Jump to content

Backlink Neden Önemli?


resthit2021

Önerilen Mesajlar

Bir web sitesi için SEO hizmetlerinden faydalanarak o siteyi mevcut kitlesinden çok daha fazla sayıda kişiye tanıtıp, ziyaretçi çekebiliriz. SEO çalışmaları dijital reklam araçlarından biri haline geldi. Son yıllarda özellikle SEO hizmetlerinden sıkça bahsediliyor. SEO paketlerindeki backlink hizmeti ise firmanız ve web siteniz için çok büyük değer sağlar.

Backlink Nedir?

Backlink nedir? ; backlink terimi web sitenizin başka bir platformdan bağlantı, link alması anlamına gelir. Backlinkler ile sitenize, sitenizin ana veya ara sayfalarına bağlantı sağlanır. Özellikle “Tıklayın” gibi doğal görünen linkler ya da sitenizin arka sayfaları için de kullanılan backlinkler Google’da daha çok puan toplamanızı sağlar.

Backlinklerin kaliteli ve değerli olması sitenizin, markanızın imajı bakımından önem taşır. Kalitesiz, alakasız backlinkler zarar vericidir. Bu çalışmalar profesyonel bir ekip tarafından yürütüldüğünde işiniz çok daha kolaylaşacak!

Backlinklerin Faydaları

Backlink paketleri sayesinde firmamızdan güçlü bir Backlink/SEO hizmeti alabilirsiniz. Ekibimiz tüm aşamaları özenle planlar ve sitenizin durumunu en ince detayına kadar analiz eder. Sonuca göre backlinkleri nasıl ve nerelerden alacağınızı belirler.

Backlink hizmetleri sayesinde elde edeceğiniz yararlar şunlardır:

 • Web siteniz ne kadar çok site tarafından önerilirse o kadar kaliteli olarak görülür
 • Google arama motorunun sitenize verdiği değer artar
 • Sosyal sitelerden link alarak markanızın, sitenizin birçok kişi tarafından tanınması sağlanır
 • Kaliteli ve sizin sitenizin temasıyla aynı veya yakın içerikler paylaşan sitelerden link alındığında güven sağlarsınız

Backlinkler dijital ortamda daha fazla ziyaretçi ve müşteri çekmenize yardımcı olur.

Backlink Nasıl Alınır?

Backlink nasıl alınır? ; backlink almak için çeşitli kanallardan faydalanıyoruz. Bunlardan birkaçı aşağıdadır:

 • Bir makale içinden özellikle hedef anahtar kelime aracılığıyla
 • Bir siteden görsel backlink şeklinde
 • Bir siteden video backlink olarak
 • Bir bloğa, siteye yorum yazarak
 • Sosyal medyadan ( Twitter, Facebook vb. ) paylaşım yaparak
 • Kaliteli dizinlere kaydınızı yaptırarak
 • İyi blog ve forumlarda yazılar yazarak backlink almak

Bu yöntemlerle ekibimiz yüksek değerde backlinkleri sitenize kazandırır.

Kaliteli Backlink Alımı

Firmamızın backlinklerin niteliğine önem verir; aynı Google’nın ve ziyaretçilerin buna önem verdiği gibi! Backlink almak için kalitesiz, sizin temanızla, içeriğinizle, sektörünüzle alakalı olmayan siteleri kullanmıyoruz.

Çok sayıda backlink bulunan sitelerden de uzak durmak önemli; bunlar yarardan çok zarar getirme özelliğine sahiptir. İçeriğinizle ilgili olan sitelerden backlink almak ise diğerlerine göre daha zor olsa da çok yararlı sonuçlar doğurur. Profesyonel ve tecrübeli ekibimiz deneyimlerini sitenizin yararına kullanırlar.

Sitenin en altında yer alan backlinkler ise genelde ücretli olurlar olmasalar bile öyle izlenim verdikleri için pek faydalı değildirler.

Backlink İle Siteniz Yükselir ve Ziyaretçi Kazanırsınız!

Backlinkler iyi sitelerden alındığı zaman ve doğal yollarla kazanıldıklarında Google sizi üst sıralara çıkartır. Kaliteli backlinkler zaten sizin hedef kitlenizi sitenize yönlendireceği gibi Google puanınız kadar müşteri sayınızı da artar. Daha çok ziyaretçi çekersiniz. Marka değerinin güçlendirilmesinde iyi bir backlink çalışmasının payı büyüktür!

Uygun Backlink Fiyatları ile Siteniz Kazanıyor!

Backlink satışı ile bir gecede, bir haftada aşırı backlink alarak ilerlemek riskli ve zararlıdır. Uzman personelimiz backlink sürecini en iyi biçimde planlar ve bu plana bağlı olarak çalışmalarını zamana yayarak tamamlar.

Backlink paketlerimizde farklı içerikler mevcuttur; siteniz için uygun olanı tercih edebilir ve ekibimize de danışabilirsiniz. Firmamız çok uygun backlink fiyatı veriyor! Sağlam ve sonuca odaklı bir backlink hizmeti için rastgele bir şekilde backlink alınmamalı! Bu durum sitenizin banlanmasına bile neden olabilir! Şirketimizle anlaşmanız halinde sitenizin analizine hemen başlanır ve en iyi sonucu alabileceğimiz şekilde backlink hizmeti verilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Toprak123 yazdı:

Bu site bir yerlerde reklam yapılabilecek siteler kategorisinde falan sanırım, aksi halde alakasız birinin buraya yolu düşmesi imkansız gibi bir şey.

İnternet kategorisine uygun olacağını düşünerek web site sahibi yada sahibi olmak isteyenler için hazırladığımız bir metin. Doğru backlink almanın ve faydalarının üzerine ufak cevaplar yer alıyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Yeni Oluştur...