Jump to content

Tarot ile Yaşam Amacınızı Keşfedin


Matizza

Önerilen Mesajlar

Birden fazla tutkunuz olabilir. Ama hangisi ruhunuza nihai memnuniyeti veriyor?

 

Adım 1: Destenizi hazırlayın.

 

Büyük arkanayı, prensleri ve şövalyeleri kaldırın ve bir kenara koyun.

Sonunda 48 kartınız kalmalıdır: Küçük arkanadaki aslarından onlularına kadar olan kartlar ve kraliçeler ile krallar.

 

Adım 2: 12 kez sorun.

 

“Bu enkarnasyonumdaki yaşam amacım nedir?” sorusunu on iki kere tekrar ederken kartlarınızı karıştırın.

 

Tekrar ederken dil sürçmesi olmaması için dikkatli bir şekilde odaklanın. Eğer diliniz sürçerse durun, üç derin nefes alın ve tekrar baştan başlayın.

 

Adım 3: Atlayan kartları okuyun.

 

Karıştırırken, bazı kartlar desteden atladıysa, bildiğiniz anlamları kullanarak onları da okuyun.

Onlar ilahi olandan ipuçlarıdır. Pozitif eğilimli kartlar amacınıza ulaşmanıza yardımcı olacakları, negatif eğilimli kartlar ise üstesinden gelmeniz gereken engelleri gösterir.

 

Adım 4: Cevaba bakın.

 

Karıştırılmış destenizi, kartların resimli yüzü size bakacak şekilde çevirin. Gördüğünüz ilk 11 kartı bir kenara koyun. 12. kart cevabı verecektir.

 

Adım 5: Amacınıza kulak verin.

 

Aslar: Yaşam amacınız sadece kendinizi kabul etmek veya sevmek değil, ona hayran olmak ve tapınmaktır. Geçmiş yaşamlarınız güvensizlik ve kendine yönelik nefretle doluydu. Şimdiki yaşamınızda bunu düzeltmelisiniz.

 

İkililer: Yaşam amacınız sadece maddi bolluğu deneyimlemek değil, aynı zamanda onunla eğlenmektir. Geçmiş yaşamlarınız kıtlık ve yokluk doluydu. Bu enkarnasyonda, bunun tam aksini deneyimlemelisiniz.

 

Üçlüler: Yaşam amacınız sadece kendi zihninizin içinde konuşmak değil, hayran olunan birisi olmak. Geçmiş yaşamlarınızın hiçbirinde sesiniz yoktu. Bu enkarnasyonda, dünyaya şarkı söylemeli ve alkışlanmanın nasıl bir şey olduğunu bilmelisiniz.

 

Dörtlüler: Yaşam amacınız sevdiğiniz ve sizi seven bir aileye sahip olmaktır. Geçmiş yaşamlarınız evde uyumsuzluk ve ihanetle doluydu. Bu enkarnasyonda, gerçek bir aileye sahip olmanın nasıl bir şey olduğunu bilmelisiniz.

 

Beşliler: Yaşam amacınız sadece mutluluğu hissetmek değil, kalıcı mutluluğu da yaymak. Geçmiş yaşamlarınız kalp kırıklığı, sefalet ve kederle doluydu. Bu enkarnasyonda, tüm şeytanlarınızı fethederken gülümsemelisiniz.

 

Altılılar: Yaşam amacınız hem akılda hem de bedende sağlıklı olmaktır. Geçmiş yaşamlarınız hastalıktan ibaretti. Bu enkarnasyonda, kendinizi iyileştirmeli, çürümeden ve hastalıktan uzak bir yaşam sürmelisiniz.

 

Yedililer: Yaşam amacınız sadece sevmek ve sevilmek değil, sonsuzluğu tek gerçek aşkınızla geçirmektedir. Geçmiş yaşamlarınız yalnızlıkla lanetlenmişti. Bu enkarnasyonda, kalbiniz nihayetinde bir başkası ile kaynaşmalı.

 

Sekizler: Yaşam amacınız başkaları üzerinde güç sahibi olmak. Geçmiş yaşamlarınızda alt tabakadaydınız. Asla lider olmadınız, daima birinin takipçisiydiniz. Bu enkarnasyonda, saygı ve korkuya hükmetmelisiniz.

 

Dokuzlular: Yaşam amacınız hayatın anlamını öğrenmek. Geçmiş yaşamlarınızın bazılarında çok çabaladınız, bazılarında da bunun sonucunu aldınız. Ama bunların ne anlama geldiğini henüz bilmiyorsunuz. Bu enkarnasyonda, cevabı keşfetmelisiniz.

 

Onlular: Yaşam amacınız şöhret elde etmektir. Geçmiş yaşamlarınızda, arkanızda bir miras bırakmadınız. Yaşadınız ve öldünüz ama bunu ailenizden başka kimse bilmedi. Bu enkarnasyonda, güneşin ışığı ile parlamalı ve görünür olmalısınız.

