Jump to content

Atatürk havalimanında saldırı


celali

Önerilen Mesajlar

İstanbul Atatürk Havalimanı' nın dış hatlar terminalinde patlama meydana geldiği belirtiliyor. Olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibinin de sevk edildiği belirtildi. CNN TÜRK' e konuşan bir görgü tanığı önce silah seslerinin duyulduğunu ardından da peş peşe iki patlamanın gerçekleştiğini söyledi.

DHA' da Dış Hatlar Terminalinde meydana gelen patlamanın yanında silah seslerinin duyulduğunu da bildirdi.

Sağlık ekipleri birçok sayıda yaralıyı hastanelere sevk etti, Havalimanı giriş ve çıkışları kapatıldı. Linkte ayrıca panik anına ait bir video da var ..

Kaynak ; Aradığınız içerik bulunamadı - onedio.com

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bazı avrupa ülkelerinden, buraya gelirken valizleriniz ve siz x ray cihazından geçmiyorsunuz diye biliyorum. Yani valizinizde silahlar, üzerinizde bombalar varken güzel ülkemin havalimanına kadar girebiliyorsunuz sanıyorum. Hatta elinizi kolunuzu sallayarak çıkabilirsiniz de, çıkmayabilir bu tür bir eyleme girişebilirsiniz de. Yanlış bir şey var mı buraya kadar?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir komplo teorisyeni veyahut üst kattaki paranoyak teyze değilim ama . Neden atatürk havalimanı ? neden t.cnin başkenti ve o başkentin merkezi ? . Milletimiz bunları görsün artık lütfen . Hele o halkçılar ? gözlerini dört açsın artık . Forum kuralları gereği siyasete fazla giremeyeceğim . Ama bu şartlarda biz gnoxis ailesi olaraktan da birşeyler yapmamız gerektiğine inanıyorum ..

 

 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir komplo teorisyeni veyahut üst kattaki paranoyak teyze değilim ama . Neden atatürk havalimanı ? neden ankaranın başkenti ? . Milletimiz bunları görsün artık lütfen . Hele o halkçılar ? gözlerini dört açsın artık . Forum kuralları gereği siyasete fazla giremeyeceğim . Ama bu şartlarda biz gnoxis ailesi olaraktan da birşeyler yapmamız gerektiğine inanıyorum ..

 

Bir şeyler yapmaktan kastın nedir ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Atatürk hava limanı iç ve dış hatları en yoğun olan yer ( Transfer sürkülasyonu fazla ) . Yaptıkları işin boyutu tartışılmaz bile . Mini ak-47ler iyi girmiş oraya . Olay sadece güvenlik zaafiyetinden ibaret olsa keşke . Kötü şeyler düşünüyorum.. Bizi iyice ortadoğu ülkesi haline getirmek istedikleri gibi mesela ..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben yaparım biz yaparız ..yüzde elli ne olacak ?

 

Hala yuzde 50 diyorsun ya. Arkadaşım dunyadan bi habersin ciddi diyorum. Gercekten o yuzde 50den kendini farklı mi saniyorsun? Atiyorlar onunuze kaliplari kapılıp gidiyorsunuz ya. Biraz bırakın su medyayı hemen yargiya varmayi. Analiz edin ya sebep sonuc bi bakin gozunuzu seveyim. Vataninixi gercekten seviyorsaniz elinizden geleni yapin ve bilgi edinin ya rica ediyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Özür dilerim Aurora bu konuda senle aynı fikirde olduğumu şu şekilde son kez belirtmek isterim .

 

Cronos-

 

Sevgili zeka küpü arkadaşım . Seni kendi hakkım da aydınlatmak isterim . Öncelikle durumun kalıplara sığmayacak kadar çok kollu ve karışık olduğu konusunda hemfikir olalım ardından yüzde elliden bahsederken bizim gibi durumun önemini ve üzüntüsünü algılayamayacak insanları bir kelime içinde topladım bunun oy veren insanlarla ilgili olmadığını boş beleş Lethal bile anladı.Belli ki aklı başında bir insansın insanları cehaletle suçlamadan önce bir kaç cümlelik yorumlara değil kişinin kendisine bak .. Elbet sebep sonuçlar önemli çıkarımlar yapmadan yorumlar yapmak çocukça olur . Burada bu konuların ince ayrıntılarına girmeye ya da çok yönlü fikirlerimizi ortaya koymaya gerek yok şu an burada sitem içinde olunan durum senin kendini kanıtlama çabandan çok daha önemli bir durum bu nedenle ön yargılarını ve sevgili hükümetine karşı savunma iç güdünü alıp benim yorumlarımdan uzak durabilirsin bu ikimiz içinde rahatlatıcı olacaktır .Teşekkür ederim .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bak arkadaşım yorumlarının ilkinde akılsızlık ile ikincisinde ise zeka küpü ile beni itham ediyorsun, önemli değil eyvallah.Tutunduğun tavır ile kendini gayet iyi tanıttın, ifade ettin zaten hocam.Sen bu durumu, bu durumun önemini algılayamayan insanları belirtmek içn %50 demedin.Niyetin bu olsaydı gerçekten kelimelerini daha doğru seçerdin.Herkes %50 ne demek çok iyi biliyor kaldı ki olay siyaset değil burada.Ben kendimi kanıtlama çabasında değilim fakat detaylara elbet giremeyiz çünkü çok fazla durum var.Kusura bakma fakat böyle hassas bir durumda gelip abi biz tamamız da %50 yi napıcaz dersen ben de tepkimi sana gösteririm.Bu da kendimi göstermek kendimi kanıtlama çabası değil bu da benim ile ilgili 3. geçersiz ithamın ama dediğim gibi önemli değil istediğini de.Ve işi siyasete karıştıran sensin yine %50 de olduğu gibi.Siyaset gram umrumda değil.Siyaset politikalarda daha rahat hareket edebilmek için sunulan bir safsatadan ibarettir.Sadece şu farkı anla. Siyaset ve politika farklı işlerdir ve bu olay siyasetten bağımsız politik bir olaydır ve bu milleti gerçekten seven her insanı da gayet üzer ve bazı şeyleri farkettirir.Yeri geldiğinde beğenilmeyen o insanlar bu vatan için birlikte çok güzel olur.Ben seni itham etmedim bu tarz şeylerle ama sen ettin.Önyargılı olan benim öyle mi? Sen hükümete sallamaya devam ededur hocam bu vatana millete hiçbir şey olmaz.Kutsaldır bu topraklar.Son olarak bu zor durumlarda daha dikkatli cümleler seçilmeli diye düşünüyorum ve sidar'a yaptığı yorumda katılıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...