Jump to content

Meditasyon Yolu ile İletişim Kurabilir Miyiz?


catlovesjuly

Önerilen Mesajlar

Evolve+Ascend sitesinde değişik bir paylaşıma denk geldim. Çevirip sizlerle paylaşıyorum.

 

 

 

 

indir.jpg

 

 

''Dr.Steven Greer hakkında net bir fikrim olmamasına rağmen, özellikle Sirius hakkındaki o kötü belgeselinden sonra, kendisine ait olan CE-5 meditasyonunun ''gerçekten'' de inanılmaz sonuçları olduğunu gördüm.

CE-5'in ne demek olduğunu bilmeyenler için hemen açıklayalım. CE-5, meditasyon ile dünya dışı varlıklar ile meditasyon aracılığı ile iletişim kurmak anlamına geliyor. Evet, kulağa çılgınca geldiğini biliyorum fakat dürüst olmalıyım ki yöntem işe yarıyor ve Greer'ın hayatını adadığı bu çalışma sayesinde açıklaması oldukça güç olan tecrübeler kazandım.

Kişisel tecrübelerime dayanarak söyleyebilirim ki ET(extraterrestrial'ın kısaltması yani dünya dışı demek fakat burada ET filmine atıfta bulunuluyor) tarzı bir şey yaşamak çok da hayali değil. Tüm dünya dışı varlıklıkların Gri Uzaylılar olduğuna inanmaya programlandık. Oldukça fazla ruhsal rehberliğe sahiptim. Meditasyonlarım ve rüyalarımda açıklayamadığım şeyler yaşıyordum.

Bana sorarsanız, galaksinin ne kadar büyük olduğunu göz önüne alacak olursak, koca evrende yalnız olduğumuzu düşünmek hastalıklı ve gülünç bir düşünceden başka bir şey değil. Eğer bizden 100 yıl önde olan bir medeniyet olduğunu farz edersek, bilinç ve teknoloji çalışmalarında da önde olduklarını var saymak gerekmez mi? Kendi medeniyetimizde 100 yıl önce bugünün iphone'u o dönemdeki birine cadı işi olarak gözükecekti. Bizden çok daha gelişmiş bir medeniyet için büyük ihtimalle dünya oldukça vahşi bir yer olarak düşünülüyor ve vurulmamak ya da yakılmamak için kendilerini göstermemeleri oldukça doğal. (burada yakılmak ile eski cadı avına atıfta bulunuyor yazar)

Düşüncelerinizi doğru bir şekilde yönetir ve barış dolu amaçlarla iletişime geçtiğinizde, size gelenlerin bu dünyaya ait olan şeylerden olmadığını göreceksiniz. Aşağıda paylaşacağım vide benim favori meditasyonlarımdan biri. CE-5 meditasyonu için diğer yönelndirmeli meditasyonları ya da kendi meditasyonunuzda odak noktanızı barışçıl bir tutum ile değiştirerek uygulayabilirsiniz.

Denemeden yargılamayın çünkü sonuçlarının sizi şaşırtacağını garanti ederim.''

 

 

Kaynak: Can We Make 'Contact' Through Meditation? - Evolve + Ascend | Evolve + Ascend

 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...