Jump to content

Beyoğlunda içki içtikleri için sopalı saldırı


ReaLPiLLS

Önerilen Mesajlar

1

[h=1]Beyoğlu'nda Radiohead etkinliğine sopalı saldırı[/h][h=2]Beyoğlu'nda bir mekanda düzenlenen Radiohead etkinliğine bir grup sopayla saldırdı. Ramazan ayında alkol tüketildiği için etkinliği bastıklarını belirten saldırganlar bazı kişileri darp etti.

http://icube.milliyet.com.tr/YeniAnaResim/2016/06/18/beyoglu-nda-radiohead-etkinligine-sopali-saldiri-7210385.Jpeg

 

Beyoğlu'nda Velvet İndieground Records adlı mekandaki etkinliğin sürdüğü anlarda içeri giren bir grup önüne gelene saldırıp darp etti. Mekan içinde sözlü sataşma ve tehdit ile gurubun mekan dışındakileri darp ettikleri görüldü.

Saldırı anı kamera görüntülerine yansıdı. Görüntülerde küfür eden grubun 'Bir daha için burada da göreyim' dedikleri izleniyor. Saldırıda ciddi yaralanma olmazken bir kişinin başında kanama olduğu belirtildi.

 

Yorumum: Ulan şeytan diyor kur bi undead ordusu bunları analarından doğduğuna pişman et...

Haber linki:Beyoğlu'nda Radiohead etkinliğine sopalı saldırı

 

 

[/h]

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Madımak zihniyetinin günümüz versiyonları. Değişen hiçbir şey yok. Haftasonu yapılacak olan LGBT yürüyüşlerine valilikten izin çıkmadı ramazandayız diye, Taksimden ne görüntüler gelecek kim bilir !?

Alperen ocakları da tehdit etmiş..ahhaha aptal et yığınları , o yürüyüş öyle ya da böyle yapılır ,geciktirebilirler ancak engel olamazlar..İnsanlar artık birbirlerine saygı duymayı öğrensinler çok mu şey istiyorlar sanki.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Beyoğlu eskiden gitmekten çok keyif aldığım, istanbul un çeşitli türlerde eğlence mekanları barındıran, sabaha kadar hiç bir sorun yaşamadan eğlenebileceğiniz, merkezi yerlere 24 saat ulaşımı olan hoş bir semti idi. Çok uzun zamandır gitmediğim ve geçen gün bir takım arkadaşların ısrarı sebebiyle gittiğimiz ve sabaha karşı eve dönerken sokaklarında bir hayli güven sorunu yaşadığımız bir semt haline gelmiş olduğunu gördüm ve üzüldüm açıkçası. Her geçen gün daha kötüye gidiyor. Şaşırmıyorum artık böyle şeyler okuduğumda. Ama üzülüyorum. İnsanlık ne tarafta kalıyor tam olarak?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

dünyada ki islam sahte midir gerçek midir prototip midir her ne şey ise onu bilmemem ama tepki vermedikçe daha da azarlar. birilerine zarar verip saldırmak sebepsiz yere huzur kaçırmak iyi değil ama karşılık verilmesi gerekli. mesela içeri dalanlardan biri hafif bir derecede bıçaklansaydı saldırganlardan böyle olaylara bu kadar kolay cesaret edilemezdi bundan sonra. bizimkiler böyle kurbanlık koyun gibi durdukları müddetçe haksız durumuna düşerler malesef. sanki bir suç işliyorlarmış da bu suça verilen ceza çok sert olmuş gibi şikayet etmek durumu söz konusu burada. o adamlara sınırlarını çizip bunun hak olduğunu anlatmadıkça daha fazla azarlar. ne bileyim gidip camiye bi kaç kişiyi vuralım demiyorum yani sadece böyle bi saldırıda karşılarında kurbanlık koyun gibi durulmasın, geldikleri zaman söz geçirmenin o kadar da kolay olmadığını anlamalılar ki her istediklerinde cesaret edemesinler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim anlamadığım birşey var,çoğu Avrupa ülkesine göre nüfusumuz acayip fazla,80 milyon Türkiye'de şuan yaşayan 10 tane bilim adamı say desem sayamayız.. Şunu da anlamadım din etkisi neden Türkiyeyi kasıp kavuruyor? Hani bende eskiden müslümandım hemde imanıma laf söyletmezdim,ama normal normal yaşar diğer dinlere saygı duyar dost olurdum,bin tane ateist vardı çevremde. İsteyene anlatır istemeyene anlatmazdım ne var bu kadar deliricek? Batının ne ahlakını ne de teknolojisini almışız. Kurban olun siz batının ahlakına,ahlaksızlar... (sözüm haberdeki tiplere)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çanakkalede son iman edenler Türkler öldü.kalanlar mallara çöken yetişkinler ve şehit çocukları idi.bugün ise bu insanlar emlak ve siyasi bağlantıları ile yaşayıp hüküm sürüyor okumuş insanların üstüne.siz hiç düşünce suçlusu sağcı duydunuz mu.30 milyon genç var.yoksa yaşanmazdı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim anlamadığım birşey var,çoğu Avrupa ülkesine göre nüfusumuz acayip fazla,80 milyon Türkiye'de şuan yaşayan 10 tane bilim adamı say desem sayamayız.. Şunu da anlamadım din etkisi neden Türkiyeyi kasıp kavuruyor? Hani bende eskiden müslümandım hemde imanıma laf söyletmezdim,ama normal normal yaşar diğer dinlere saygı duyar dost olurdum,bin tane ateist vardı çevremde. İsteyene anlatır istemeyene anlatmazdım ne var bu kadar deliricek? Batının ne ahlakını ne de teknolojisini almışız. Kurban olun siz batının ahlakına,ahlaksızlar... (sözüm haberdeki tiplere)

 

Ne yazık ki böyle.Bir de milletin ibadetine karışanlar var.Verilecek tepki belli:Cehennemde ben yanacağım,sana ne?

