Jump to content

Çamburnu Rant Uğruna Yakıldı Mı?


DenizFeneri

Önerilen Mesajlar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yazın bile doğal yangın o bölge de çıkmıyor gibi bir şeymiş kendiliğinden...kışın imkansız diye okudum bir yerde...bilerek yakmışlardır bana göre:confused::ermm::ermm:

 

Bence de.

Biz mümkün olduğunca karşı çıkalım,doğa bir gün elbet intikamını alır.Allah onlara sorsun...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Rant uğruna veya değil bunu ancak zamanla görürüz. Ben yanmış olan ağaçlara, sebepsiz can veren hayvanlara yanarım.

Yanan ormanlık alanlar imara açılabiliyor diye biliyorum ben. Bölge de bırakın kışı yazın dahi yangın çıkmıyor diye biliyorum ben.

Güzelim ormanı para uğruna yakanlar (öyleyse eğer) veya benzer anlayışa sahip olanlar, o paralarını sayarken nefeslerini tutmayı denesinler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zaten hangi yanmış orman ağaçlandırılmış ki?

CNN de haberi çıktı ve ağaçların aödığı hasar gösterildi.Habere çıkan adam ağaçların sadece kabuğunun yandığını,tam olarak içe işlemediğini söylüyordu.Sahiden de öyle.Daha çok çalılar zarar görmüş,yangın ağaçları es geçmiş ve karadenizin doğası gereği fazla etkili olamamış.

 

Umarım kısa sürede toparlanır...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Büyücülükle suçlanan anne diri diri yakıldı!

   Büyücülükle suçlanan iki çocuk annesi 20 yaşındaki kadın, sarhoş bir grup tarafından sokakta yüzlerce kişinin gözleri önünde yakılarak öldürüldü. Yüzlerce kişi kadının işkence gördüğü ve yakıldığı anları cep telefonlarıyla görüntüledi.           Avustralya yakınlarındaki ada ülkesi Papua Yeni Gine'de bir kadın büyücülük yaptığı gerekçesiyle işkenceden geçirildikten sonra sokak ortasında ateşe verilen araba lastiklerinin üzerine çıkarılarak canlı canlı yakıldı. Papua Yeni Gine'nin Mount Hagen

   , Yer: Gündem

  • Rant...

   Rant uğruna çıkan bir silahlı çatışmanın ortasında sevmiştim seni, laf arasında sevişirdik, laf aralıklarını uzun tuttuğum yegane tekil kişisiydin hayatımın, bilirsin kalabalıklar arasında suskunumdur oldum olası.   Çoğul şahıslarımdın, çoğu zaman çocuksu;   Karanlıklarımdın, kanla karışık;   Adsızımdın, adı olan adilikler arasında;   Ha bir de söylemiş miydim? Laf arasında sevişirdik seninle. Belki bu yüzden, uzun uzun susar, birbirimize bakardık.   Bakışlarınla severdin beni,   Bakışla

   , Yer: Not Defteri

×
×
 • Yeni Oluştur...