Jump to content

Hiptonik Levitasyon


sare

Önerilen Mesajlar

Benim güzel sitemin üyeleri selam

 

Havada durma sanatının bilinen en yaygın ve en basit örneklerinden biri hipnotik levitasyondur.en az 5 kişinin katılımıyla gerçekleştirilir.

deneye katılanlardan biri sandalyeye oturur.diğerleri ayaktadır.

amaç sandalyede oturanı diğerlerinin parmak uçlarıyla ,adeta uçurur gibi havaya kaldırmalarıdır.Kullanılacak odanın az aydınlanmış ve ilgiyi dağıtacakbir gürültünün yada hareketin olmaması tercih edilir.Ayaktaolupta kaldıracak olanlardan biri seansı idare eder.Katılanlarıyapacakları işe inandırmak için belirli cümleler söyler.Ayaktakiler soldan sağa doğru tekrar ederler.

Yönetici genellikler şöle cümleleri tekrarda eder

 

*Yorgunsun

*Çok yorgunsun

*Gevşiyorsun

*Çok gevşedin

*Hafifsin

*Çok hafifsin

*Tüğ gibi hafifledin

 

 

Eğer sandalyede oturan duyduklarından etkilenmiş ve rahatlamışsa kendini tamamıyla hafif hissedecektir.Bu aşamada hem oturan hemde ayaktakiler havaya kaldırma olayınıngerçekleşeceğine inanmışlarsa bunu gerçekleştirebileceklerdir.

 

Çünkü;ozaman kaldırmaenerjisi ellerde toplanır.Önce oturan başı üzerinde eller birbirine değmeden bir süre tutulur.

herkes hazırdır.Ayaktakiler ellerini sırayla ve süratle çekerek işaret parmaklarınıoturanın koltuk altlarına ve diz bükümleriine destek yaparlar.

Oturana havalanıyorsun emri verilir.Kaç kilo ağırlığı olursa olsun oturan artık tüğ gibidir.4 kişinin parmaklarının ucunda havaya kalkış gerçekleşir.Havaya kaldırılan kişikolların havaya uzandığı yere kadar yükselir.Hatta kontrol elden kaçarsa odanın tavanına yükselebilir kadar.onun yerine geri dönmesi için de telkinler ters yönde gerçekleştirilir.Yani artık ağırsın ağırlaştın dinlendin denir.

 

Hipnotik levitasyon: yani hipnoz yolu ile havaya kaldırma parapsikoloji alanında en çok uygulanan

deneylerden biridir inanç ve yoğun düşünce ile herkes tarafından uygulanabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Levitasyon için görsel çalışma

   Görsel çalışma:   1-Vücudunuzu enerjiyle doldurun 2-Sonra hayali bedeninizin önünüzde durduğunu düşleyin 3-Enerjimizin bu hayali bedeni besleyip, desteklediğini onunla karıştığını hayal edin 4-Şimdi bu hayali bedeninizin yerden yükseldiğine odaklanın. 5-Hayali bedeniniz zihninizde yerden yükseldiğinde, onu bir dakika havada tutun. 6-Şimdi bedeninizi tekrar yere indirmeye odaklanın. 7-Dörtten altıya kadar olan çalışmaları yerinizden kıpırmadan birkaç sefer tekrarlayın.Daha sonra gözleriniz

   , Yer: Psişik Yetenekler

  • Levitasyon Egzersizi

   Levitasyon çalışmaları tek kişi olarak yapılabildiği gibi, bireylerin uyum içinde olduğu ve daha önce telekinezi çalışmalarında başarılı olmuş gruplar eşliğindede yapılabilir...   Öncelikle masanızın üzerine tahtadan yapılmış küçük bir cisim koyun. Rahatça oturup gevşeyin. Dikkatinizi cisme yoğunlaştırın. Onun ağırlığını zihninizde hissetmeye çalışın. Cismin ağırlığının gittikçe azaldığını, hafiflediğini hissederken, şuurunuzun daha çok yoğunlaşmasına ve derinleşmesine izin verin. Cismin ağırlı

   , Yer: Psişik Yetenekler

  • Levitasyon

   [video=youtube;b-gEqx8Gh7o]https://www.youtube.com/watch?v=b-gEqx8Gh7o&t=57s     yorumlarınız ?

   , Yer: İlginç ve Komik Videolar

  • Levitasyon Beyin Dalgası (Yeni MP3 Dose)

   I-Doser'ı duymayanınız kalmamıştır. Bugüne kadar ki uyuşturucu dozlarının yanı sıra, yapımcıları Haziran 2012'de 200 dozluk yepyeni bir doz paketi daha çıkardılar. ESP, durugörü gibi dozlar yapılmış. Bu yeni dozların arasında Zero Gravity isimli bir doz "Sıfır Yerçekimi" etkisi yapıyor. Kulaklıkla, astral seyahate çıkacakmış gibi hazırlanarak dinlediğinizde (yani karanlık bir odada sırtüstü uzanıp, hareketsiz) tam anlamıyla yatak altınızdan çekilip, yükseldiğinizi hissediyorsunuz. (Korkup gözler

   , Yer: Psişik Yetenekler

  • Levitasyon örnekleri

   Ünlü Medyom D.D. Home ve Levitasyonları   İngiltere'de de levitasyon denemeleriyle ün salmış, Daniel Douglas Home adında biri vardı. Daniel Home, aynı zamanda çok ağır eşyaları da uzaktan tesirle havaya Saldırabilmekteydi. Tüm bunlar onun hakkında çeşitli tartışmalara neden olmaktaydı. Sonunda ünlü fizik bilgini Sir. William Crookes'u D. Home'un evinde araştırma yaparak bir rapor hazırlamak üzere görevlendirirler. Willam Crookes, Home'un hile yapıp yapmadığını tesbit etmek için, bir çok karmaşı

   , Yer: Telekinezi

×
×
 • Yeni Oluştur...