 

İnsanlara sürekli batıyor bir şeyler nedense...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Içki içip sarhoş olan kimseye zarar vermiyor da bir grup müslüman insan(!) ayık kafayla gidip mekan basıyor adam dövüyor.

Işin kötü yanı ben artık şaşırmıyorum.

Türkiye'de olan ve olacak hiçbir şey beni şaşırtmıyor.

Bildiğim bir şey var ise o da bu zihniyetin bu ve bunlar gibi yaşayan zihniyetin bu ülkenin toplumsal, kültürel, maddi ve manevi kısaca her açıdan sonunu getireceğidir. Acıyorum... Bu insanlarla aynı havayı soluduğum için, kimliğimdeki uyruk kısmında aynı şey yazıyor olduğu için tiksiniyor ve utanç duyuyorum. Isin en umutsuz kısmı ise her geçen gün bu insanların sayısının artmasıdır. Eğer seçme şansım olsaydı kesinlikle bu ülkede yaşamak ve doğmak istemezdim.

Lafım islama veya herhangi bir dine değil müslüman olduğunu zanneden bu bilinçsiz, insanlıktan nasibini almamış, inandığı yaratanının dahi rahmetinden yoksun kimseleredir.

Ve özrü bu adamlar değil, Radiohead diliyor. Hiçbir suçları olmadığı halde, üstelik bu adamlar müslüman değil.

Söyleyecek çok şey var fakat değişecek hiçbir şey yok.

Susuyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Başarı ve motivasyonu sağlamak için şans bilekliği majisi

   Forumda sınava girecek yada kendi işinde motivasyon ve başarıyı sağlamak isteyenlere basit bir maji uygulamasını paylaşmak istedim.Bu konu ile ilgili okul zamanlarında çok sıkıntılar çekiyordum.Kendimce yaptığım ufak araştırmadan sonra reçetemi çıkardım.Benim işime çok yaradı ve sizede iyi geleceğine inanıyorum dostlar. MALZEMELER 1.Susam (1 tatlı kaşığı) 2.Dört adet yonca 3.Bir Adet tarçın 4.Üç tatlı kaşığı nane 5.Gri ve yeşil renkli bileğinizi saracak uzunlukta ip

   , Yer: Witchcraft

  • büyünün 3 temel prensibi (yeni başlayanlar için)

   büyünün 3 temel prensibi özellikle büyüye yeni başlayanlar ya da temele geri dönenler içindir. büyü çalışmalarında üç katı geri gelir diye bir şey YOKTUR. Ancak büyüde 3 temel prensip vardır. 1. enerjini yükselt 2.enerjini programla 3.enerjini yünlendir enerjinizi yünlendirirken yapmak istediğiniz şeyi hayal ederek programlamaya devam etmelisiniz.   ilk adımla başlayalım. herşeyden önce çalışabilmek için daha güçlü bir enerjiniz olmalı.sizin enerjiniz ne kadar güçlü ise o kadar çok enerj

   , Yer: Neo-paganizm & Wicca

  • Benden Nefret Etmen İçin Üç Sebep

   çünkü ben bir gezegenim, küçük bir tabancayım ve beyin kıvrımlarınım

   , Yer: Forum Oyunları

  • Yeni Açılacak Sanat Cafe İçin Fikir Önerileri

   Uzun zamandır hayalini kurduğum mekan için sonunda gereken adımları attım. Önümüzdeki 2 haftalık süreçte hazırlıklar tamamlanarak kafemiz açılacak. Bu konuda çeşitli önerilere, fikirlere açığım. Ama öncelikle kendi kafamdaki fikirleri ve uygulanacak şeyleri yazayım.   Cafe Muğla / Bodrum'da açılacak. Konsept standart coffee house, butik kahveci konsepti olacak. İlk etapta 6 tane standart masa, bir tane de kalabalık gruplar için uzun masa bulunacak. Zamanla artacak bu sayı. Aşağı yukarı bütün s

   , Yer: Gnoxis Cafe

  • Mükemmel Bir Sağlık İçin Gevşeyin

   “Derin Bir Nefes Alın ve Gevşeyin” bu Yogilerin binlerce yıldır yapmakta olduğu bir tavsiyedir. “Gerginliğin kaslarınızdan eridiğini ve tüm endişelerinizin kaybolduğunu gözlemleyin.” Hepimiz biliyoruz ki gevşemek bizim için faydalıdır. Günümüzde bilim de bunu kabul etmektedir. Derin gevşemenin vücudumuzu genetik düzeyde değiştirdiğine dair kapsamlı bir çalışma yayımlanmıştır. Harvard Tıp Fakültesi araştırmacıları, yoga, meditasyon gibi gevşeme yöntemlerini uzun zamandır uygulayan kişilerde

   , Yer: Yoga

×
×
 • Yeni Oluştur...