Jump to content

Pokemon Go Hakkında Herşey


ucakk

Önerilen Mesajlar

http://s01.shiftdelete.net/img/general_b/16-06/17/pokemon-go-3.jpg

Pokemon GO Hangi Platform ve Ülkelerde Oynanabilecek?

 

Pokemon GO, mobil platformlar için geliştirilen bir oyun olarak tanıtıldı. Oyunun yapımcısı Nintendo tarafından herhangi zıt bir açıklama yapılmadığı için, Google Play ve iTunes desteği olan tüm cihazlardaPokemon GO oynanabilir olacak.

 

Oyunun lanse edilmesi sırasında Nintendo tarafından Global olarak tanıtılan yeni oyun tüm dünya genelinde aktif olacak. Mobil ve global bir oyun olmasından dolayı, dünya haritasını kullanabileceğimiz oyunda ülkeler arası yolculuk yapıp farklı pokemonlar yakalayabiliyor olacağız.

 

 

Pokemon GO Plus

 

Pokemon GO ile birlikte satışa sunulacak olan Pokemon Plus bilekliği, pokemonları yakalamak için kullanılacak. Temel işlevi olarak Pokemon Topuna benzetilebilen Pokemon Plus, tasarım olarak Poke Topundan biraz daha sivri bir yapıda olacak.

http://s01.shiftdelete.net/img/content/16-06/17/pokemon-go-plus.jpg

Fiyat olarak 50 dolar segmentinde olacağı tahmin edilen Pokemon GO Plus'ın temmuz ayı içerisinde Japonya genelinde satışa sunulması bekleniyor. Hakkında daha fazla detay paylaşılmayan Pokemon GO Plusolup olmadan oyunun oynanabileceği ve Plus'ın getirileri şu an için merak konusu.

 

Pokemon GO Pokedex

 

Pokemon GO'da bir eğitmen olarak seviye kazanabilecek, Pokedexkullanarak daha güçlü Pokemonlar yakalayabileceğiz. Çizgi filmden alışık olduğumuz Pokedex sayesinde, yol üstünde yakalamak istediğimizPokemonlar hakkında detaylı bilgi alabileceğim.

http://s01.shiftdelete.net/img/content/16-06/17/pokemon-go-2.jpg

Pokedex'in bir diğer özelliği ise PokeStops'ları yani içinden ender Pokemonçıkan yumurtaları bulmamıza yardımcı olması. Pokedex'i kullanarakPokeStops'ları toplayabilecek ve ender Pokemonlara sahip olabileceğiz.Pokemonlara ait evrimleşme özelliklerinin hepsi veri tabanı üzerinde aktif olarak gelecek. Tanıtacağımız herhangi bir Pokemonun evrimleşmiş halleri dahil tüm özelliklerini inceleyebileceğiz.

 

Pokemon GO Çıkış Tarihi

 

Oyun hakkında belki de en çok merak edilen ve en az detay paylaşılan konu ise çıkış tarihi. 2016 yılı içerisinde çıkış yapacağı söylenen oyun için gün ve ay bilgisi verilmedi. Haziran ayı içerisinde hala beta sürecinin devam ettiğini var sayarsak, çıkacak olan yeni oyunu yıl sonuna doğru göreceğiz gibi duruyor.

 

shiftdelete

 

Haberi okuduğumda çok heyecanlandım, umarım tanıtımdaki gibi bir oyun olur, benim gibi pokemon delisi oyunu merakla bekleyen arkadaşlar var mı merak ediyorum :polling:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Maji Yapımında Etik: Büyüler ve Zihin Kontrolü Hakkında Düşünceler

   Ana fikrimi şudur ki zihni kandırma yeteneği etik olarak kullanılabilir, ama aynı zamanda kişisel özerkliği de tehdit edebilir. Bir kişinin anılarında küçük bir değişiklik bile şiddetli ve müdahaleci bir güven ihlali olabilir. Örneğin, zamanında arkadaşımdan şöyle bir şey duymuştum. "Bak, kavgamızın anılarını elimden alırsam, artık bana kızmayacak! Bu işe yarayacak." Zihinsel büyülerle ile ilgili hikayeler genellikle ya bu kişisel özerkliği kaybetme korkusundan bahseder ya da birbirimizi

   , Yer: Maji ve Türleri

  • Büyü Hakkında Soru - Cevap

   büyü, bir çok insanın ne olduğunu bilmediği, ya da hakkında eksik bilgiye sahip olduğu bir terim. bu konu başlığı altında eskiler ya da yeni başlayanlar fark etmeksizin hep birlikte sorularımızın yanıtlarını arayalım ve bildiklerimizi paylaşalım... bu konu hakkında soruları ya da sorunları olanlar lütfen çekinmeden buraya yazsınlar. ben ve eminim diğer konuya hakim arkadaşlar elimizden geldiğince açıklamaya çalışacağız bu konuyu... sevgi ve ışıkla...

   , Yer: Maji ve Türleri

  • Cadılık büyü ve korunma hakkında.

   Merhaba,9 aya yakın bir süredir araştırmalarımı yapıp kendimi gelşitiriyorum cadılık üzerine.Artık büyü yapmaya başlamam için tek eksiğim olduğunu düşünüyorum.Korunma konusunda yeterli bilgim yok ve bu konu önemli olduğu için es geçmemeliyim diye hissediyorum.Rica etsem bu konunun altına bilgisi olanlar cadılıkta korunma hakkında ne biliyorlarsa yazarlarsa sevinirim.Korunma büyüleri,keseleri,spell jar'lar vb.Korunmak istediğim şey günlük hayatta veya çalışma yaparken bana zarar vermek isteyen va

   , Yer: Witchcraft

  • Bu Taş Hakkında Bilgisi Olan Var mı?

   Merhabalar öncelikle, Aşağıda paylaştığım fotoğraftaki taş orman benzeri bir yerde bulundu. Ufalanabiliyor biraz kuvvet uyguladığımda ve fotoğraftakinden daha parlak. Çok ilgimi çekti fakat ne olduğu hakkında bir bilgim yok. Bu konu hakkında bir fikri olan var mı acaba?  

   , Yer: Bioenerji

  • Son mesajlar listesi ve chatbox hakkında öneri

   Son mesajlar listesinin misafirlere de gözükmesi ve chatbox'u misafirlerin de görmesi forumu daha aktif yapabilir.Arka planın olması da.

   , Yer: İstek, Öneri, Şikayet

×
×
 • Yeni Oluştur...