Jump to content

Winchester Gizem Evi


NizaL

Önerilen Mesajlar

Winchester Gizem Evi ünlü bir perili evdir.Winchester'e karısı Sarah tarafından yaptırılmıştır.

 

http://i.hizliresim.com/qvjVoD.jpg

 

Kocasının ölümünden sonra Sarah spitularizmin gelişiminden etkilenmiş ve kendisinde de paranormal yetenekler olduğunu sezmiştir.

Sarah Santa Clara'daki evi satın aldığında ruhların rehbeliğinde çalışmaya başlanıldı ve 38 yıl boyunca yani ölümüne kadar devam etti.

Evin içinde dolaşan adamların sesi duyulur, fısıldaşmalar duyulur, kapıların açılıp kapandığı tokmaklarının kendiliğinden döndüğü görülür ve her tarafta pişen bir yemeğin kokusu hakimdir.Tüm bu aktiviteler, gerek görevli bekçiler gerekse kameralar tarafından bizzat tespit edilmiştir.

 

ofpof

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Antartika'daki Gizem

   http://i.hizliresim.com/EDrkv8.jpg   1957 yılında rusların Antartika'da Vostok isimli bir araştırma merkezi kurması ve 1970 li yıllarda yapılan radar taramalarıyla merkezin kurulduğu buzun altında dev bir göl keşfettiler. Gölün sıvı halde ve donmamış durumda olduğu ve 13 bin ila 14 bin yıldır orada donmuş durumda olduğu belirtildi. Bu yüzden Vostok Gölü akıl almaz bir karışımı barındırıyor: Dış dünyadan tamamen izole olmuş bir eko sistem, su, ısı, gazlar, ve hali hazırdaki biyolojik aktivite

   , Yer: Paranormal Olaylar

  • Evi Kutsama Ritüeli (Koruma ve Arındırma)

   Evi Kutsama Ritüeli   Bu büyüyü özellikle yeni bir eve girdiğinizde yapmanızı öneririm. Yine de eski evinize de yapabilirsiniz. Bu büyü ile evinizi kutsayarak enerjisini tazeleyebilir, arındırabilir ve en önemlisi dış enerjilere karşı koruyabilirsiniz. Bunun yanı sıra ev içinde uyumu da sağlayacaktır.   İhtiyacınız olanlar;   Tuzlu su Tütsü (Adaçayı veya üzerlik) Süt ve Bal karışımı Kutsama Yağı (Bknz: http://www.gnoxis.com/ileri-seviye-cadilik-dersleri-2-yaglar-43690.html veya Zeytinyağı)

   , Yer: Witchcraft

  • Tanrının bıraktığı Gizem

   Dünyanın dört bir yanında bulunan aynı simgeyi Tanrı / Mu kıtası / İslam / Zülkarneyn / Eski Türkler / Oğuz Han çerçevesinde araştırdım birsürü fikir ortaya çıktı bazısı aşırı bazısı biraz mantıklı ona siz karar verin.Güneşi aşağıdan çevreleyen hilalin gizemi   İlk resim eski Sümerden Ur kentinde bulunan Ay tanrısı Nanna kendisi kadere hükmeder.Babilliler ve Asurlular ona Sin diyecektir.Daha sonra arabistan yarımadasına yayılacaktır sözde oğulları lat uzza gibi kabe putlarıdır.(Hilal tarafınd

   , Yer: Mitoloji

  • Kabuslar Evi

   Kabuslar Evi, birçok farklı hikâyeden oluşan, ortak noktası eski bir köşk ve bir emlakçı olan gerilim-korku dizi filmidir. Bu köşke gelen kişilerin başından geçen gizemli, geçmişin bir köşesinde sıkışıp kalmış ve doğaüstü kimi olayları anlatır. Senaryosu ve bazı bölümlerinin yönetmenliği Çağan Irmak'a aittir. Birçok ünlü isim bu seride oynamıştır. Hümeyra, Çetin Tekindor, Yetkin Dikinciler, Fikret Kuşkan, Hülya Koçyiğit, Devrim Nas, Levent Üzümcü, Okan Yalabık, Şerif Sezer bunlardan bazılarıdır.

   , Yer: Filmler

  • Bu Yüzyılda Çözülecek 7 Büyük Gizem

   Arkeologların Bu Yüzyılda Çözebileceği 7 Büyük Gizem   National Geographic arkeoloğu Fredrik Hiebert, 21. yüzyılda yapılabilecek keşiflerle ilgili tahminlerini paylaştı. 1912 yılında, National Geography Cemiyeti’nin yaptığı ilk arkeolojik desteği kazanarak Machu Picchu’ya giden Hiram Bingham, dönemin en ileri teknolojisini de beraberinde taşıyordu: Kodak marka bir panoramik fotoğraf makinesi. Bugün ise, 100 yılı aşkın bir süre sonra, arkeologlar muazzam çeşitlilikte bir teknolojik imkana sah

   , Yer: Bilim & Teknoloji

×
×
 • Yeni Oluştur...