 

Kraliçeler: Yaşam amacınız diğer ruhlara şifa ve mutluluk vermektir. Geçmiş yaşamlarınızda sevgiyi, neşeyi ve doyumu biliyordunuz. Bu enkarnasyonda, başkalarının da bu zevki tatmayı başarmasına yardım etmelisiniz.

 

Krallar: Hayat amacınız öte alemi açığa çıkarmaktır. Geçmiş yaşamlarınızda dünyevi biriydiniz. Materyal şeylerden başka hiçbir şey önemli değildi. Bu enkarnasyonda, doğaüstüne göz atmalı ve fiziki dünyanın ötesinde yaşamalısınız.

 

Kaynak: https://servantofthefates.tumblr.com/post/189896535607/discovering-your-life-purpose-with-tarot

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • İğne Falı ile ilgili

   Herkese merhaba,   Birkaç yıldır forumdayım ancak ilk kez bir konu açıyorum. Bir arkadaşım İğne Falı diye bir şeyden bahsetti. Bir kağıda daire şeklinde alfabeyi yazdıktan sonra ortasına kan veya tükürük koyuluyor. Daha sonra iplik geçirilmiş bir iğne sivri ucu tükürüğün üstüne gelecek şekilde ve iplik gergin olacak şekilde tutuluyor. Daha sonra sorulan cevaplara yanıt olarak iğnenin arka ucunun harflere doğru dönüyor. Başka bir arkadaşım bunu duyup denediğini ve olduğunu söyledi. Kendisine bir

   , Yer: Fal ve Kehanetler

  • Hangi Tarot Kartısın?

   Eh tabi ki geyik amaçlı test ancak dursun bir köşede   Bu Tarot Falı, Sana Geleceğini Söylüyor! - onedio.com   "Büyücü" çıktı!   Sen imkansızlıkları, imkan haline getirebilen birisin. Hatta birisi "o işin oluru yok!" diyorsa, bu işi imkanlı hale getirmek için, daha yüksek bir motivasyona ulaşıyorsun. İnatçı ve kararlısın çünkü. Ama tek başına bunlar da yeterli değil tabii ki, yetenek de lazım, ki o da sende var. Bu kartı seçen kişinin, ister kadın olsun, ister erkek, en temel özelliğinin ken

   , Yer: Gnoxis Cafe

  • Tarot Konuları Dizini

   1-Tarot'un Başlangıcı ve Gelişimi 2-Tarot'un Genel Yapısı 3-Tarot'un Tarihi Tarot Çubuklar Serisi (boynuzsuzgeyikler): As, İkili, Üçlü, Dörtlü, Beşli, Altılı, Yedili, Sekizli, Dokuzlu, Onlu, Vale, Kraliçe, Kral Bilinmeyen Tarot Kupaların 10'lusu - Doygunluk Tarot kartlarımın yorumu Tarot Kartları ve Karşılıkları İşte Tarot’un Türkiye hikayesi Tarot 'a İlgi Duyan Herkes İçin Tarot & Kabala Tarot sembolizmi Tarot Ve Astroloji Sembolizması.. Tarot ve Dört E

   , Yer: Tarot

  • Tarot bakmayı bilen birilerine ihtiyacım varr

   Arkadaşlar merhaba öncelikle, kendime henüz anlamlarını bilmeden ama ilgim olduğu için tarot kartlarından almak istedim ve bugün kendimce ilk açılımımı yaptım,hevesliyim ve yorumlayabileniniz olursa çoook sevinirim   1.kart için = Hayatımdan çıkardığım ama ikinci şansı vermek istediğim birine geri dönersem ne olur? 2.kart için= İlk sorumdaki kişinin gözünden, beni nasıl görüyor? 3.kart için=Yeni ilişkilerim olucak mı? 4.kart için= Tam olarak tanımadığım ama tanıdığım kad

   , Yer: Tarot

  • ??1-10 Eylül Rüyanameleri( Dünya Dışı Yaşam, UFO, Paranormal Deneyimler)??

   ????Arkadaşlar birkaç senedir bu tarihsel(1-10 Eylül) aralıkta bir takım rüya ve yarı uyku deneyimleri yaşıyorum ve aynı şekilde deneyimleri olan başka arkadaşların da olduğunu biliyorum. Bu yüzden böyle bir bölüm açıp kendi deneyimlerimi not ederek evrensel veri tabanında kalıcı bir alan oluşturmayı hem de başkalarından gelen benzer deneyimler varsa, buraya onları da ekleyerek karşılaştırmalı bir konu yaratmayı düşündüm. ??Haydi hep beraber  bu tarih aralığında yaşadığımız ilginç rüya

   , Yer: Yaşadığınız Paranormal Deneyimler

×
×
 • Yeni Oluştur...