need for Speed : Carbon


Locked

Önerilen Mesajlar

http://image.turkoyun.com/oyun_indir_resimleri/55.jpg

 

http://www.peteandmegan.com/images/NeedForSpeedCarbon/NeedForSpeed-CarbonScreenshot4_t.jpg

http://images.ea.com/games/nfs/carbon/_img/logo_nfs_carbon.gif

Demo içerisinde seçebileceğimiz üç araç ve yarışabileceğimiz de üç yol bulunuyor. Araçlar da kendi aralarında üç gruba ayrılmış;Tuner grubundaki aracımız bir Mitsubishi Lancer Evolution,Muscle grubundaki aracımız Corvette Camaro SS ve Exotic grubundaki aracımız ise bir Lamborgini Gallardo. Bu araçların her biri kendine has özellikleriyle öne çıkıyor. Tabiî ki siz de kendinize göre birisini seçip oyuna başlıyorsunuz. Ben size Mitsubishi'yi öneririm. Aracımızı seçtikten sonra seçebileceğimiz üç bölge var. Bu bölgeler de kendilerine has bazı şartlar istiyor.

 

Gelelim yarışlara. Birinci yarışta altı araç içerisinden birinci olmaya çalıştığımız klasik yarış tipi, eğer birinci olursanız ardından Drift yapabileceğimiz ikinci bir yarış (burada araçlar teker teker yarışıyor ve en iyi drifti yaparsanız o zaman birinci oluyorsunuz). Daha sonra da birinci yarışta karşılaştığımız, bize yan yan bakan rakiple düello yapmaya sıra geliyor. Demo'da yarıştığımız yerlerin isimleri sırasıyla Circuit Race, Drift ve Canyon Duel.

 

Bu yarışlardan sizi en çok zorlayacak olan Canyon Duel bölümü. Bu bölümde görecekleriniz daha önceki NFS'lerden biraz farklı. Mesela yol kenarları artık çarparak durabileceğiniz yerler olmaktan çıkmış durumda. Eğer bir viraja hızlı girerseniz Canyon'dan aşağı uçuyorsunuz ve yarış o an sona eriyor. Bu bazen sinir bozucu olabiliyor. Canyon Duel'deki zorluklar bunlarla sınırlı değil. İki kısımdan oluşan bu oyun mod'unun birinci bölümünde rakibinizin gerisinde başlıyorsunuz ve onu geçmeye çalışıyorsunuz. Eğer yolun dışına çıkmadan yarışın sonuna kadar gidebilirseniz ikinci kısma geçiyorsunuz. İkinci kısımda ise bu kez siz önde başlıyorsunuz ve geçilmemek zorundasınız. Geçildiğiniz takdirdeyse 10 saniye içerisinde rakibinizi tekrar ekarte etmek zorundasınız. Aksi halde yarış bitiyor. Size benden bir ipucu: eğer rakibinizin arkasında başladığınız yarışta siz rakibinizi geçip 10 saniye boyunca onun önünde kalmayı başarabilirseniz yarışı orada kazanmış oluyorsunuz. Bu yarışlar sırasında (şayet takipteyseniz) rakibinizle aranızdaki farkı ne kadar kısa tutarsanız o kadar çok puan alıyorsunuz. Benzer şekilde yarışa önde başladığınız zaman rakibinizle aranızdaki fark ne kadar çoksa o kadar puan kazanıyorsunuz.

 

 

demo download linki

 

http://largedownloads.ea.com/pub/demos/NFS/Carbon/NFS_Carbon_Demo_EU.zip

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Requem for a dream

   hissetmeyi deneyin ..

   , Yer: Classic

  • Need For Speed: Most Wanted Yeni Baştan!

   Sonbaharın başlarında çıkması beklenen yeni NFS oyunu hakkında bir adet oynanış videosunu paylaşmayı uygun gördüm.  

   , Yer: Oyun

  • Requiem For A Dream / Bir Rüya İçin Ağıt

   http://upload.wikimedia.org/wikipedia/tr/9/92/Requiem_for_a_dream.jpg   Bir Rüya İçin Ağıt (Requiem For A Dream) 1978 Hubert Selby, Jr. 'ün romanından, 2000 yılında sinemaya uyarlanan, yönetmenliğini Darren Aronofsky'nin yaptığı ve başrollerini Ellen Burstyn, Jennifer Connelly, Marlon Wayans ve Jared Leto'nun paylaştığı bir trajedi filmidir. Ellen Burstyn bu film ile 2000 Akademi Ödülleri En İyi Aktris ödülüne aday olup elenmiştir.   http://mada.blogs.com/madablogs/images/mada_requiem_for_a_dr

   , Yer: Filmler

  • Thinking Speed - Düşünce Hızı

   Film Açıklaması : Düşünce Hızı (The Speed of Thought İzle) filmi 2010 ABD yapımıdır.Evan Oppenheimer’ın yönetmenliğini yaptığı filmin başrolünde Aynalar 2 ve Terminatör 3 filmlerinden tanıdığımız Nick Stahl yer almaktadır.Gerilim türünde olan Düşünce Hızı filmini beğeneceğinizi umut ediyoruz.   Konusu : Joshua, Yaşadığı ülkenin çıkarları adına iş yapmaktadır.Geçirdiği bir rahatsızlık sonucunda, yan etkiyle birlikte kendisinin başına gelen zihin okuma yeteneği ile devleti adına iş yapmak durumun

   , Yer: Filmler

×
×
 • Yeni Oluştur...