Jump to content

AÖF 3 Ders Sınavları


NizaL

Önerilen Mesajlar

AÖF 3 ders sınavı, Açıköğretim Fakültesi öğrencileri çok önemli bir fırsat. Dönem sonunda en fazla 3 dersten kalan öğrenciler 3 ders sınavına girerek, ikinci bir şans elde ediyor. 20 Haziran'da (dün) başlayan AÖF 3 ders sınav merkezi seçme süresi 22 Haziran (yarın) sona eriyor. Sınav merkezini seçmeyen adayların sınav yerleri fakülte tarafından belirleniyor.

 

 

AÖF 3 ders sınavı için öğrencilerin hazırlıkları sürüyor. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) tarafından Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinin lisans veya önlisans programlarında kayıtlı, en fazla üç dersten başarısız olup bu dersleri başarması durumunda mezun olabilecek öğrencilere bahar dönemi dönem sonu sınavlarından sonra üç ders sınav hakkı tanınıyor. AÖF 3 ders sınavına kimler girebilir?

 

 

AÖF 3 DERS SINAVLARI NE ZAMAN YAPILACAK?

Anadolu Üniversitesi Merkezî Açıköğretim ve Uzaktan Öğretim Sistemine göre eğitim-öğretim yapan Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinin lisans veya önlisans programlarında kayıtlı öğrenciler için Üç ders sınavı, 21 Temmuz 2018 Cumartesi günü saat 15:00’de, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Samsun, Sivas, Trabzon, Van illeri ile KKTC/Lefkoşa’da gerçekleştirilecek.

 

 

AÖF İLE İLGİLİ DETAYLARI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

https://www.anadolu.edu.tr/acikogretim/aof-duyurular/acikogretim-sistemine-gore-ogretim-yapan-fakultelere-kayitli-ogrenciler-icin-uc-1528893310

 

 

Türkiye’de üç ders sınavının yapılacağı Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Samsun, Sivas, Trabzon, Van illeri ile KKTC/Lefkoşa büroları 21 Temmuz 2018 Cumartesi günü 10:00 – 16:00 saatleri arasında açık olacak.

 

 

SINAV MERKEZİ TERCİH SÜRESİNİ KAÇIRMAYIN

Üç ders sınavına girecek öğrencilerin AÖF sisteminde kayıtlı olan sınav merkezlerine göre sınav yapılacak illere atamaları Fakülte tarafından yapılacak.

 

 

Öğrenciler üç ders sınavına gireceği sınav ilini, 22-23 Haziran 2017 tarihlerinde TC kimlik/öğrenci numaraları ve şifreleri ile Anadolu Üniversitesi adresi “Öğrenci Otomasyonu” bağlantısından sayfalarına giriş yaparak, AÖF bürolarına bizzat giderek veya 0850 200 46 10-19 (10 Hat) nolu Açıköğretim Etkileşim Merkezini arayarak değiştirebilirler.

 

 

Belirtilen tarihlerde değişiklik yapmayan öğrenciler Fakülte tarafından atandıkları sınav ilinde sınava girmek zorundadır.

 

 

Habertürk

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Sedat Peker Tacizci Pilavcıya Verdiği Ders

   https://www.youtube.com/watch?v=T_vLhA1AYfQ

   , Yer: Gnoxis Cafe

  • Ders 3 : Diyafram , Ses-Kas Çalısmaları...

   En güzel ses, hiç bir zaman zorlama olmadan çıkan sestir. Oyun sırasında kelime ve cümleleri ayrı tonda ve vurguda söylemek büyük bir yanlıştır. Oyuncular için en doğru soluma diyaframdan solumadır. Mutlaka ve mutlaka diyafram solunumu kullanılmalıdır. Düzenli olarak yapılan çalışma ve temrinlerle diyaframı geliştirmek mümkündür. Size şöyle bir örnek vereyim; hiç spor yapmayan, ağırlık kaldırmayan yani düzenli olarak çalışmayan ir' insanın atletik bir vücudu olabilir mi? Olamaz. Oyunculuk da b

   , Yer: Kuram

  • Psişik Yetenekler ile İlgili Ders Konuları ve Önemli Başlıklar

   Arkadaşlar,   Forumumuzda Telepati, Telekinezi, Durugörü ve genel olarak Psişik Yetenekleri geliştirmek için güzel, ders kıvamında konular var. Aşağıda bunları derli toplu olarak bulabilirsiniz.   Ayrıca her bölümümüzde soru-cevap başlıkları da mevcut, bunların da linklerini paylaşıyorum. Lütfen sorularınızı ayrı konu açarak forum kirliliği yaratmayınız, alakalı soru-cevap bölümüne sorunuz.   Gnoxis Altıncı Hissinizi Geliştirip Bilinçli Kullanabilme Dersleri   1 http://www.gnoxis.com/gnoxis-

   , Yer: Psişik Yetenekler

  • Gnoxis Altıncı Hissinizi Geliştirip Bilinçli Kullanabilme Dersleri-Ders 5

   Dikkat:Bu bölümü 3sorunuzu hazırlamışsanı uygulayın,aksi halde zaten uygulayamazsınız,bu bölüm 3soruya yöneliktir.   SORU SORMA SANATI   Dileklerinizi Dikkatli Seçin__Gerçekleşebilirler   Bir başka deyişle,altıncı duyunuza ne sorduğunuza dikkat edin,çünkü yanıtlarını kesinlikle alacaksınız. Bilgisayarla çalışmanın kötü yanlarından biri de,onun sadece sadece verdiğiniz komuta göre çalışmasıdır.Bİr bilgisayar hata yapıyorsa bunun nedeni ona yanlış komutlar vermiş olmanızdır.Altıncı duyunuz da

   , Yer: Psişik Yetenekler

  • Gnoxis Altıncı Hissinizi Geliştirip Bilinçli Kullanabilme Dersleri- Ders 11

   ALTINCI DUYUNUZA GÜVENMEKTEN KORKABİLİRSİNİZ   Alıştırma-14   Güvenmeyi Öğrenmek   Bu alıştırda da yine 3sorunuzdan birtanesini yanıtlıyor olacaksınız.Alıştırmayı bitirdiğinzde hangi soru olduğunu benden öğrenebilirsiniz.”mış gibi” yapmak 6.histe önemli birşeydir.12.alıştırmada da elmayı görmüyorsanız görüyormuş gibi yapın demiştim. Yani illa görmeniz gerekmiyor.Öyleymiş gibi davramanız yeterli. Şimdi de kolaylık olması açısından yanıtladığınız sorunun cevabını biliyormuşsunuz gibi düşünü

   , Yer: Psişik Yetenekler

×
×
 • Yeni Oluştur...