Jump to content

Demonic Possesion


Locked

Önerilen Mesajlar

Çift Cinsiyetli Görüntü

 

Ankara´da yaşanan bir olay. Burada "Demonic Possesion-Şeytani Etki" tanımlı tasallut olayı görülmüştür. Olayın kahramanı yine genç biridir ama bu bir erkektir ve anneannesi ile beraber yaşamaktadır. Anneanne falcı olarak tanınmakta ve yanlız kadınlara fal bakmaktadır. F...´nin anlattığına göre, küçükken bir dolaba kapatılarak cezalandırılmıştır, karanlıkta korkuyla ağlarken, karşısında biri belirir ve F...´ye "Korkma, ben senin perinim, bundan sonra sana yardIm edeceğim." der. Ve hakikaten o günden sonra F.... sık sık bu varlığı görür. ArtIk büyümüştür ve bir gün İstanbul´a gitmek ister ama bir türlü gerekli parayı bulamaz. Oturmuş kara kara düşünürken, birden avucunda bir adet Cumhuriyet altını belirir. Anlattığına göre bu altın işini görür sonraki yIllarda F....´de falcılığa başlar ama karşılığında para almamaktadır, söyledikleri yüzde yüze yakIn bir oranda gerçekleşir.Örneğin bir kadına baktığında bakire olup olmadığını veya doğacak çocuğun cinsiyetini hemen bilmektedir. F...´nin varlıkla cinsel bir ilişkisi olmaz. Ekibimizi yakınları çağırmıştı ama ekip yoldayken F.... durumu öğrenir ve fenalaşır, transa girerek kendini oradan oraya atmaya başlar. Dört tane güçlü erkek zaptedemezler sonra ağlayarak kendine gelir, varlIğIn kendisine göründüğünü, artIk değiştiğini ve kimseyle görüşmesini istemediğini söyler. Bunlar yakınlarından dinlenmiştir. Bu arada varlığı anlatır; yukardan aşağı eşit olarak ikiye bölünmüştür, yarısı kadın, yarısı erkekmiş ve çıplaktır; cinsel organları tamdır; bir tarafı kadın, öteki tarafı erkektir. F...´nin bunu anlatması önemlidir çünkü bu tarif ancak batı kökenli maji örgütlerinin ele geçirilen kayıtlarında anlatIlan "Merkürien Varlık" adlı varlığa benzemektedir. F...´nin bunları bilmesi pek düşünülemez. F.... ile görüşülemedi ve sonradan yakınları ile de ilişkisini kestiği öğrenildi. Durumundan memnundu ve varlıkla ilişkisinin kesilmemesini istiyordu. Tek şikayeti evlilikti, evlenmek istiyor ama olmuyordu, arkadaşlık ettiği tüm kadınlar veya kızlar kısa zamanda uzaklaşıyordu. Olayın Üzerinden yıllar geçti; F... hala bekar ve yanlız yaşıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dolu çelişki var.Mesela her bi isteğini yerine getiriyo madem bu evlilik isteğini de gayette bi yerine getirebilir.F ile görüşülmemiş,F izini kaybettirmiş,F HALA YALNIZ YAŞIYOR(!) F yok ki ortalıkta nerden biliyolarmış F nin haala yalnız yaşadığını?:p

Okuması zevkliydi.Benimde hep yanımda bööle bi varlık olsa keşke.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...