Jump to content

Önerilen Mesajlar

Bu tılsımların ve pratiğin amacı, sihir gücünüzü arttırmak ve onu bir hedefe yönlendirebilmek içindir. Bu tılsımlar ile yapacağınız güç asasını, farklı amaçlarla kullanabilirsiniz. Bu bir İslam öncesi Arap geleneğine ait tılsımlı asa yapımıdır. Elbette tılsımlar eksikti, onları tamamlayıp düzenledim.

 

Asaya çizilecek olan tılsımlar şunlardır:

http://i.hizliresim.com/g2Jzkb.jpg

 

Bu geleneğe göre bazı kullanım alanları şunlardır;

 

-Kişisel sihir gücünü arttırmak ve odaklamak

-Büyüyü güçlendirme

-İnsanların gücünü veya enerjisini hissedebilme yeteneği kazanma

-insanların düşüncelerini gözetleme, onlara etki etme, iradeyi bükme

-Gizli güç kaynaklarını bulma (örneğin enerjisi yüksek alanlar veya büyülenmiş yerler), bazı nesne veya insanları bulma,

-Korunma sağlarken veya bir isteğinizi yaratırken bu asayı kullanabilir veya başkalarına zarar vermek için de uygun şekilde kullanılabilir. Zararı geri döndürmede kullanılabilir.

 

Tılsımlar arap geleneğine ait olduğu için geleneksel olarak sağdan sola doğru asaya çizilir.

 

Bu etkilere sahip bir tılsımlı güç asası üretmek için.

 

1.Geleneksel formülde yıldırım çarpmış bir tahta parçası veya dal ya da taş kullanılır. Fulguritiniz varsa (yıldırım taşı) onu kullanabilirsiniz. (Bu yıldırım çarpmış taş ya da tahta parçası daha sonradan asaya yerleştirilecektir.)

 

2.Bu tılsılmları çizmek için genellikle hafif, enerji olarak yüksek ağaç dalları seçilir. Hem yanda taşınması kolay olacak hem de bir eşyayı bulurken enerjiye karşı daha hassas olacaktır.

 

3.Yıldırım çarpmış malzeme (kömür, tahta veya taş) tam tepeye yerleştirilir ve mühürler de asanın tepesine çizilirler.

 

4.Ardından asa adaçayı veya cannabis ya da uygun bir kutsama tütsüsüyle tütsülenir. Çemberde kutsanır ve büyülenir. Uygun şekilde büyülü sözlerle ritüel gerçekleştirilir.

 

5.Kimi tercihe göre asaya küçük bir oyuk açılacaksa veya oyuklar varsa, içlerine taşlar, efsunlu kağıtlar eklenebilir.

 

Ardından asanızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Yıldırım çarpmış taşınız yoksa onun yerine sizin ruhunuza uygun başka taşlar kullanabilirsiniz.

 

Gökyüzüyle bağlantılı olan meteor taşı veya moldavit bir diğer tercih edilebilecek taşlardandır. Volkanik cam olan obsidyen veya genel kullanıma uyan kuvars yine tercih edilebilecek taşlar arasındadır.

Önemli not eğer asayı bir ağaçtan kesecekseniz adak vermeyi ve kesilen uca kanınızı damlatmayı unutmayınız.

 

Sirius

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hayatta bazı olayları kendi çıkarlarımıza göre mistik şekil de kontrol etmenin lezzeti nasıl birşey acaba , dini içeriğin üstüne rendelediğin zamanda ayrı bir sırıtıyor , hele ki araplar falan girince işin içine iyice seinfield dizisine dönüyor.

Herhan gibi oyunu hile kullanarak oynamak gibi sıkıcı bence , yani şimdi yüzüklerin efendisinde mordor dan kaçarken balrog la savaşırken anor alevi kullanıp asayı bülbül gibi şakımak gurur verici olabilir ama öbür türlü hep şöyle bir hezeyanda olurum sanırım

- oley be başardım artık bana aşık yada oley be karşımdakinin direncini kırıp onu bayılttım bidakka bunu büyü yaptı aslında ben bunu yapmaya karar verdiğim yerde kaldım bu ben değilim olurum sanırım.

mesela sapyoseksüel bir bireyi aptalca şeyler söyleyerek sonra onun haberi yokken enerjisini kendimize yoğunlaştırarak arayı düzeltip bizden hoşlanmasını sağlayabilirmiyiz , kültürel bir soru sorup rezil etmeye çalışmadığı sürece

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...