Jump to content

Türkmenistan Cumhurbaşkanı ''Almanlara Güvenilmez''


numeroloji

Önerilen Mesajlar

Almanya'ya güvenilmez diyerek basın mensupları önünde "Değiştirin şu Su bardağını!" Diyen Türkmenistan Cumhurbaşkanı Berdimuhammedov:

 

 

Gerçekleştirecekleri ortak basın toplantısı öncesinde Türkmenistan Devlet Başkanı Gurbanguli Berdimuhammedov'un su bardağının değiştirilmesi Almanya Başbakanı Angela Merkel'i şaşırttı. Olay, ‘güvenlik önlemi' olarak yorumlandı.

İş seyahati için Türkmenistan'a giden Merkel ve Berdimuhammedov'un gerçekleştirecekleri ortak basın toplantısı için salona girmelerinden kısa süre sonra kameralara yansıyan bir görüntü kamuoyunun dikkatini topladı. Merkel'in de ‘ağzı açık' karşıladığı olayın nedeni tam olarak bilinmese de, Berdimuahmmedov'un zehirlenmesine karşı bir tedbir olduğu yorumlarına yol açtı.

 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • “Adında 11 harf olan 11, Cumhurbaşkanı döneminde yaşanacak olan Büyük Sarsıntı"

   Değerli Okurlar,   Gezi Olayları’nın başlangıcından itibaren Sn Altındal’a en çok sorulan sorulardan birisi “Adında 11 harf olan 11, Cumhurbaşkanı döneminde yaşanacak olan Büyük Sarsıntı, bu Gezi Olayları mı?” İdi.Sn Altındal bu konuda aşağıdaki metni iletti. Bilgilerinize.   Sn Altındal’ın Yanıtı:   Bu olaya 3 başlık altında cevap vereceğim.   a) Kehanetler Kitabı 2005’de yayınlandı. Benim sözkonusu Kehaneti Radyo, Tv ve Basında dile getirişim ise 2004 sonundan itibarendir. Yani, “Adında 11

   , Yer: Komplo Teorileri

  • Kalmıkya cumhurbaşkanı: "Beni uzaylılar kaçırdı"

   http://www.siriusufo.org/my_documents/my_pictures/5C2_image001.jpg Kalmıkya Cumhurbaşkanı: “Beni uzaylılar kaçırdı”   Rusya’nın Kalmıkya Özerk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Kirsan Ilyumzhinov uzaylılar tarafından kaçırıldığını öne sürdü. Aynı zamanda Dünya Satranç Birliği’nin de başkanı olan Ilyumzhinov, götürüldüğü uzay aracında uzaylılarla görüşme yaptığını iddia etti. Kalmuk liderin iddiası Rusya Meclisi’ne de taşındı. Bir Rus milletvekili Cumhurbaşkanı Medvedev’den iddiaların araştırılmasını i

   , Yer: Kaçırılma Olayları

  • Yılmaz Özdil - Partili Cumhurbaşkanı -

   Yılmaz Özdil, Başbakan Erdoğan'ın "Cumhurbaşkanı dedeğin, partili olmalı" sözünden yola çıktı, eski Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'i yazdı. İşte o yazı...     Partili daha iyi...     Başbakanımız “Cumhurbaşkanı dediğin, partili olmalı” dedi.     İsmet İnönü’nün arkasında partisi vardı. Hatta, ordusu da vardı.     Celal Bayar’ın partisi vardı.     Cemal Gürsel’in ordusu vardı.     Cevdet Sunay, genelkurmay başkanı.     Fahri Korutürk, kuvvet komutanı.     Kenan Evren’in ordusu vardı.  

   , Yer: Gündem

  • Başbakanı artık halk seçmeyecek, Cumhurbaşkanı atayacak!

   Başkanlık sistemi tartışmaları devam ederken, iktidar kanadında bu kez 'Atanmış Başbakan' tartışması gündeme getirildi. AKP Grup Başkan Vekili Nurettin Canikli'nin önceki gün Vatan gazetesindeki demecinde Fransa modelini örnek göstererek 'Artık Türkiye'de Cumhurbaşkanı halkın oylarıyla seçilecek. Yapılması gereken Başbakanlık sisteminin buna uygun hale getirilmesi. Başbakan'ı halk seçmemeli, atanmalı' demişti.   Partinin diğer grup başkanvekili Mustafa Elitaş, Canikli'nin bu önerisini bir adı

   , Yer: Gündem

  • 39 yaşında idam cezası,42 yaşında Cumhurbaşkanı !

   AZMİN ZAFERİ VE BİR ULUSUN DOĞUŞU   7 yaşındayken babasını kaybetti ve yetim kaldı. Yalnız ve içine kapanık biri olarak yaşamaya,oradan oraya sürüklenmeye başladı. 8 yasında okuldan alındı ve köyde yaşadı.Zamanını tarlalarda kargaları kovalamakla gecirdi. 10 yaşında yüzü kanlar içinde kalacak şekilde yeni okulundaki hocasından dayak yedi.Ailesi onu okuldan aldı.Sinirden ve korkudan üçgün evinden çıkmadı. 17 yasında hayalindeki okulun istediği bölümü için gerekli not ortalamasını tutturamadı.

   , Yer: Atatürk'çü Düşünce Kulübü

×
×
 • Yeni Oluştur...